Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 14.11.2006 12:25

jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 08.02.2007 09:24

a może ktos siebie odnajdzie na zdjeciach z tego pieknego kampu ?????:)

www.peca.hr
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 20.02.2007 22:19

magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 20.02.2007 23:01

Torcida1 napisał(a):http://www.dalmacija.net/trogir/rozac/


:( :( :( :( :( :( :( :(

niestety wszystko było by ok---ale :?: :?:


-----------------zimna woda w łazienkach

-------------------------panie sprzątające nie nadążają --z sprzątaniem--za dużo ludzi :!: :!: :!:
gaba;)
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaba;) » 25.07.2007 17:58

Hej!!


Mam pytanie,po raz pierwszy wybieram sie do Chorwacji, proszę podajcie mi namiary oraz ceny campingów ewentualnie pokoi z możliwością korzystania z wszystkich mediów w okolicach Makarskiej, Podgory i może by jeszcze trochę niżej i ważne żeby było względnie spokojnie i bezpiecznie.

2 dorosłe osoby oraz 2x17lat :P


pozdrawiam :)
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 26.07.2007 00:25

gaba;) napisał(a):Hej!!


Mam pytanie,po raz pierwszy wybieram sie do Chorwacji, proszę podajcie mi namiary oraz ceny campingów ewentualnie pokoi z możliwością korzystania z wszystkich mediów w okolicach Makarskiej, Podgory i może by jeszcze trochę niżej i ważne żeby było względnie spokojnie i bezpiecznie.

2 dorosłe osoby oraz 2x17lat :P


pozdrawiam :)


witam!
polecam kamp http://www.autokamp-ciste.com/ sam się tam wybieram 03.08 z Katowic, spokój, luzik, i węzeł sanitarny na bardzo wysokim poziomie :-)
POLECAM
pozdrav
adam_cro
gaba;)
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaba;) » 26.07.2007 20:34

Dzięki za informacje :) :D :wink: pa :lol:
vongraf
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 02.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) vongraf » 27.07.2007 08:29

Mam pytanie dotyczące tego campingu ČISTE" byłeś już tam czy tylko go z netu znasz , bo mi sie też spodobał może bym tam pojechał.
rzabusiaa
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 01.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzabusiaa » 01.08.2007 15:55

vongraf napisał(a):Mam pytanie dotyczące tego campingu ČISTE" byłeś już tam czy tylko go z netu znasz , bo mi sie też spodobał może bym tam pojechał.


bylam na ciste w zeszlym roku, chyba najlepiej go wpspominam z wszytkich cempingow jakie odwiedzilam na drodze split- dubrovnik. kameralny, potwierdzam ze lazienki sa bardzo ladne, bylo tam duzo polakow...a w zasadzie chyba tylko polacy, nie wiem czy taki zbieg okolicznosci czy to ulubione nasze miejsce...troche nas to krepowało ale jak kto lubi...
prywatna plaza kamyczkowa z swietna "jamą" gdzie przez caly dzien mozna znalezc cien. rzeczy zostawialismy na caly dzien na plazy, nie balismy sie ze ktos je zabierze bvo tylko my mielismy do nich dostep. kilka fotek moge udostepnic ;) polecam tam rowniez lapanie muli (odrywanie ze skal-jest ich pelno) i przyzadzanie. o wiele taniej niz w restauracji...
Bjeń
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 31.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bjeń » 02.08.2007 19:19

Czy na każdym kampingu płaci się za samochód ? Ile to kosztuje ? I jak to wygląda, samochód jest koło namiotu, czy stoi na parkingu... ? :) Patrzę sobie na ceny -> http://www.plavalaguna.hr/Objekti.asp?ObjectID=239808 i nie widzę ceny samochodu... Czy 7 Euro za osobę to dużo, czy w normie ? Znajdę coś tańszego ?

I jak wygląda sprawa z prądem ? Gdzie jest ten prąd ? :) Czy jest tam możliwość naładowania telefonu/baterii ?

Z góry dzięki za odp :)
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 02.08.2007 20:30

Plava laguna to drogi kemping. duży i o ile nic się nie zmieniło to ma dyskotekę dość przeszkadzającą. Do tego patelnia. Ale ja byłem dawno

Tu masz opłatę za parcelę. Wtedy zapłata za namiot i samochód jest płacona w ramach parceli. Ale za drugi samochód czy namiot już zapłacisz ekstra

Opłata za prąd jest na dole (Electric Power) choć nie wiem czy w ramach jednej opłąty jest lodówka i prąd czy prąd i lodówka mają tą samą cenę. Musisz sobie przedłużacz przywieźć. Już nie pamiętam jak daleko było do prądu na tym kempie ale chyba blisko

Baterie to możesz naładować w łazience.
Szczegóły cennika
http://www.plavalaguna.hr/Cjenik_C.asp?ObjectID=239808

Piszą o tym ładnie tu:

The majority of the camp parcels, of 60 - 110 m², all with electrical power supply connections and a near by drinking water source, is situated in the shade of Mediterranean vegetation

No ja te Mediterranean vegetation pamiętam jako rachityczne drzewka ui to w więkosci owocowe - brzoskwinie. Dają kiepski cień, nie ma jak poczciwa pinia

Ja bym poszukał czegoś innego, na pewno nie takiego molocha
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.08.2007 01:00

Bjeń napisał(a):Czy na każdym kampingu płaci się za samochód ? Ile to kosztuje ? I jak to wygląda, samochód jest koło namiotu, czy stoi na parkingu... ? :) Patrzę sobie na ceny -> http://www.plavalaguna.hr/Objekti.asp?ObjectID=239808 i nie widzę ceny samochodu... Czy 7 Euro za osobę to dużo, czy w normie ? Znajdę coś tańszego ?

I jak wygląda sprawa z prądem ? Gdzie jest ten prąd ? :) Czy jest tam możliwość naładowania telefonu/baterii ?

Z góry dzięki za odp :)


Kempingi na Istrii są drogie, ale o bardzo dobrym standardzie.
W cenie parceli jest wliczone auto,namiot i korzystanie z prądu.
Prąd jest w specjalnych skrzynkach gdzie wpinasz się z przedłużaczem.
Jak będziesz miał prąd, to komórkę naładujesz w namiocie.
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 03.08.2007 01:37

podepnę się do tematu. Czy na tym kempingu w cenie parceli jest opłata za przyczepę prą i samochód + osoby, czy płacę za przywilej posiadania "własnej" parceli, a za samochód, przyczepe i prąd oraz ludzi muszę zapłacić dodatkowo? Zawsze jeździłem na kwatery więc nie bardzo łapię o co tak dokładnie biega z tymi parcelami. Podaję link do campu:http://www.hotelizivogosce.com/hr/main.htm
Sezone 01.05.-31.05.
16.09.-30.09. 01.06.-30.06.
01.09.-15.09. 01.07.-31.08.

Po osobi/Pro Person/Per person 4,50
Za šator/Pro Zelt/Per tent 4,50
Za auto/Pro auto/Per car 3,00
Za karavan/Caravan 6,80
Za motorkotač/Motorrad/Mot.cycle 2,20
El. struja/Strom/Electric 3,10
Parcela 20,00
Pas/Hund/Dog/Pes 2,50
Bo jeśli faktycznie mam zapłacic za parcelę 20 euro i resztę opłat to mija się z celem jechanie z kempingiem. Zapłacę dużo więcej jak za apartmana i to sporo więcej. i Jeszcze jedno, czy przedsionek jest liczony jako dodatkowy namiot, czy jest częścią przyczepy. Z góry dzięki za odpowiedź
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 03.08.2007 09:18

Proponuję zobaczyć opis tego kampu na portalach gdzie są ceny za przykładowy zestaw.
Podejrzewam że część kempingu jest podzielona na parcele i tam nie płacisz za namiot/samochód i może np za prąd
W innych częsciach kempu za parcele nei płacisz

Przyczepa na kempie zawsze drogo wychodziła
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 03.08.2007 10:27

Mi chodzi o to, czy jak biorę parcelę, to płacę za parcelę + auto, przyczepa , prąd i ludzie, czy tylko za parcela + ludzie. Już kiedyś to pytanie zadałem na forum i otrzymałem sprzeczne odpowiedzi, lub w stylu "to zależy od campingu". Namiot nie jest dużo tańszy, a duży namiot to nawet potrafi być droższy.np. na campie w Ciste :

http://img169.imageshack.us/img169/4596/cennikdc7.jpg

chociaż, pieron wie co oni mają na myśli pisząc CARAVAN-TENT -40Kn. Czy cenę za sam przedsionek, czy za przyczepę z przedsionkiem. Jedyna pozycja w cenniku gdzie nie pokusili się o obrazek, bo z kolei sam trailer to ciut za tanio, chyba że umieścili rysunek przyczepy kempingowej a mieli na myśli małą towarową przyczepkę, któż to wie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lista kempingów w Cro - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone