Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

leżak na kółkach/wózek do sprzetu plażowego

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hellraider
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 19.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) hellraider » 17.04.2011 15:10

alladyndelscorcho napisał(a):
hellraider napisał(a):Witam

Bywając w Cro na plażach ( w sumie dopiero 8 razy ) a szczególnie ostatnim razem zaobserwowałem sporo osób z fajnymi leżaczkami na kółkach , które po złożeniu mogą pełnic funkcję praktycznego wózeczka na sprzęt plażowy ( coś podobnego do wózeczków na zakupy ) . Leżak/wózek był wykonany z aluminium a siedzisko z siateczki PCV . Małe to , lekkie , praktyczne i ładne . Tylko gdzie to kupic ??? Szukałem w Cro , na miejscu ale nie było . Jako , że przygotowuję się do kolejnej wyprawy poszukuję u nas podobnego lub takiego samego sprzętu . Bez rezultatu . Nabrałem się tylko na ofertę firmy ***** internetowej . Za jedyne 129,99 przysłali mi wielki , ciężki i niesprawny ( chińskiej produkcji ) leżak na kółkach . Na dodatek poobijany w transporcie . Oddałem im ten wynalazek i ostrzegam innych . Nie kupujcie w firmie HANDELGIGANT .

Może jednak ktoś wie gdzie można kupic sprzęt , który by spełniał opisane warunki ( leżak na kółkach/wózeczek na sprzęt - alu/PCV )

Proszę o pomoc .



Witam.
Nie wiem czy już zakupiłeś leżak, o którym mowa, ale dokładnie wiem o jaki Ci chodzi:

Obrazek

Mam rację? Też go wypatrzyłem w Chorwacji, kiedy przez 2 tygodnie, codziennie przychodziłem zziajany na plażę, obładowany torbami, plecakami itp. a obok mnie rozkładał się pan, który przychodził na tę samą plażę pogwizdując pod nosem, z tym właśnie wózko-leżakiem obładowanym wszystkim co potrzebne na plaży, włącznie z budzącą moją zazdrość lodówką turystyczną wyładowaną zimnymi napojami :D Zrzucał wszystko z wózeczka bez wysiłku po czym jak gdyby nigdy nic przekształcał wózek w leżak i rozkładał się na nim bezczelnie :)

Obrazek

Przyrzekłem sobie, że natychmiast po powrocie do domu zdobędę to cudo i tak też zrobiłem. To było ze trzy lata temu a leżak można było nabyć na stronie firmy Quelle. Obecnie firmę tą przejął chyba jakiś inny koncern i nie można tego już u nich kupić. Naszukałem się trochę ale w końcu znalazłem na stronie firmy KATEX. A oto link:
http://www.toya.net.pl/~katex/oferta/olezak65t1058.html
Cena 139PLN + 20PLN kurier.

Kilka słów o produkcie. Raczej nie jest to produkt made in China na co wskazuje jakość wykonania. Jak na razie używałem go tylko podczas jednych wczasów ale puki co nic się nie zepsuło :) Bardzo wygodny leżak no a zalet wózka nie muszę chyba zachwalać. Dobrze jest zaopatrzyć się w gumy takie do mocowania bagaży bo podczas "transportu" na plaże można zgubić część dobytku :) Leżak ma jedną wadę: nie mieści się do bagażnika samochodów małych i kompaktów segmentu B (Golf, Focus itp.) Próbowałem zapakować go do SEAT-a Leona - nie ma takiej możliwości (chyba, że położysz fotele). Na szczęście miałem wolny fotel pasażera z przodu i to było jedyne rozwiązanie (ale musiałem zdemontować kółka leżaka).

Obrazek


Ale się rozpisałem :) Mam nadzieję, że wyczerpałem temat.



Przepraszam ... dopiero przed chwilą zobaczyłem Twoja odpowiedź .
Rzeczywiście jest to dokładnie taki leżaczek na kółkach i dokładnie takie widywałem na plażach w CRO .
Dzięki za informacje . Jesli uda mi się kupic to się odezwę
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 11.05.2011 12:57

Witam znalazłem coś takiego, chyba jeszcze lepszy bo z daszkiem.

http://allegro.pl/nowosc-lezak-na-kolka ... 54613.html

Pozdrawiam
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 11.05.2011 13:05

Od jutra w Lidlu po 119 zł. Szczegóły w gazetce;)

Pozdrawiam
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 11.05.2011 13:23

taurus napisał(a):Od jutra w Lidlu po 119 zł.


Leżak plażowy
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 11.05.2011 13:24

Wolę ten turkusowy niż barwy tęczy. Jak przygotowania do wyjazdu.
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 11.05.2011 15:15

Arek napisał(a):
taurus napisał(a):Od jutra w Lidlu po 119 zł.


Leżak plażowy


W papierowej gazetce jest więcej zdjęć i opisu.

Pozdrawiam
LABUZKA
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 09.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LABUZKA » 13.05.2011 15:36

Dzięki jesteś wielki :D lece do lidla :papa:
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 13.05.2011 17:37

LABUZKA napisał(a):Dzięki jesteś wielki :D


Kto zdradził moją wagę?? Naprawdę staram się schudnąć. ;) :wink:

Pozdrawiam
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 13.05.2011 17:47

Leżak może i fajny, może wygodny, nie wiem, nie leżałem.
Powiedzcie mi, bo tego nie jestem w stanie rozgryźć, jak ten leżak będzie jechał nad morze po chorwackich kamieniach. Deptakiem, owszem, można go za sobą ciągnąć, ale po kamieniach ... :wink:
A może to o to chodzi, jak na Krupówkach, z najlepszymi nartami przejść się w godzinach szczytu :D
Dlaczego na chorwackim wybrzeżu nie widać masowo takich wynalazków :?:
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 13.05.2011 18:27

Bo są drogie, niedostępne, mało popularne i zazwyczaj brakuje miejsca w aucie podczas pakowania auta ;).Inni pewnie mają kwatery blisko morza, więc nie muszą targać tylu tobołów ze sobą ;).
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 14.05.2011 09:03

bukmacher3 napisał(a):Wolę ten turkusowy niż barwy tęczy.


Szczególnie, że sam go sprzedajesz :P
LABUZKA
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 09.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LABUZKA » 14.05.2011 09:35

Niestety u mnie w lidlu już nie było szkoda ,musze popatrzec na allegro :(
dzwoniłam do koleżanki do Szczytna i u nich też wyprzedali,a mogło byc tak miło
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 15.05.2011 09:01

:?:
Ostatnio edytowano 15.05.2011 09:06 przez bukmacher3, łącznie edytowano 1 raz
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 15.05.2011 09:04

bukmacher3 napisał(a):
Arek napisał(a):
bukmacher3 napisał(a):Wolę ten turkusowy niż barwy tęczy.


Szczególnie, że sam go sprzedajesz :P


Czekałem kiedy ktoś to napisze, ale zbieżność nicka nie od razu świadczy o tej samej osobie. Także innych "Arek" na różnych forach jest dużo i czy zawsze to jesteś ty. Chyba nie, ale może się mylę.

Ponadto sam go kupiłem i nie jest to producent chiński jak w Lidlu, tylko niemiecki.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 15.05.2011 09:17

bukmacher3 napisał(a):
Arek napisał(a):
bukmacher3 napisał(a):Wolę ten turkusowy niż barwy tęczy.


Szczególnie, że sam go sprzedajesz :P


Czekałem kiedy ktoś to napisze, ale zbieżność nicka nie od razu świadczy o tej samej osobie.


Rzeczywiście, co za zbieg okoliczności... dwóch bukmacherów3 z Lubania. Komu próbujesz ciemnotę wcisnąć ??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
leżak na kółkach/wózek do sprzetu plażowego - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone