Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Linki dla tych co pierwszy raz i nie tylko.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 28.08.2009 21:39

Ja też dziękuję! Wykorzystamy za rok!!
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 31.05.2010 06:49

toudee napisał(a):Jeśli mogę się podłączyć to tu są "chorwackie" linki zebrane przeze mnie
http://www.mojachorwacja.boo.pl/crostrony.html


Czy stronka Andrzeja zmieniła adres? W kilku miejscach są do niej odnośniki, ale nigdzie nie wchodzi :(
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 11.06.2010 07:29

Planer putovanja - interaktivna karta Hrvatske (Hrvatski autoklub)

http://map.hak.hr/

Na desnoj strani možete kliknuti na -->Napredne postavke (vrsta rute, izbjegavaj autoceste, izbjegavaj ceste s naplatom cestarine, izbjegavaj trajekte i slicno).
apelek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) apelek » 05.07.2010 12:43

ja mam takie pytanie...
no bo troszkę przestudiowałem tego forum i nie doszukałem się żadnego supermarkety w Makarskiej, czy ktoś ma jakieś namiary na molocha ???
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 05.07.2010 12:49

apelek napisał(a):...no bo troszkę przestudiowałem tego forum i nie doszukałem się żadnego supermarkety w Makarskiej...


Przyznaj się z ręku na sercu, ale troszkę oznacza wcale?

MAKARSKA - KOMPENDIUM WIEDZY
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.07.2010 12:53

apelek napisał(a):ja mam takie pytanie...
no bo troszkę przestudiowałem tego forum i nie doszukałem się żadnego supermarkety w Makarskiej, czy ktoś ma jakieś namiary na molocha ???


Obrazek
apelek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) apelek » 05.07.2010 13:10

o dziękuje bardzo...

a jeszcze jedno pytanko mam.
czy w Makarskiej jest coś takiego jak transport miejski (ZTM), czy wszystko stoi na lotnictwie, autobusach i promach ?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.07.2010 13:18

apelek napisał(a):o dziękuje bardzo...

a jeszcze jedno pytanko mam.
czy w Makarskiej jest coś takiego jak transport miejski (ZTM), czy wszystko stoi na lotnictwie, autobusach i promach ?


Ale chcesz poruszać się autobusem po Makarskiej czy jechać gdzieś dalej (za miasto)?
apelek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) apelek » 05.07.2010 13:32

no po Makarskiej, ale jak jest taka możliwość to i trochę dalej, tzn dotąd dokąd sięga ztm, o ile jest :p
w sumie to ja pierwszy raz do Chorwacji się wybieram i jestem całkowicie zielony, tyle co studiuje te forum cały dzień. :)
alurka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alurka » 11.07.2010 15:20

mirko napisał(a):Pierwsza światowa regionalna internetowa encyklopedia:
http://istrapedia.hr/

8O


Wow:)
I ogólnie świetna robota!
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.07.2010 21:56

apelek napisał(a):w sumie to ja pierwszy raz do Chorwacji się wybieram i jestem całkowicie zielony, tyle co studiuje te forum cały dzień. :)


:lol: :lol: :lol: Żeby przestudiować to forum to miesiąca Ci nie starczy , Ja czytam od roku mniej lub bardziej intensywnie a jeszcze mi bardzo dużo ciekawych tematów zostało :lol: :lol: :lol: Szczególnie relacji

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku :lol: :lol:
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 28.02.2011 16:32

filip122 vel Darek napisał(a):
apelek napisał(a):w sumie to ja pierwszy raz do Chorwacji się wybieram i jestem całkowicie zielony, tyle co studiuje te forum cały dzień. :)


:lol: :lol: :lol: Żeby przestudiować to forum to miesiąca Ci nie starczy , Ja czytam od roku mniej lub bardziej intensywnie a jeszcze mi bardzo dużo ciekawych tematów zostało :lol: :lol: :lol: Szczególnie relacji

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku :lol: :lol:



I jak tam idzie studiowanie forum? Cos koledze jeszcze zostalo? :o
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 28.02.2011 17:46

santosz napisał(a):
filip122 vel Darek napisał(a):
apelek napisał(a):w sumie to ja pierwszy raz do Chorwacji się wybieram i jestem całkowicie zielony, tyle co studiuje te forum cały dzień. :)


:lol: :lol: :lol: Żeby przestudiować to forum to miesiąca Ci nie starczy , Ja czytam od roku mniej lub bardziej intensywnie a jeszcze mi bardzo dużo ciekawych tematów zostało :lol: :lol: :lol: Szczególnie relacji

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku :lol: :lol:



I jak tam idzie studiowanie forum? Cos koledze jeszcze zostalo? :o


Witam .. ostatnio brak czasu . właściwie nie mam nawet czasu swoja kolejna relacje skończyć :lol:

Ale jako po drugim pobycie w CRO nie mam już pytań jak jechałem pierwszy raz . Po prostu bierzesz kasę sprzęt i w drogę :lol:

Jedynie relacje z przyjemnością się czyta , a tych to jest bez liku
:wink:

Pozdrawiam .....
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 28.02.2011 19:31

Tak, brak czasu, wszyscy na niego narzekamy :P
armabapa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) armabapa » 23.05.2011 12:59

Katarinka napisał(a):
toudee napisał(a):Jeśli mogę się podłączyć to tu są "chorwackie" linki zebrane przeze mnie
http://www.mojachorwacja.boo.pl/crostrony.html


Czy stronka Andrzeja zmieniła adres? W kilku miejscach są do niej odnośniki, ale nigdzie nie wchodzi :(


również chciałam skorzystać a tu-błąd domeny i już!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Linki dla tych co pierwszy raz i nie tylko. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone