Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

leżak na kółkach/wózek do sprzetu plażowego

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 15.05.2011 17:57

Wcale nie próbuję, taki jest twój punkt widzenia. Ty wiesz swoje najlepiej. Oby tak zawsze Ci twój domysł przysparzał samych korzyści.

Skoro wszystko wiesz to podaj cyfry w Lotto!!!
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 15.05.2011 19:55

chciałem kupić na allegro ale pojadę do lidla.
LABUZKA
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 09.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LABUZKA » 23.05.2011 10:17

Leżaki są w Kauflandzie po 99.99pln promocja od 21.05
katex
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) katex » 28.05.2012 16:04

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - pod tym adresem możesz otrzymać wszelkie informacje związane z możliwością nabycia wysokiej jakości leżaczka na kółkach.
piter88
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter88 » 06.02.2014 21:56

Ja nie polecam tych leżaków Chinskiej produkcji z marketów. Miałem taki i zepsuł się w połowie urlopu :/ Polecam za to leżak na kółkach polskiej produkcji z firmy "Gołąb" http://www.golab.com.pl Niedługo zaczne 3 sezon z tym leżakiem i jestem bardzo zadowolony :) Dużo mocniejsza konstrukcja w porównianiu do tych z marketów za dobrą cene. Polecam!!!
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 06.02.2014 22:46

To właściwie idealnie taka sama konstrukcja jak mój niemiecki leżak zakupiony w nieistniejącym już sklepie wysyłkowym
"Quelle". Zaliczył już dwa sezony i nic się nie dzieje. Dobrze wiedzieć, że jest krajowy zamiennik w razie "w" :)
marwisn
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 20.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwisn » 25.02.2014 19:53

Ja mam taki z Lidla. Dwa sezony i większych śladów nie widać.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
leżak na kółkach/wózek do sprzetu plażowego - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone