Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lokva Rogoznica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wawik76
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawik76 » 08.02.2017 20:12

My w lipcu będziemy w tym domu apartment-franjic
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 08.02.2017 20:37

amatus1 napisał(a):Obiekt kojarze, dosyc blisko od morza i wyglada na dosyc zadbany. Gdybys szybciej odezwał sie to mogłbym plecici sprawdzone apartamenty ale mam wrazenie ze dla 8 osob moze byc juz problem...chodz mozna sprobowac...na pewno cena bedzie duzo nizsza niz w Stipe. Podaj maial to Ci wysle.


Sądząc po wpisach to pewnie u Iva już full na całe wakacje pewnie będzie ciężko ...:-)
wawik76
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawik76 » 08.02.2017 20:42

Ja pisałem do niego niestety nie odezwał się ;)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 08.02.2017 20:43

fish74 napisał(a):
amatus1 napisał(a):Obiekt kojarze, dosyc blisko od morza i wyglada na dosyc zadbany. Gdybys szybciej odezwał sie to mogłbym plecici sprawdzone apartamenty ale mam wrazenie ze dla 8 osob moze byc juz problem...chodz mozna sprobowac...na pewno cena bedzie duzo nizsza niz w Stipe. Podaj maial to Ci wysle.


Sądząc po wpisach to pewnie u Iva już full na całe wakacje pewnie będzie ciężko ...:-)
wawik76 napisał(a):My w lipcu będziemy w tym domu apartment-franjic

Franjic to po sasiedzku:). Moze spacerjac obok waszego apartamentu sie miniemy...:). Tak, Ivo ma chyba juz pełną obsade:)
wawik76
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawik76 » 08.02.2017 20:45

Będziemy 16 - 28.07
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 08.02.2017 21:10

o to raczej nie, w tym terminie to my planujemy powrót:)
ulcia666
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulcia666 » 09.02.2017 13:41

amatus1 napisał(a):Milo zobaczyc zdjecia miejsce gdzie sie bywało:). czy wasz apartament jest widoczny na zdjeciu powyzej a jeśli tak to czy nie przeszkadzało to, że on był przy samej Jadrance?




Tak, mieszkaliśmy w zaznaczonym na zdjęciu apartamencie i nie przeszkadzała nam bliskość Jadranki, zwłaszcza, że w apartamencie spędzalismy niewiele czasu- nic i zwykle śniadanie. Na zdjęciach jest widoczny tunel należący do hotelu, który pozwalał na bezpieczne pokonywanie drogi na plażę ;). Z widocznego tarasu nie było widać Jadranki, ale morze i wyspy. Jesteśmy przyzwyczajeni do szumu aut, ponieważ mieszkamy przy drodze krajowej ;). Wspomnę jeszcze o przemiłych właścicielach, o 100% ZGODNOŚCI OPISU ZE STANEM FAKTYCZNYM.
uyt.png
ulcia666
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulcia666 » 09.02.2017 13:45

elfik44 napisał(a):Oj miło zobaczyć znajome kąty. Ja bywam w Ruskamen na górze za Waszym amartamentem


W Chorwacji byliśmy pierwszy raz, ale mam nadzieję, że nie ostatni i z pewnością, jeśli mój mąż ze swoimi lękami wysokości hihihi da się namówić na jeszcze jeden raz, to wylądujemy w tym samym miejscu. Bardzo dużo zwiedzamy, a to miejsce jest doskonałe do wypadów. Pozdrawiam
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 09.02.2017 14:45

ulcia666 napisał(a):
elfik44 napisał(a):Oj miło zobaczyć znajome kąty. Ja bywam w Ruskamen na górze za Waszym amartamentem


W Chorwacji byliśmy pierwszy raz, ale mam nadzieję, że nie ostatni i z pewnością, jeśli mój mąż ze swoimi lękami wysokości hihihi da się namówić na jeszcze jeden raz, to wylądujemy w tym samym miejscu. Bardzo dużo zwiedzamy, a to miejsce jest doskonałe do wypadów. Pozdrawiam


Całkowicie się z Tobą zgadzam, idealna miejscówka do wypadów. I Jardanka wcale nie taka straszna:)) Z tunelu pod nią tez nie raz korzystaliśmy. My jeszcze na górę się wspinaliśmy do apartamentu. Ja będę od 10 lipca - już się doczekać nie mogę
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 09.02.2017 16:10

Elfik możesz cos polecić w kwestii wypadów w okolicy:)?Cos mniej znanego może przypadło Wam do gustu-jakieś ciekawe miejsce. My lubimy zaglądnąć w różne miejsca i powoli wyczerpują nam się opcje gdzie można było by w okolicy podskoczyć...jak na ta chwile to zaliczyliśmy: Makarską, Brele, Split, Trogir, Mostar, Medjugorie, Wodpospady Krka, Szybenik. Mieliśmy zamiar podskoczyć wracając z Mostaru na wodospad Kravica ale tak bylismy padniecie po Mostarze, że przejezdzając 10 km od wodospadu odpuściliśmy...W tym roku planujemy wyjazd od razu w czerwcu do Dubrovnika, wcześniej lipcowe masy turystów nas przerażały. Myśleliśmy tez o wizycie na Brac ale tu się wahamy czy autem czy może jakimś małą łódeczka jak ktoś tu opisywał kilkanaście stron wcześniej...cały czas chodzi mi po głowie rafting cetina i chyba w tym roku spróbujemy z rodziną (chodź są lekkie obawy o żone i córkę;) i samotnie chcę wejśc na Św.Vid bo dziewczyny odpadają:). Podrzuć jakieś ciekawe pomysły:)
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 09.02.2017 16:35

amatus1 napisał(a):Elfik możesz cos polecić w kwestii wypadów w okolicy:)?Cos mniej znanego może przypadło Wam do gustu-jakieś ciekawe miejsce. My lubimy zaglądnąć w różne miejsca i powoli wyczerpują nam się opcje gdzie można było by w okolicy podskoczyć...jak na ta chwile to zaliczyliśmy: Makarską, Brele, Split, Trogir, Mostar, Medjugorie, Wodpospady Krka, Szybenik. Mieliśmy zamiar podskoczyć wracając z Mostaru na wodospad Kravica ale tak bylismy padniecie po Mostarze, że przejezdzając 10 km od wodospadu odpuściliśmy...W tym roku planujemy wyjazd od razu w czerwcu do Dubrovnika, wcześniej lipcowe masy turystów nas przerażały. Myśleliśmy tez o wizycie na Brac ale tu się wahamy czy autem czy może jakimś małą łódeczka jak ktoś tu opisywał kilkanaście stron wcześniej...cały czas chodzi mi po głowie rafting cetina i chyba w tym roku spróbujemy z rodziną (chodź są lekkie obawy o żone i córkę;) i samotnie chcę wejśc na Św.Vid bo dziewczyny odpadają:). Podrzuć jakieś ciekawe pomysły:)



Rafting Centina polecam z całego serca, tylko na żmije uważajcie bo nam w tamtym roku wpadła do pontonu:)) Strachu było co nie miara. Wodospady Kravica boskie. Co jeszcze?? Ruiny miasta Solana, koło Splitu, jak navi Cię dobrze poprowadzi to całe zwiedzisz za darmo. Twierdza Klis - my to w tym roku planujemy. Jeziorka w Imostki.
Też zastanawiamy się nad Brac i Hvarem, i tez myślimy czy sami czy jakas zorganizowana wycieczka
W drodze powrotnej polecam jaskinie szkocjańskie na Słoweni
Jak coś jeszcze wymyślę to dam znać:))
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 09.02.2017 16:36

a w Dubrovniku to chyba zawsze jest tłum
ulcia666
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulcia666 » 09.02.2017 17:49

elfik44 napisał(a):
amatus1 napisał(a):Elfik możesz cos polecić w kwestii wypadów w okolicy:)?Cos mniej znanego może przypadło Wam do gustu-jakieś ciekawe miejsce. My lubimy zaglądnąć w różne miejsca i powoli wyczerpują nam się opcje gdzie można było by w okolicy podskoczyć...jak na ta chwile to zaliczyliśmy: Makarską, Brele, Split, Trogir, Mostar, Medjugorie, Wodpospady Krka, Szybenik. Mieliśmy zamiar podskoczyć wracając z Mostaru na wodospad Kravica ale tak bylismy padniecie po Mostarze, że przejezdzając 10 km od wodospadu odpuściliśmy...W tym roku planujemy wyjazd od razu w czerwcu do Dubrovnika, wcześniej lipcowe masy turystów nas przerażały. Myśleliśmy tez o wizycie na Brac ale tu się wahamy czy autem czy może jakimś małą łódeczka jak ktoś tu opisywał kilkanaście stron wcześniej...cały czas chodzi mi po głowie rafting cetina i chyba w tym roku spróbujemy z rodziną (chodź są lekkie obawy o żone i córkę;) i samotnie chcę wejśc na Św.Vid bo dziewczyny odpadają:). Podrzuć jakieś ciekawe pomysły:)



Rafting Centina polecam z całego serca, tylko na żmije uważajcie bo nam w tamtym roku wpadła do pontonu:)) Strachu było co nie miara. Wodospady Kravica boskie. Co jeszcze?? Ruiny miasta Solana, koło Splitu, jak navi Cię dobrze poprowadzi to całe zwiedzisz za darmo. Twierdza Klis - my to w tym roku planujemy. Jeziorka w Imostki.
Też zastanawiamy się nad Brac i Hvarem, i tez myślimy czy sami czy jakas zorganizowana wycieczka
W drodze powrotnej polecam jaskinie szkocjańskie na Słoweni
Jak coś jeszcze wymyślę to dam znać:))




Oooooo tak. Imotski <3. My płynęliśmy kanionem Cetiny, ale na spokojnie, katamaranem. Ja polecam jeszcze zwiedzanie Omis, bo to chyba nie było wynienione, a dla odważnych Sv.Jure ;)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 09.02.2017 18:16

Tak Imotski nie dopisałem ale wrażenia na nas jeziorka nie zrobił, Omis cały wszerz i wzdłuż z twierdzami zdobyty:). Sv. Jure odpada, nie bede tam wjeżdzał, szkoda mi autka i nerwów a wjescie odpada bo chyba musialbym wchodzic o pólnocy by wrócic przed skwarem;). Co do Cetiny to powiedz jak wrazenia w kwestii płynięcia katamaranem?
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 09.02.2017 18:32

amatus1 napisał(a):Sv. Jure odpada, nie bede tam wjeżdzał, szkoda mi autka i nerwów

Że się zapytam, jakim autkiem jedziesz że może mu się coś stać? 8O . Ja w tamtym roku byłem w Lokvie(Ruskamen), w tym również jadę i na Jurę znów wjadę. Waaaaarto! W drodze na Imotski, Krawica, jest Blagaj-też warto zobaczyć. W Kremenko byliście?. Trasa rewelacja, jedzenie również, klimat w knajpie też nie do podrobienia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lokva Rogoznica - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone