Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 15.01.2013 10:18

za 2+2 (dzieci wiek 2 i 5) zapłaciliśmy 14euro za dzień - w 2011, ale myślę że nie wiele zmieniło się. Plusem campu jest to że właścicielką jest POLKA - Halinka żona Dragana i zawsze służy pomocą :)
napisz do nich: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.01.2013 10:28

AnaSz napisał(a):za 2+2 (dzieci wiek 2 i 5) zapłaciliśmy 14euro za dzień - w 2011, ale myślę że nie wiele zmieniło się. Plusem campu jest to że właścicielką jest POLKA - Halinka żona Dragana i zawsze służy pomocą :)
napisz do nich: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki :)
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 15.01.2013 10:28

Służę pomocą jeżeli masz pytania pisz :)
kabar
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 02.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kabar » 09.02.2013 11:14

Cześć wszystkim . polećcie proszę jakieś niewielkie pole gdzie mógłbym przenocować ( na jedną noc, lub dwie ) jadąc dalej do Czarnogóry . Interesuję mnie okolica ; Baśka Voda , Makarska . Chcę tam zjechać z autostrady i dalej jechać już wzdłuż wybrzeża . Co roku przejeżdżałem tamtędy , więc wiem że jest ich tam kilka , lecz jadąc na kwaterę nie przyglądałem im się zbytnio . Z góry dzięki za pomoc .
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 18.02.2013 20:36

mam nadzieje że kemp w Drage został znaleziony co prawda Mario za dużo się obija i kamp nieco podupadł ale było to idealne miejsce gdy było mniej kempów i smrodo-łodzi
anila44
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) anila44 » 07.08.2015 19:35

Niestety, ale z czasem to wszystko idzie na dno :)
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 20.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 24.11.2015 16:37

Witam wszystkich mam pytanie a mianowicie czy ktoś z was był na kampingu BI VILLAGE w Puli , chodzi mi o rozmieszczenie namiotów vacansoleil - odległość od plaży , basenów , toalet itp .pozdrawiam :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.11.2015 18:04

Ten kemping jest w miejscowości Fažana.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 25.11.2015 00:13

novy77 napisał(a):Witam wszystkich mam pytanie a mianowicie czy ktoś z was był na kampingu BI VILLAGE w Puli , chodzi mi o rozmieszczenie namiotów vacansoleil - odległość od plaży , basenów , toalet itp .pozdrawiam :papa:

Byliśmy tam w czerwcu. Do plaży z namiotów przechodzisz koło toalet. Następnie mijasz campery i już. :D Super zajęcia dla dzieciaków-animatorzy b. się starają. Budynek ze sceną gdzie odbywają się zajęcia też w pobliżu. Kamping nie jest wielki więc wszędzie blisko. Dookoła namiotów jest b.dużo miejsca.Z niego pojechaliśmy na Isamar do Włoch i masakra z ilością miejsca w porównaniu z Bi Village.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.11.2015 10:27

novy77 napisał(a):Witam wszystkich mam pytanie a mianowicie czy ktoś z was był na kampingu BI VILLAGE w Puli , chodzi mi o rozmieszczenie namiotów vacansoleil - odległość od plaży , basenów , toalet itp .pozdrawiam :papa:


Nie lepiej na plan zerknąć?

http://www.bivillage.com/source/mappa-villaggio.pdf

Coś co dla jednego jest blisko dla Ciebie może być strasznie daleko itd ...
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 20.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 25.11.2015 10:47

Dzięki za podpowiedzi. a co do planu kempingu to zerkałem wcześniej lecz nie było tam zaznaczonych miejsc gdzie znajdują się namioty vacansoleil. :lol:
laura2013
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) laura2013 » 10.01.2016 20:48

bardzo gorąco polecam autocamp DIDO kamp-dido.com/. Bardzo przyjazna atmosfera, stałe towarzystwo-wszyscy jak jedna wielka rodzina, bardzo przyjemni właściciele. Lokalizacja campingu blisko morza, niedaleko przepięknego miasta Zadar. Polecam ze względu na rewelacyjne ceny i bardzo miłą atmosferę na campingu.
Polecam dla miłośników spędzania wakacji na wolnym powietrzu
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 11.01.2016 21:04

laura2013 napisał(a):bardzo gorąco polecam autocamp DIDO kamp-dido.com/. Bardzo przyjazna atmosfera, stałe towarzystwo-wszyscy jak jedna wielka rodzina, bardzo przyjemni właściciele. Lokalizacja campingu blisko morza, niedaleko przepięknego miasta Zadar. Polecam ze względu na rewelacyjne ceny i bardzo miłą atmosferę na campingu.
Polecam dla miłośników spędzania wakacji na wolnym powietrzu

Po to się zarejestrowałaś aby reklamę uskuteczniać?
Luqas
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luqas » 21.07.2016 17:34

Poproszę o namiar Campingów lub Bungalow w Makarskiej :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2016 17:47

Luqas napisał(a):Poproszę o namiar Campingów lub Bungalow w Makarskiej :)

http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=23
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lista kempingów w Cro - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone