Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Licencja na łowienie ryb. Na co pozwala.

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
harnas23
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 05.02.2012
Licencja na łowienie ryb. Na co pozwala.

Nieprzeczytany postnapisał(a) harnas23 » 11.04.2012 08:39

To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich.

Mam pytanie dotyczące licencji na łowienie ryb. Na co taka licencja pozwala. Czy mogę jedynie z wędką z brzegu i łodzi łowić?
Czy mogę łapać kraby (w sensie czy mogę zastawić pułapkę).
Czy łowienie ośmiornic też jest dozwolone?
Czy zastawienie liny z kilkoma hakami jest dozwolone?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.04.2012 09:04

harnas23
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) harnas23 » 11.04.2012 21:11

OK. Dzięki :D

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone