Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.03.2014 15:07

Vjetar napisał(a):Tak oglądam te zdjęcia i...już bym się spakował i jechał...


Pozdrawiam


... ja tak mam każdego dnia :wink:
Pozdrawiam serdecznie
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 26.03.2014 18:00

wspaniała relacja z waszego pobytu-wakacji super fotki aż chce się tam być,na ten rok wakacje już zaplanowane Italia-Cro, ale kto wie co będzie w przyszłym na pewno mocno będziemy brać pod uwagę Hvar
dzięki za to wspaniałe zwiedzanie
pozdrawiam Jacek :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.03.2014 20:15

jacek73 napisał(a):wspaniała relacja z waszego pobytu-wakacji super fotki aż chce się tam być,na ten rok wakacje już zaplanowane Italia-Cro, ale kto wie co będzie w przyszłym na pewno mocno będziemy brać pod uwagę Hvar
dzięki za to wspaniałe zwiedzanie
pozdrawiam Jacek :)


Dziękuję, miło mi czytać takie słowa :)
Na pewno pojawią się tu jeszcze zdjęcia z innych pięknych miejsc na wyspie.
Też z mężem bierzemy pod uwagę (lecz nie na ten rok ;)) górną część Cro - Istrię + Włochy w pakiecie. Choć przyznam, że ciężko mi zdradzać Dalmację...
Pozdrawiam serdecznie
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.03.2014 21:08

... ŚCIEŻKAMI UKOCHANEGO PITVE.
27.08.2013


W oddali słychać grzmoty.
Krople deszczu powolutku spływają po rolecie, odmierzając sekundy niczym wskazówka w zegarze.
To tylko sen.
Na pewno sen.
Podchodzę do okna.
Podciągam roletę.

Znowu. 8O

No nic. Nie ma się co martwić. Toż to Hvar – nim zjemy śniadanie, na pewno znowu wyjdzie słońce :roll:
Tak też się dzieje – cały dzień słońce pali niemiłosiernie. Dopiero wieczorem ustąpi ponownie burzowej aurze i deszczowi.

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy, zapraszam Was dzisiaj na spacer po Pitve – jednym z naszych ukochanych miejsc na wyspie. Tak cudownie skąpanego w zieleni. Pachnącego winoroślą, lawendą i miejscami… rakiją, pędzoną w tamtejszych piwniczkach :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tu (m.in.), podczas naszej pierwszej wizyty na Hvarze zaopatrzyliśmy w destylaty - jednak teraz odkryliśmy dużooo smaczniejsze!!! miejsce :lol:

Obrazek

Obrazek

cdn.
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 26.03.2014 21:14

Przeurocze miejsce przez które przejeżdżaliśmy kilkadziesiąt razy... ale go nie "zgłębiliśmy" :D ... nic straconego... piękne fotki :papa:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.03.2014 21:17

A WIECZOREM W HVARZE...
27.08.2013


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kiedy robimy sobie pamiątkowe zdjęcia zaczyna już padać. Pędzimy więc do auta...
A tak liczyłam na nocne zdjęcia Hvaru :evil:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.03.2014 21:19

mariusz_77 napisał(a):Przeurocze miejsce przez które przejeżdżaliśmy kilkadziesiąt razy... ale go nie "zgłębiliśmy" :D ... nic straconego... piękne fotki :papa:


Z całego serca polecam :) My właśnie tam "ładujemy bateryjki". Ta zieleń... Urocze domki... A jakie widoki - będąc przy Kościele.

Dziękuję :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.03.2014 22:12

Bajkowo.piękne miejsca odwiedzaliście no i jestem fanką super fotek ,masz to oko do detali :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.03.2014 00:05

andeo napisał(a):Bajkowo.piękne miejsca odwiedzaliście no i jestem fanką super fotek ,masz to oko do detali :)


Dziękuję serdecznie! Kocham fotografować. Lubię obiektywem szukać magii w codzienności - w Chorwacji jest to szczególnie przyjemne :mrgreen:
karalajna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 24.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karalajna » 27.03.2014 09:55

Uwielbiam czytać Twoją relację. Sprawiasz, że choć na chwilę odrywam się od rzeczywistości i przenoszę z Wami na Hvar ;)
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 27.03.2014 10:40

to widać ze lubisz fotografować bo robisz to świetnie,naprawdę znajdujesz magie miejsca a do tego ciekawie opisujesz to co zwiedzacie szacun :) zabieram się z wami zwiedzać Hvar
nam tez ciężko było zdradzić Cro dlatego tegoroczny urlop podzieliliśmy Istrie i Cro po połowie
Punta Sabbioni miejsce wypadowe,zwiedzanie Wenecji i Laguny weneckiej następnie Fazana miejsce wypadowe
i zwiedzanie Istrii
Pozdrawiam Jacek :hut:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.03.2014 12:27

karalajna napisał(a):Uwielbiam czytać Twoją relację. Sprawiasz, że choć na chwilę odrywam się od rzeczywistości i przenoszę z Wami na Hvar ;)


karalajna - dziękuję Ci za tak miłe słowa :wink:

jacek73 napisał(a):to widać ze lubisz fotografować bo robisz to świetnie,naprawdę znajdujesz magie miejsca a do tego ciekawie opisujesz to co zwiedzacie szacun :) zabieram się z wami zwiedzać Hvar
nam tez ciężko było zdradzić Cro dlatego tegoroczny urlop podzieliliśmy Istrie i Cro po połowie
Punta Sabbioni miejsce wypadowe,zwiedzanie Wenecji i Laguny weneckiej następnie Fazana miejsce wypadowe
i zwiedzanie Istrii
Pozdrawiam Jacek :hut:


Dziękuję serdecznie :wink: Takie wakacje w "dwupaku" to świetny pomysł - my na pewno odwiedzilibyśmy jeszcze Weronę :mrgreen: Choć przyznam szczerze, że bardziej za Italią jest mój Mąż - ja najchętniej każdy wyjazd planowałabym do Cro... Mam wrażenie, że tylko tu wybrzeże jest takie "nieskalane", przyjemnie dzikie (mówię o wyspach).

Pozdrawiam
Martyna
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 28.03.2014 14:35

minimartini napisał(a):
Vjetar napisał(a):Tak oglądam te zdjęcia i...już bym się spakował i jechał...


Pozdrawiam


... ja tak mam każdego dnia :wink:


I ja... Zawsze gotowa do wyjazdu. Zwłaszcza do Chorwacji :)
Świetna relacja, no i te zdjęcia...
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 28.03.2014 18:22

HAPPILY EVER AFTER.
28.08.2013


Jak nie dziś, to kiedy? Pytam siebie o poranku znowu widząc zachmurzone niebo.
Nie zamierzam dłużej przekładać próby urzeczywistnienia kilku kadrów, które już dawno malowałam oczami wyobraźni :roll:

Gdy zmierzamy ku Staremu Miastu zaczyna padać. W kroplach deszczu spływających po szybie odbija się biały pokrowiec z suknią ślubną. Dojeżdżamy na parking, z którego zawsze korzystamy będąc w tym miejscu. Pochmurno, lecz już nie pada.

Niczym na wyścigi oboje zrzucamy z siebie casualowe ciuszki, po to by już za chwilę znaleźć się w przeuroczych uliczkach Starego Gradu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Muszę przyznać, że stanowiliśmy nie lada atrakcję dla turystów. Wycieczki zorganizowane zatrzymywały się i robiły nam zdjęcia. Prześmieszna sytuacja. Czuliśmy się, jak SUPER STARS :lol:

To nic, że nie zabraliśmy pilocika, a do statywu trzeba było biegać :lol:, to nic, że psiak, którego widać na zdjęciu zaplątał się w tren sukni i biegliśmy razem uliczką w walce "o koronkę" :roll:, to nic, że trzeba było omijać kałuże, a światło niekoniecznie było najlepsze...
Wspomnienia z tamtego dnia są BEZCENNE.
Ostatnio edytowano 28.03.2014 19:40 przez minimartini, łącznie edytowano 4 razy
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.03.2014 18:32

I znowu weszłam i NIESPODZIANKA! No Kochana poszaleliście ! cudne fotki,zabawa przednia,matko ale mi się podoba,buzia sama mi się do Was śmieje :) Kocham kocham kocham jak mówi Kora :mrgreen:
ekstra pamiątka i na pewno kupa śmiechu jak wspominacie ....samych szczęśliwych dni Wam życzę!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013) - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone