Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.07.2008 09:38

Gajus, Janusz, dziękuję Wam :). Chyba jednak zrezygnujemy z tej formy campingowania, bo z tego co się dowiedziałem z innych źródeł... (nie wiem na ile wiarygodnych) to ponoć wynajem takich namiotów kosztuje mniej więcej tyle co kwatera ;)

Pozdrav :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.07.2008 10:18

Masz dobre źródła - w głównym sezonie mobile home są drogie, tzn. w cenie kwater , a czasem nawet wyższe.
Ale jak ktoś lubi kemping , to wybiera w nich pobyt i nie stoją one puste w sezonie.
fafikdog
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 25.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fafikdog » 24.07.2008 13:18

Polecam kemping Danijel w Lokva Rogoźnica - ok. 6 km. na południe od Omisia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.07.2008 11:03

fafikdog napisał(a):Polecam kemping Danijel w Lokva Rogoźnica - ok. 6 km. na południe od Omisia.


Byłeś osobiście pobytowo na tym kempingu, skoro polecasz - jak tak , to można prosić o trochę więcej szczegółów. A może też kilka fotek :?: :lol:
Amy
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amy » 30.07.2008 13:25

Hej:)
Na forum jestem nowa :)
Ale do KRO jade już 3 rok z rzędu :lol:
Bardzo podoba mi się kamp Laguna w miejscowosci PLAT (niedaleko cavtat) za Dubrownikiem.
Kamp jest 3 gwiazdkowy. Łazieneczki są bardzo czyste, codziennie sprzątaczka uwija się jak mrówka:)
Są dwie lodóweczki przy lazienkach, w których każdy może przechowywyać zywność, wszedzie drzewa figowe, dobrze zacieniony, zejscie na plaze przeurocze - nie strome!!
na samej plazy jest fajna spokojna knajpka...
a plaża ... dech w piersi zapiera :)

małe spokojne kameralne miejsce :) za bardzo przystępną cene!
13 sierpnia wlasnie tam jedziemy :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.08.2008 20:21

Camping Grebisce w Jelsie na Hvarze to, jak dla mnie, camping idealny! Dużo cienia, toalety perfekcyjnie czyste, sprzątane niemal bez przerwy, na campingu sklepik z pieczywem, owocami oraz mini-knajpka z piwem :D
Do tego miła obsługa dobrze mówiąca po angielsku. Są parcelki z wodą oraz miejsca nieparcelowane.
Co prawda, camping dosyć drogi, ale wart swojej ceny!
A do centrum Jelsy, która wyjątkowo nas zauroczyła, przysłowiowy "rzut beretem", czyli jakieś 15 minut nadmorską promenadą.
Byliśmy tam w zeszłym roku i wybierając sie na Hvar, na pewno znowu odwiedzimy to miejsce.

A oto stronka campingu:
http://www.grebisce.hr/flashOK.html
Wedera
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 04.09.2008 14:12

Właśnie wróciliśmy z Croatii i wg całej naszej rodzinki najfajniejszy Camp (zarówno właściciel Mario jak i cała reszta) to Autocamp Paradiso Drage Polecam wspaniała atmosfera, spokój i ceny też przyjazne. Pozdrawiam Wszystkich Wedera
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 04.09.2008 16:28

Właśnie najfajniejsza jest rodzinna prawie atmosfera, którą Mario tworzy ;). Byliśmy u niego 5 lat temu, byliśmy w tym roku, ale nie miał miejsc więc przenieśliśmy się za ścianę do Romanticy ;), ale zapraszał nas na wino i rakiję, tyle że albo jego nie było, albo nas i tak... nie wypiliśmy :( Jeśli jeszcze ktoś go kiedyś spotka, proszę... pozdrówcie go od "Polijskiej maczety" hehe tak mnie nazwał jak go próbowałem poczęstować Łącką Śliwowicą :lol: ;)

Pozdrav :papa:
Wedera
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 04.09.2008 20:17

Muszę wam serdecznie podziękować bo tylko dzięki Waszej wspaniałej relacji z wakacji na Croatii trafiliśmy do Maria , w ubiegłym roku też tam mieliśmy zamiar dotrzeć mając w bagażniku słynną Łącką Śliwowicę , ale coś nam się ubzdurało że Mario mieszka na Plejasacu i najlepszy numer był w tym że w Orebiczu znaleźliśmy Maria i Camp Paradiso ale osoba jak i pole dalekie były od Waszych opowieści dopiero po powrocie do domu razem z niewypitą Łącką śmialiśmy się do łez z zaistniałej pomyłki. W tym roku dotarliśmy bez żadnych problemów i Mario był wspaniały camp też. Mój kuzyn właśnie jest u niego i też dzwonił że jest super. Pozdrowienia od ""Polijskiej maczety"przekażę nawet dziś bo posyłam Mariowi zdjęcia, na pewno się ucieszy.Pozdrawiam serdecznie Wedera
Dad
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 30.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dad » 05.09.2008 06:58

Wedera napisał(a):Właśnie wróciliśmy z Croatii i wg całej naszej rodzinki najfajniejszy Camp (zarówno właściciel Mario jak i cała reszta) to Autocamp Paradiso Drage Polecam wspaniała atmosfera, spokój i ceny też przyjazne. Pozdrawiam Wszystkich Wedera

Witam serdecznie!
Czy moglibyście podać jakieś bliższe namiary na ten camp ponieważ nie mogłem znależć jego strony.Trzeba powoli myśleć o znalezieniu czegoś fajnego bo czerwiec tuż tuż :D
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.09.2008 08:09

Dad napisał(a):
Wedera napisał(a):Właśnie wróciliśmy z Croatii i wg całej naszej rodzinki najfajniejszy Camp (zarówno właściciel Mario jak i cała reszta) to Autocamp Paradiso Drage Polecam wspaniała atmosfera, spokój i ceny też przyjazne. Pozdrawiam Wszystkich Wedera

Witam serdecznie!
Czy moglibyście podać jakieś bliższe namiary na ten camp ponieważ nie mogłem znależć jego strony.Trzeba powoli myśleć o znalezieniu czegoś fajnego bo czerwiec tuż tuż :D
Pozdrawiam


Autocamp Paradiso - proszę bywalców tego kempingu o potwierdzenie czy właśnie na nim byli :wink: :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.09.2008 08:37

fafikdog napisał(a):Polecam kemping Danijel w Lokva Rogoźnica - ok. 6 km. na południe od Omisia.


Wszystko kwestia gustu-my tam byliśmy i nam nie podpasował. Za nie można auta przy namiocie postawić a dużo rzeczy w bagażniku, "balkony" na namioty, stromo, sanitariaty też nas nie przekonały ....
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 05.09.2008 09:32

Janusz Bajcer napisał(a):Autocamp Paradiso - proszę bywalców tego kempingu o potwierdzenie czy właśnie na nim byli :wink: :lol:

Tak :D potwierdzam :D to ten camping...
Tyle że zdjęcia na tej stronie są chyba z jego początków :lol: bo teraz jest już tam prawie oliwkowa dżungla :lol:
W tym roku wypożyczenie rowerów wodnych kosztowało już 20 futrzaków, ale cóż podobno wszędzie już tak kosztuje ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.09.2008 13:32

Leszek Skupin napisał(a):W tym roku wypożyczenie rowerów wodnych kosztowało już 20 futrzaków, ale cóż podobno wszędzie już tak kosztuje ;)


Nie wszędzie - na Istrii za godzinkę na rowerku 60 zwierzątek :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 05.09.2008 15:45

Janusz Bajcer napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):W tym roku wypożyczenie rowerów wodnych kosztowało już 20 futrzaków, ale cóż podobno wszędzie już tak kosztuje ;)


Nie wszędzie - na Istrii za godzinkę na rowerku 60 zwierzątek :wink:

Nooo :D to już wiem dlaczego wolę Dalmację :twisted: :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lista kempingów w Cro - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone