Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

lokalizacja w Tribunj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotr-s
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.06.2010
lokalizacja w Tribunj

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr-s » 14.06.2010 20:36

Witam serdecznie !
Mam takie krótkie pytanie do tych co znają Tribunj , czy ta lokalizacja podana w linku jest dobra ? tzn chodzi mi o plaże w pobliżu , ponieważ to jest największe zmartwienie moich dzieci dotyczące wyjazdu :-)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
dziękuję bardzo za pomoc
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 14.06.2010 21:25

Witam! Bardzo dobra lokalizacja - przy wejściu na plażę Zamalin - betonowe platformy, dno kamienie - otoczaki, trochę jeżowców ale w czystych wodach to standard, zejście do wody płaskie. 300 metrów na północ małe skalne zejścia do wody, przy brzegu płytko fajne miejsca do pływania z maską.
piotr-s
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr-s » 14.06.2010 21:34

Cieszę się że ktoś odpowiedział na mój post , jeszcze raz dziękuję , tylko trochę przeraża mnie ten beton . Leszku a czy tam są też plaże żwirkowe i czy jest do nich daleko ? Bo tak sobie kombinuję że jednak przyjemniej jest tak bliżej natury niż na betonie .
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 14.06.2010 21:58

Żwirkowa jest za portem w kierunku Vodic - byłem tam tylko raz - niezbyt przejrzysta woda ze względu na piaszczyste dno kilka metrów od brzegu, dla mnie fajniejsze były skałki od Zamialna na północ z fajnymy, choć wąskimi zejściami do wody. Plażowanie na płaskich skałach - czysta natura! W samym rogu zatoczka z plażą żwirową. Zaletą tych miejsc jest bliskość cienia, jaki dają rosnące tu sosny.
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 17.06.2010 12:35

Leszek W napisał(a): Zaletą tych miejsc jest bliskość cienia, jaki dają rosnące tu sosny.


Dodam coś od siebie.
Plażyczki żwirkowe po prawej od plaży Zamalin (beton) są okupowane od wczesnych godziń porannych.

Dla dzieci też polecam plażę w kierunku VODIC - żwir, parasole, zaplecze gastronomiczne. Zapuszczając się jednak dalej w kierunku VODIC można trafić na "ekshibicjonistów":wink: , więc radziłby mieć dzieci na oku.
piotr-s
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr-s » 17.06.2010 13:22

Panowie dziękuję za o/podpowiedzi , mam nadzieję ża wakacje będą udane . Wątek możemy zamykać i pakować walizki !
Udanych wakacji i być może do zobaczenia na trasie lub w CRO .
paulo1978
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 26.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulo1978 » 12.06.2013 14:01

Witam
Może posiada ktoś wiedzę o lokalizacji apartamentu Angela??
Jaka plaża w okolicy jest najbliżej? (z dziećmi suniemy)

pozdrawiam

Zgóry dzięki za info

Paweł
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 13.06.2013 08:21

paulo1978 napisał(a):Witam
Może posiada ktoś wiedzę o lokalizacji apartamentu Angela??
Jaka plaża w okolicy jest najbliżej? (z dziećmi suniemy)


Jeśli to jest ten app. Angela z ulicy Starine, to do plaży Zamalin jest dosłownie kilka kroków
paulo1978
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 26.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulo1978 » 13.06.2013 10:38

To jest Angela na ulicy Pijaca.
To chyba inny apartament?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.06.2013 10:54

Może to pomoże >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link tylko trzeba mieć duże oczy 8O

Trochę mniejsze tu :wink: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 17.06.2013 09:17

tak przypadkowo trafiłem na post Arkadiusza_K
Arkadiusz_K napisał(a):My mieszkamy w Angela 2

tribunj-super-miejsce-i-tanio-15-m-od-morza-t23543-345.html#p1197425

Zapytaj, może chodzi Ci właśnie o ten apartament.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
lokalizacja w Tribunj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone