Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Linki do streamu radia chorwackiego

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cromireczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 04.05.2007
Linki do streamu radia chorwackiego

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromireczka » 13.07.2016 08:46

Hej
Szukam linku bezpośredniego do streamu radia chorwackiego. Interesuje mnie konkretnie drugi program HR2. To co udało mi się do tej pory wygrzebać to strony na których streaming jest odtwarzany za pomocą aplikacji webowych i nie potrafię wydobyć z tego strumienia który mógłbym wrzucić do squeezboxa.
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 13.07.2016 09:48

Cromireczka napisał(a):Hej
Szukam linku bezpośredniego do streamu radia chorwackiego. Interesuje mnie konkretnie drugi program HR2. To co udało mi się do tej pory wygrzebać to strony na których streaming jest odtwarzany za pomocą aplikacji webowych i nie potrafię wydobyć z tego strumienia który mógłbym wrzucić do squeezboxa.


vtuner.com/setupapp/guide/asp/BrowseStations/BrowsePremiumStations.asp?sCategory=Croatia&sBrowseType=Location&sNiceLOFO=Croatia
Cromireczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromireczka » 13.07.2016 11:09

Dzięki działa
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 13.07.2016 13:08

Radio HR2 to jest to które nadaje co godzinę informacje drogowe w trzech językach?
Na jakiej częstotliwości mam go szukać jadąc przez Macelj? Nie zapisałem sobie w ubiegłym roku, a te informacje są bardzo pomocne.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.07.2016 13:44

HR 2 - Drugi program HR 98.5 FM

http://radio.hrt.hr/raspored/?fch=2
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 13.07.2016 14:01

Dziękuję :D
Informacje drogowe to te oznaczone jako HAK?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.07.2016 15:22

Tak
rkoim
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.05.2017
Radio

Nieprzeczytany postnapisał(a) rkoim » 06.06.2017 16:16

Witam jakie radio odbiera w trasie, i które polecacie:)
qbson
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.06.2016
Chorwackie "Narodni" radio online

Nieprzeczytany postnapisał(a) qbson » 03.09.2017 18:11

Witam,

Jest to mój pierwszy post. Chciałbym się przywitać - hej :)

Następnie chciałbym podziękować społeczności cro.pl za niezliczone rady i relacje, z których czerpałem całymi garściami, czego owocem są dwa bardzo udane wyjazdy: Hvala lijepo!

W podzięce zamieszczam link do chorwackiego narodowego radia:
https://tunein.com/narodniradio/

Traktuję je trochę z przymrużeniem oka, ale pozwala mi przenieść się myślami do tych chwil, kiedy to powolutku, z opuszczonymi szybami, toczyłem się samochodem po wąskich i krętych drogach. Temperatura ok 30stC. Słoneczko... zaraz się rozkleję ;)
(wybaczcie dopiero wczoraj wróciłem z urlopu)

Miłego słuchania.
Pozdrawiam

Dopisek po edycji: zapomniałem dodać, że to radio muzyczne, podobno nr 1 w Chorwacji. Głównie pop i rock.
qbson
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwackie "Narodni" radio online

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.09.2017 19:48

qbson napisał(a):Witam,

Jest to mój pierwszy post. Chciałbym się przywitać - hej :)

Następnie chciałbym podziękować społeczności cro.pl za niezliczone rady i relacje, z których czerpałem całymi garściami, czego owocem są dwa bardzo udane wyjazdy: Hvala lijepo!

W podzięce zamieszczam link do chorwackiego narodowego radia:
https://tunein.com/narodniradio/


Hej :lol:

Zapraszam do CRR :lol:

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Linki do streamu radia chorwackiego
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone