Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lizbona i Porto

W Portugalii znajduje się najbardziej wysunięty na zachód punkt w Europie. Historia Portugalii sięga starożytności. Portugalia jest jednym z najstarszych państw w Europie. Jej granice nie zmieniły się od pierwszej połowy XII wieku Każdego roku Portugalię odwiedza ponad 10 milionów turystów. W Porto znajduje się jedna z najpiękniejszych księgarni świata - jest to Księgarnia Lello (Livraria Lello & Irmano).
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 06.02.2018 02:54

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 07.02.2018 12:03

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 08.02.2018 01:45

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 19.02.2018 00:41

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
Ostatnio edytowano 21.02.2018 22:36 przez altezza, łącznie edytowano 2 razy
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 19.02.2018 01:59

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
Ostatnio edytowano 21.02.2018 22:37 przez altezza, łącznie edytowano 1 raz
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 19.02.2018 11:51

Hej, piękne ujęcia, ale ostatnie zdjęcia mi się nie wyświetlają niestety

:papa:
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 21.02.2018 22:33

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 06.07.2018 16:35

Piękny dzień spędziłam z tą relacją :!: Przeczytałam jeszcze raz, tym razem ciurkiem od deski do deski.
Fantastyczny przewodnik stworzyłaś, a ja wędrując po mapie Twoimi śladami przypinałam pinezki w kolejnych pięknych i wartych odwiedzenia miejscach 8) .

Dziękuję Ci serdecznie :!:
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 06.07.2018 19:34

Super relacja, też przyłączam się do podziękowań.
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 06.07.2018 23:08

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.07.2018 07:09

Nie ukrywam, że przed wyjazdem ta Twoja relacja, również była i u mnie na tapecie przed wyjazdem, niestety na miejscu czas i miejsce zweryfikowały plany. Jednak i tak na pewno kiedyś skorzystam z tych wszystkich wskazówek. Mz jest to Lisboa najlepiej pokazana z tego co przyszło mi oglądać.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 07.07.2018 10:20

altezza napisał(a):To ja dziekuje marze_na i aga_stella za wizyte, poswiecony czas i takie mile slowa :oops:

To była czysta przyjemność.


altezza napisał(a):Bardzo sie ciesze, ze cos z tego watku przyda Wam sie przy planowaniu wypadu do Lizbony.

Wynotowałam sobie trochę praktycznych uwag :).

Dużo czasu spędziłam w ostatnim tygodniu na czytaniu o Lizbonie i w zasadzie jestem zdecydowana na zakup lisbona card. Rozważałaś kiedyś jej opłacalność?
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 07.07.2018 11:59

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 07.07.2018 20:16

altezza napisał(a):
marze_na napisał(a):
Dużo czasu spędziłam w ostatnim tygodniu na czytaniu o Lizbonie i w zasadzie jestem zdecydowana na zakup lisbona card. Rozważałaś kiedyś jej opłacalność?


Tak, zastanawialismy sie czy jej nie kupic ale wyszlo nam, ze nie wykorzystalibysmy wiekszosci oferowanych znizek i taniej wychodzily nam stardardowe karty viva viagem + wstepy bez znizek.

Podobne wnioski i szczegolowe wyliczenia znajdziesz tu:
http://www.sekrety-lizbony.pl/lisboa-card


Też liczę i mi wychodzi, że kartę zdecydowanie warto kupić. Rozważam zakup tej na 72h za 40 €.

Zestawiłam miejsca w samej tylko Lizbonie, które chcę zobaczyć, a na które karta daje zniżki:

zniżki LC.jpg


Już tu karta się zwraca. A dochodzą jeszcze zniżki w Sintrze oraz darmowe korzystanie z komunikacji: metra, tramwajów, wind przez trzy dni, również dojazd pociągiem do Sintry.


altezza napisał(a):Marze_na na kiedy planujesz Lizbone? Juz nie moge sie doczekac Twojej relacji :D

Lecimy 28 sierpnia. Najpierw 5 dni w Lizbonie, potem 7 na Algarve i na koniec 2 dni w Faro.
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 07.07.2018 23:06

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Portugalia - Portugal


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lizbona i Porto - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone