Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lokva Rogoznica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 20.06.2016 21:46

Joj nie myslałem , że bede na jeden z najlepszych w Cro plaż:). Miło to czytac:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.06.2016 22:40

reniac napisał(a):Witam.
Zamierzam zarezerwować apartament w Villa Pošćer, Magistrala Ivašnjak 1, 21317 Lokva Rogoznica. Czy ktoś może tam był? Jeżeli tak to proszę o jakieś szczegóły. Chodzi mi również o plażę, jaka jest? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje o tym apartamencie.

Lokva Rogoźnica to mała miejscowość.

Plaże są takie jak na zdjęciach
https://www.google.pl/search?q=Lokva+Ro ... 80&bih=618

Można je też zobaczyć na filmikach
https://www.google.pl/search?q=Lokva+Ro ... CigD&dpr=1
travian
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) travian » 21.06.2016 08:05

Witam. Czy w samej Lokvie odbywają się np. w weekendy jakieś imprezy tzn. jakaś muzyka na żywo, smażenie rybek czy coś w tym stylu? Czy tego typu atrakcje tylko w Omis?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 21.06.2016 08:19

mam wrażenie ze za wiele imprez tam nie ma, jest na pewno "Noc Rybaka" w sierpniu ...bedac w Rogoznicy musze przyznac ze prawie w każdy wieczór była jakas impreza-koncert-zabawa...ale my okazyjnie pojawialiśmy sie na nich, raczej z przypadku:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2016 08:42

travian napisał(a):Witam. Czy w samej Lokvie odbywają się np. w weekendy jakieś imprezy tzn. jakaś muzyka na żywo, smażenie rybek czy coś w tym stylu? Czy tego typu atrakcje tylko w Omis?

http://www.omis-riviera.eu/pl/lokva-rogoznica.html
travian
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) travian » 21.06.2016 10:00

O nocy rybarskiej wiem ale to niestety nie ten termin. Chodzi mi bardziej o takie mniej oficjalne i wielkie imprezy. Będąc w zeszłym roku w starigrad Paklenica tam co tydzień chyba w weekend a chyba nawet częściej odbywały się jakieś takie wieczorki z muzyka na żywo, rybami smażonymi na grilu czy winem które można było kupować w plastikowych kubkach . Żadna wielka impreza tylko takie małe lokalne wieczorki. Tyle że tam była taka mikro promenada z barami a w Lokvie chyba czegoś takiego nie ma :-(. Coś gdzieś kiedyś czytałem że ten bar na plaży organizuje coś w tym stylu co jakis czas ale nie wiem czy tak jest faktycznie. Jeżeli nie to tez nie problem raz czy dwa udac się wieczorem od Omisa i tam coś takiego zobaczyć i spędzić troszkę czasu. Ogólnie to pytanie jest to tych którzy w Lokvie byli i wiedza jak to wygląda w realu. Ja jadę 23 lipca i już nie mogę się doczekać dnia wyjazdu dlatego tak się o wszystko dopytuję. Plan wyjazdu już niemal dopięty na ostatni guzik ale człowiek zawsze chciałby wiedzieć jeszcze więcej. Jak np. czy nadal można skorzystać z rejsu na fich piknik z lokvy od lokalnego gospodarz. W tym wątku dużo dużo wcześniej była o tym mowa ale były to posty z przed kilku lat. Czy ktoś wie jak to wyglądało np. w zeszłym roku?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 21.06.2016 10:12

My Michale zastanawiamy sie nad rejsem albo Hvar albo Korcule...samo pływanie po okolicznych wysepkach średnio nam leży. Po ostatniej wizycie na Kornatii dziewczyny marudzą, że samo pływanie ich nie interesuje:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2016 10:16

Tam gdzie są promenady coś się dziele, z racji położenia Lokvy Rokoznicy i jej wielkości - raczej cotygodniowych imprez tam nie ma.
travian
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) travian » 21.06.2016 10:21

amatus1 napisał(a):My Michale zastanawiamy sie nad rejsem albo Hvar albo Korcule...samo pływanie po okolicznych wysepkach średnio nam leży. Po ostatniej wizycie na Kornatii dziewczyny marudzą, że samo pływanie ich nie interesuje:)


A nam średnio leży coś w stylu statku biba :-). Jedziemy w dwie pary z czwórką dzieci i raczej to nie dla nas :-). Ale taki klimatyczny rejs w niedużym gronie był by fajna atrakcją, tym bardziej że był tutaj zachwalany. Kiedy jedziecie? My będziemy od 24 lipca do 6 sierpnia. 12 nocy więc coś trzeba robić :-) Ale spoko plan juz mam na kilka wycieczek więc nudzis sie nie będziemy, no i mam nadzieje że żadna z pobliskich atrakcji nie umknęła mojej uwadze, aby potem nie żałować :-)

Do Janusza - pewnie jest tak jak piszesz. Jedyna szansa to ten bar na plaży bo gdzieś widziałem chyba na fb nawet zdjęcia z jakiś wieczorków przez nich organizowanych. Przekonam sie na miejscu. Ale jeszce wykorzystując :-) Twoją wiedzę może rzuciłbyś tylko hasłami top 5 rzeczy/miejsc które trzeba zobaczyć/zrobić będac w Lokvie aby potem nie żałować?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2016 10:35

travian napisał(a):Do Janusza - pewnie jest tak jak piszesz. Jedyna szansa to ten bar na plaży bo gdzieś widziałem chyba na fb nawet zdjęcia z jakiś wieczorków przez nich organizowanych. Przekonam sie na miejscu. Ale jeszce wykorzystując :-) Twoją wiedzę może rzuciłbyś tylko hasłami top 5 rzeczy/miejsc które trzeba zobaczyć/zrobić będac w Lokvie aby potem nie żałować?

Trogir
Split
Omiš
Rating Cetina

Omiš znajduje się w ujściu rzeki Cetiny do morza, a kilka kilometrów w górę rzeki znajdują się Młyny Radmana.
http://ruzmarin.hr/page/show/index/64/lang/1
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2016 10:44

travian napisał(a):Witam. Czy w samej Lokvie odbywają się np. w weekendy jakieś imprezy tzn. jakaś muzyka na żywo, smażenie rybek czy coś w tym stylu? Czy tego typu atrakcje tylko w Omis?

Może jest coś organizowane przy hotelu HV Sagitta :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.06.2016 11:00

travian napisał(a):Witam. Czy w samej Lokvie odbywają się np. w weekendy jakieś imprezy tzn. jakaś muzyka na żywo, smażenie rybek czy coś w tym stylu? Czy tego typu atrakcje tylko w Omis?

Camp. "Sirena" organizował (jak u nich bywałem) takie wieczorki, teraz pewnie też, bywała rybka, zawsze jakiś grill, wino, piwo było fajnie :wink: :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2016 11:08

szaki17 napisał(a):
travian napisał(a):Witam. Czy w samej Lokvie odbywają się np. w weekendy jakieś imprezy tzn. jakaś muzyka na żywo, smażenie rybek czy coś w tym stylu? Czy tego typu atrakcje tylko w Omis?

Camp. "Sirena" organizował (jak u nich bywałem) takie wieczorki, teraz pewnie też :papa:

Dla wszystkich przebywających w Lokvie , czy tylko dla gości kempingu :?:
travian
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) travian » 21.06.2016 11:10

szaki17 napisał(a):
travian napisał(a):Witam. Czy w samej Lokvie odbywają się np. w weekendy jakieś imprezy tzn. jakaś muzyka na żywo, smażenie rybek czy coś w tym stylu? Czy tego typu atrakcje tylko w Omis?

Camp. "Sirena" organizował (jak u nich bywałem) takie wieczorki, teraz pewnie też, bywała rybka, zawsze jakiś grill, wino, piwo było fajnie :wink: :papa:



Czy to na tym Campie jest bar artina beach czy jakos tak? Jezeli tak to pewnie piszemy o tym samym :-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2016 11:15

Bar Artina jest ok 500 m od Villi Stipe.
https://www.facebook.com/Artina-beach-b ... 036816839/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lokva Rogoznica - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone