Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lokva Rogoznica Pensjonat Skalinada, był ktoś?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sly19805
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.06.2014
Lokva Rogoznica Pensjonat Skalinada, był ktoś?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sly19805 » 09.06.2014 22:00

Wybieramy się z żoną i 6-cio letnią córką do Lokvy Rogoznicy od 02.08-11.08. Zatrzymamy się w Pensjonacie Skalinada, więc chciałbym jak najwięcej się dowiedzieć o obsłudze itp... więc jeśli ktoś z forumowiczów gościł tam to prosiłbym o jakieś sugestie, opinie. Mamy zamiar skorzystać z jak największej możliwości atrakcji w okolicy typu parasailing, rejs jakiś i ogólnie co jest tam dostępne więc może jakieś podpowiedzi skąd, z kim, i ile to kosztowało. A może ktoś z Was również wybiera się w pobliże w tym terminie?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.06.2014 07:07

Witam, ja w Lokvie bywałem trzy razy, zawsze pod namiot (kamp Sirena) jest tam super plaża dla małych dzieci chociaż kamienista,więc nie wiem jaki są warunki w tym apartamenicie, raz piłem tam piwo. Apartament jest za Jardanką więc trzeba uważać, duży ruch. Co do wycieczek, atrakcji to jest to super "miejscówka" bowiem masz blisko do Makarskiej i Omis-ia, w kazdym z tych miasteczek znajdziesz jakieś atrakcje, w Omis-iu chyba więcej, rejsy spływ rzeką Cetiną itp. Zawsze korzystałem z miejscowych organizatorów i nigdy nie miałem problemów.
Miłego wypoczynku
KrzysiekLWOWEK
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysiekLWOWEK » 22.06.2014 10:23

Witam Sly19805 my tj.8 osob rowniez jedziemy do lokvy tyle ze od3.8 do 10.8 mieszkac bedziemy w villa ankica czy jakos tak. Do zobaczenia
Sly19805
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sly19805 » 23.06.2014 10:33

Witam KrzysiekLWOWEK no to fajnie wiedzieć że ktoś z rodaków w okolicy będzie, a którą trasą jedziecie? My wyjeżdżamy z Regensburga w niemczech a że jadę sam z żoną i córką to fajnie było by się podczepić do kogoś. Im Nas więcej tym weselej :)
KrzysiekLWOWEK
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysiekLWOWEK » 23.06.2014 17:11

Czesc my wyjezdzamy z Lwowka Slaskiego i jedziemy przez Prage potem Wieden Graz i na Zagrzeb jak wasza trasa bedzie sie z nami pokrywac to nie widze problemu zeby sie spotkac i jechac razem. My wyjezdzamy 2 sierpnia . W razie pytan pisz na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl pozdrawiamy

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Lokva Rogoznica Pensjonat Skalinada, był ktoś?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone