Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Linia morska Slatine - Split, Slatine - Trogir

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
LenaEm
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.06.2009
Linia morska Slatine - Split, Slatine - Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) LenaEm » 14.06.2009 20:01

Podobno w czasie sezonu letniego miasteczko Slatine na wyspie CIOVO powiązane jest linią morską Slatine-Split, Slatine-Trogir. Ale nigdzie nie mogę znaleźć konkretów na ten temat.

Od kiedy?
Jak dlugo trwa przeprawa?
Jak często się odbywają?
Ile trwa taki "rejs"?
Ile kosztuje?
mada1
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 04.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mada1 » 16.06.2009 20:19

Informacji raczej nigdzie nie znajdziesz bo są to lokalni przewoźnicy, takie nieduże łajby na ok. 20 osób. Z tego co pamiętam (sprzed 3 lat) z przystani w Slatine (centrum miasteczka) co jakieś pół godziny odpływają do Splitu (najpóźniej chyba ok. 20.30), bilet kosztował chyba 12 kun. Do Trogiru nie pływałam i nie wiem czy ze Slatine coś jest pływającego. Napewno jest autobus Slatine-Trogir.
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 16.06.2009 21:48

LenaEm troszkę informacji znajdziesz tutaj : forum/viewtopic.php?t=22888&start=60
janel2301
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) janel2301 » 19.06.2009 13:23

cześć,
Połaczenie w zeszłym roku było bardzo dobre, ze slatine do trogiru/splitu i z powrotem co ok 40 min były połaczenia, do splitu ok 30min, do trogiru 15 min. Ceny przystępne. Są też często autobusy slatine - trogir.
milego urlopu, pozdrawiam



LenaEm napisał(a):Podobno w czasie sezonu letniego miasteczko Slatine na wyspie CIOVO powiązane jest linią morską Slatine-Split, Slatine-Trogir. Ale nigdzie nie mogę znaleźć konkretów na ten temat.

Od kiedy?
Jak dlugo trwa przeprawa?
Jak często się odbywają?
Ile trwa taki "rejs"?
Ile kosztuje?

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Linia morska Slatine - Split, Slatine - Trogir
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone