Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lodówka turystyczna

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 07.11.2017 15:26

piotrulex napisał(a):Weekendowe (sobotnie :) ) zakupy w tym mrożone ryby i filety rybne
Towar kupiony i włożony do wyłączonej lodówki stojącej na tylnym siedzeniu auta


ale sedana?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 07.11.2017 18:40

Krystof napisał(a):
piotrulex napisał(a):Weekendowe (sobotnie :) ) zakupy w tym mrożone ryby i filety rybne
Towar kupiony i włożony do wyłączonej lodówki stojącej na tylnym siedzeniu auta


ale sedana?


KOMBI = jedyny, słuszny wybór :)

hahaha :)
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 07.11.2017 18:46

piotrulex napisał(a):
Krystof napisał(a):
piotrulex napisał(a):Weekendowe (sobotnie :) ) zakupy w tym mrożone ryby i filety rybne
Towar kupiony i włożony do wyłączonej lodówki stojącej na tylnym siedzeniu auta


ale sedana?


KOMBI = jedyny, słuszny wybór :)

hahaha :)

I taki mały bagażnik, że lodówka się nie mieści :?:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.11.2017 19:58

endryu napisał(a):
piotrulex napisał(a):
Krystof napisał(a):
piotrulex napisał(a):Weekendowe (sobotnie :) ) zakupy w tym mrożone ryby i filety rybne
Towar kupiony i włożony do wyłączonej lodówki stojącej na tylnym siedzeniu auta


ale sedana?


KOMBI = jedyny, słuszny wybór :)

hahaha :)

I taki mały bagażnik, że lodówka się nie mieści :?:


Ciebie to naprawdę interesuje?

Naprawdę to ważne?

No OK

1. Wygodniej mi włożyć lodówkę na tylny lewy fotel gdyż tak parkuje auto w garażu, że przy zamkniętych drzwiach do bagażnika nie mam dostępu
2. Z tego samego powodu co powyżej łatwiej mi jest ją wyjąć
3. Tylna klapa zwykle jest umorusana a gdy ja niosę ciężkie zakupy nie chcę aby żona brudziła sobie ręce otwierając bagażnik
4. Lodówkę mogę przypiąć pasami, w bagażniku niestety od czorta miejsca i jak pusty to lodówka lata po nim
5. Córka siedząca z tyłu o to prosiła gdyż robi sobie z niej stolik
6. Gdyby mi się zachciało ja włączyć to mam blisko do gniazdka - w tym aucie w bagażniku brak a przedłużacza nie chciało mi się rozwijać

Pewnie coś tam jeszcze bym mógł napisać :)

Moje auto jest białe.

Interesuje Cię z jakiego powodu?
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 08.11.2017 20:46

Nie. Nie interesuje mnie to wcale. Mogłem jedynie zamieścić odpowiednią emotkę przy znaku zapytania.
Pozdrawiam
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.11.2017 10:47

endryu napisał(a):Nie. Nie interesuje mnie to wcale. Mogłem jedynie zamieścić odpowiednią emotkę przy znaku zapytania.
Pozdrawiam


Wiesz, troszkę mnie to dziwi. Ludzi coś zupełnie nie interesuje a jednak zajmują się tematem, popytać, podrążyć, niby żarcik zapodać, wbić szpileczkę, no tak, niektórzy już tak mają :)

W temacie lodówki to szczerze polecam, nawet taki wariant ekonomiczny za 2 stówki czy mniej, przyda się całym rokiem choćby na zakupy, o imprezach ogrodowych przy grillu, wędzarni, ognisku czy kociołku nawet nie wspomnę :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 09.11.2017 10:53

piotrulex napisał(a):
endryu napisał(a):Nie. Nie interesuje mnie to wcale. Mogłem jedynie zamieścić odpowiednią emotkę przy znaku zapytania.
Pozdrawiam


Wiesz, troszkę mnie to dziwi. Ludzi coś zupełnie nie interesuje a jednak zajmują się tematem, popytać, podrążyć, niby żarcik zapodać, wbić szpileczkę, no tak, niektórzy już tak mają :)

W temacie lodówki to szczerze polecam, nawet taki wariant ekonomiczny za 2 stówki czy mniej, przyda się całym rokiem choćby na zakupy, o imprezach ogrodowych przy grillu, wędzarni, ognisku czy kociołku nawet nie wspomnę :)


Nic mnie nie dziwi, tylko ten słowotok .
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 09.11.2017 11:22

piotrulex napisał(a):Wiesz, troszkę mnie to dziwi. Ludzi coś zupełnie nie interesuje a jednak zajmują się tematem, popytać, podrążyć, niby żarcik zapodać, wbić szpileczkę, no tak, niektórzy już tak mają :)
Nie dziw się i nie zapominaj co sam piszesz, np. kilka postów wcześniej.

Lodówkę, jeżeli się ją ma to trzeba wykorzystywać w/g własnych potrzeb. Tego nie trzeba komentować i barwnie opisywać.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.11.2017 08:43

endryu napisał(a):
Lodówkę, jeżeli się ją ma to trzeba wykorzystywać w/g własnych potrzeb. Tego nie trzeba komentować i barwnie opisywać.


Wydaje się to oczywiste ale ...

Ale jak ją kupowałem to słyszałem kilka razy pytanie: "Warto Ci ją kupować aby używać 10 dni w roku? Do tej pory sobie jakoś radziliście. Nie szkoda miejsca w bagażniku?"

To był taki słowotok dla tych co chcieliby zadać podobne pytanie lub zastanawiają się dlaczego ktoś wiezie lodówkę na tylnym siedzeniu pomimo dużego bagażnika :)

Do wakacji 2016 wyobrażałem sobie wakacje bez lodówki. Takową jednak przywieźli znajomi i na wyjazd 2017 już taką musieliśmy kupić. Kolejnych wyjazdów bez takowej w chwili obecnej nie potrafię sobie wyobrazić
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 11.11.2017 12:06

piotrulex napisał(a):
Do wakacji 2016 wyobrażałem sobie wakacje bez lodówki. Takową jednak przywieźli znajomi i na wyjazd 2017 już taką musieliśmy kupić. Kolejnych wyjazdów bez takowej w chwili obecnej nie potrafię sobie wyobrazić
Nie zaimponujesz mi kolego. :D My w tym roku oprócz tradycyjnie lodówki(z agregatem) również zamrażarka 50 l. Gadaniem innych czy potrzebna jest lódówka czy nie , nie ma się co przejmować. Nasze auto i nasze wakacje więc zabieramy co uważamy za słuszne. :papa:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 20.11.2017 09:59

Dla zainteresowanych lodówkami z agregatem. Wczoraj przez przypadek znalazłem się w Kerfurze w Bytomiu, a tam promocja na lodóweczkę Haier HMF-406W. Przecena z 369 na 199 zł, co uważam za cenę bardzo atrakcyjną, więc wziąłem ;) Ta była ostatnia, ale wg pracownika działu AGD mieli tego sporo. Sprawdźcie u siebie, bo jeśli mieliście zamiar kupić właśnie taką, to nie ma się nad czym zastanawiać.

haier.jpg
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 20.11.2017 13:37

SingSing74 napisał(a):Dla zainteresowanych lodówkami z agregatem. Wczoraj przez przypadek znalazłem się w Kerfurze w Bytomiu, a tam promocja na lodóweczkę Haier HMF-406W. Przecena z 369 na 199 zł, co uważam za cenę bardzo atrakcyjną, więc wziąłem ;) Ta była ostatnia, ale wg pracownika działu AGD mieli tego sporo. Sprawdźcie u siebie, bo jeśli mieliście zamiar kupić właśnie taką, to nie ma się nad czym zastanawiać.

haier.jpg
Chętnym przypominam że jeśli chcą używać lodówki w trakcie drogi potrzebna będzie mocna przetwornica.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 20.11.2017 13:42

Nie jestem pewny czy tego typu lodówka może pracować podczas jazdy. To nie jest typowo turystyczny sprzęt, a raczej domowy do użytku stacjonarnego i jedynie dzięki wymiarom można go potraktować jako przenośny. Nawet w instrukcji stoi, że po przywiezieniu do domu nie powinno się włączać przez 2 godziny w celu ustabilizowania się czynnika chłodzącego w układzie.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 20.11.2017 14:03

SingSing74 napisał(a):Nie jestem pewny czy tego typu lodówka może pracować podczas jazdy. To nie jest typowo turystyczny sprzęt, a raczej domowy do użytku stacjonarnego i jedynie dzięki wymiarom można go potraktować jako przenośny. Nawet w instrukcji stoi, że po przywiezieniu do domu nie powinno się włączać przez 2 godziny w celu ustabilizowania się czynnika chłodzącego w układzie.

Moje jeżdżą i nic im nie jest . Profilaktycznie stoją na 5 cm styropianie. lodówka jeżeli nie była przewożona w pionie to miała swoje odstać.(tak było kiedyś z tego co pamietam) Lodówki przeżyły . :D Brat w Sharanie ma lodówkę 80l i też daje radę. :lol:
Pawel_M.
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 21.04.2017
Re: Pakowanie auta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawel_M. » 09.04.2018 14:02

bluesman napisał(a):mała lodówka z zamrażalnikiem


@bluesman: możesz podrzucić więcej info, albo linka, o tej lodówce?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lodówka turystyczna - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone