Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lato 2015 - pierwszy wyjazd do Chorwacji dla rodziny 3+3

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slavic
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.12.2014
Lato 2015 - pierwszy wyjazd do Chorwacji dla rodziny 3+3

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavic » 20.12.2014 12:22

Witam

Po raz pierwszy na forum i po raz pierwszy planujemy wyjazd do Chorwacji - w związku z czym:
- po pierwsze chciałbym się przywitać
- po drugie - proszę Was o pomoc z znalezieniu odpowiedniego miejsca

Skład osobowy: 3+3 (w tym 3 dzieci w wieku 14/6/1 oraz senior) w związku z czym muszę zadbać o logistykę na miejscu.
Zależy mi na:
- najchętniej na niezależnej kwaterze: domek lub kwatera dla 1 rodziny w miejscu gdzie zamieszkują właściciele, gwarantującej możliwość podziału miejsce do spania 2+1 / 2 / 1 (choćby na sofie w pokoju dziennym)
- ogródku, w którym można wystawić nadmuchiwany basen dla dzieci (bo o długich pobytach na plaży nie ma mowy) i ew. drzewku z grubym konarem do powieszenia huśtawki
- plaży piaszczystko-żwirowej dla dzieci z możliwością dotarcia do niej pieszo lub samochodem w czasie do 15 minut
- grill'u, bliskości sklepu i polecanej restauracji

Wstępnie:
- przewidywany termin: 1-sza połowa lipca 2015
- zakładam koszt zakwaterowania do 100 E za 1 dzień (za wszystkich) w zależności od warunków
- długość pobytu ok. 11-12 dni
- póki co przyglądam się Ciovo - Okrug Gornji z możliwością ew. transferów do Trogiru tramwajem wodnym

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Slavic
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 20.12.2014 15:05

Tradycyjnie będę przekonywał do campingu. :D Jeżeli możecie jechać przełom czerwca i lipca to za 14 dni zapłacicie mniej niż w samym lipcu za 11. My byliśmy na campie vestar(rovinj) a przyszły rok bivillage (pula) Baseny na terenie czy place zabaw masz w cenie i możesz wybrać camping z bezpośrednim dostępem do plaży.Piszę o campach proponowanych przez selectcamp czy vacansoleil. Nocleg masz w ich domkach lub namiotach(ok25m2)
slavic
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavic » 14.01.2015 09:58

A może jesteście w stanie mi podpowiedzieć - u kogo ew. szukać wsparcia w znalezieniu jakiejś sensownej propozycji miejsca wypoczynku.
Będę wdzięczny za pomoc.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 14.01.2015 10:25

slavic napisał(a):A może jesteście w stanie mi podpowiedzieć - u kogo ew. szukać wsparcia w znalezieniu jakiejś sensownej propozycji miejsca wypoczynku.
Będę wdzięczny za pomoc.


Najlepiej określić rejon w jaki chcesz jechać i poczytać o nim kilka relacji.nasze-relacje-z-podrozy-f22.html
Jeżeli już wybierzesz konkretne miejsce, to można szukać apartamentu:
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html

Pozdrav :oczko_usmiech: :mrgreen:

Ps. poszło coś na maila :wink:
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 14.01.2015 11:30

slavic napisał(a):Witam

Po raz pierwszy na forum i po raz pierwszy planujemy wyjazd do Chorwacji - w związku z czym:
- po pierwsze chciałbym się przywitać
- po drugie - proszę Was o pomoc z znalezieniu odpowiedniego miejsca

Skład osobowy: 3+3 (w tym 3 dzieci w wieku 14/6/1 oraz senior) w związku z czym muszę zadbać o logistykę na miejscu.
Zależy mi na:
- najchętniej na niezależnej kwaterze: domek lub kwatera dla 1 rodziny w miejscu gdzie zamieszkują właściciele, gwarantującej możliwość podziału miejsce do spania 2+1 / 2 / 1 (choćby na sofie w pokoju dziennym)
- ogródku, w którym można wystawić nadmuchiwany basen dla dzieci (bo o długich pobytach na plaży nie ma mowy) i ew. drzewku z grubym konarem do powieszenia huśtawki
- plaży piaszczystko-żwirowej dla dzieci z możliwością dotarcia do niej pieszo lub samochodem w czasie do 15 minut
- grill'u, bliskości sklepu i polecanej restauracji

Wstępnie:
- przewidywany termin: 1-sza połowa lipca 2015
- zakładam koszt zakwaterowania do 100 E za 1 dzień (za wszystkich) w zależności od warunków
- długość pobytu ok. 11-12 dni
- póki co przyglądam się Ciovo - Okrug Gornji z możliwością ew. transferów do Trogiru tramwajem wodnym

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Slavic




Zobacz na stronie Dalmacia Apartments, polecanego na niniejszym forum Daria Orlowica z Vodic koło Szybenika (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link), który w swojej ofercie ma dużo fajnych propozycji, zarówno w Samych Vodicach czy też pobliskich Sirmie i Tribunj.

Może coś Wam podpasuje z jego szerokiej oferty apartamentów.

Moim zdaniem, w oferowanych przez niego apartamentach najważniejsze jest to, że zarówno zdjęcia jak i opisy zamieszczone w jego ofercie, są w 100% zgodne z rzeczywistością, co nie jednokrotnie nie jest tak oczywiste. Natomiast w przypadku jakichkolwiek wątpliwości Dario e-mailowo udzieli Wam wszelkich niezbędnych wyjaśnień.

Z kolei, co do okolicy to same Vodice oraz przyległe do nich: Sirma czy Tribunj, daja pełną paletę możliwości dla spędzenia spokojnego lub aktywnego wypoczynku oraz stanowią, moim zdaniem, doskonałą bazę wypadową dla wszelkiego rodzaju wycieczek. Zarówno bliższych jak też i dalszych.

Przykładowe odległości do wycieczek w ciekawe miejsca:
- Tribunj - ok. 3 km.
- Szybenik - ok. 18km
- Nacionalni Park KRKA - ok. 35km
- Primosten - ok. 45km
- Trogir - ok. 75km
- Zadar - ok. 80km
- Split - ok. 100 km ( w tym ok. 60km autostradą lub całość tzw. Jadranką z przepięknymi widokami)
- Medugorje - ok. 200km ( w tym ok. 170km autostradą do samej granicy BiH)
- Mostar - ok. 230km (jak wyżej)
- Dubrownik - ok. 290km ( w tym ok. 200km autostradą do Ploce)
- Nacionalni Park Kornati - statki na całodzienną wycieczkę odpływają z nadbrzeża, zarówno w Vodicach jak też i Tribunj.

Jednym zdaniem. Co kto lubi. :papa:
Ostatnio edytowano 14.01.2015 12:12 przez lechocz, łącznie edytowano 1 raz
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 14.01.2015 12:09

slavic napisał(a):A może jesteście w stanie mi podpowiedzieć - u kogo ew. szukać wsparcia w znalezieniu jakiejś sensownej propozycji miejsca wypoczynku.
Będę wdzięczny za pomoc.


Masz gotową odpowiedź w poście wyżej.

Myślę, że coś może Ci przypasować.

A naprawdę warto. :papa:
slavic
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavic » 14.01.2015 12:09

Czy wskazany link jest ok - bo nie otwiera mi się ta strona.
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 14.01.2015 12:19

slavic napisał(a):Czy wskazany link jest ok - bo nie otwiera mi się ta strona.


Wiesz. Jestem laikiem komputerowym. :oops:
A spróbuj wkleić taką frazę w pasek adresowy: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Sprawdziłem i mi otwiera się właściwa strona. :papa:
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 14.01.2015 12:34

Ewentualnie ten link: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
slavic
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavic » 14.01.2015 13:48

Sprawdzilem - ...info dziala, dzieki
slavic
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.12.2014
Istria - 2015 - domek wakacyjny - szukam - pomocy

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavic » 14.01.2015 16:07

Witam i pozdrawiam oczekujących słońca forumowiczów.

Proszę o pomoc - propozycję lub kontakt do osoby, która pomóc może.
Szukam domku wakacyjnego (niezależnego - bez innych gości)

Rodzina: 3 + 3
Osoby dorosłe: rodzice + senior
Dzieci: 14 lat, 6 lat, 1 roczek

Termin: od 04.07.2015 (lub w okolicy)
Długość pobytu - najchętniej 11 dni (14 dni trudno dzieci wytrzymują)
Cena - nad tym się nie zastanawiałem, to co lepsze kosztuje - choć zamierzam zachować rozsądek (szczególnie, że nie mam na uwadze miejsc zlokalizowanych bezpośrednio nad morzem)

Z uwagi na bliskość położenia od Polski oraz urok stylistyki weneckiej zastanawialiśmy się nad Istrią, nie mniej jednak nie jest to warunek konieczny - choć oczekiwany :)

To na czym mi zależy to:
1) Samodzielny domek wakacyjny (może być na wsi lub w małym miasteczku)

2) Ogród umożliwiający:
- postawienie nadmuchiwanego basenu dla dzieci
- zabawę dla dzieci, mimo wszystko muszą pobiegać a z rocznym dzieckiem na całodzienne wyprawy nie mamy co liczyć (gdyby jeszcze była jakaś huśtawka i/lub hamak - to już szczyt marzeń :)
- znalezienie zacienionego miejsca na sen najmłodszego dziecka w wózku (jakieś drzewa)

3) grill

4) Miejsca do spania:
- 1 sypialnia z łóżkiem dla 2 osób (rodzice) - maleństwo może spać z nami
- 1 sypialnia z 2 łóżkami dla dzieci
- 1 niezależne miejsce dla seniora np. w innym pokoju lub w kuchni

5) Morze - żeby się dało do 30-40 minut dojechać do plaży nadającej się dla dzieci - piasek, piasek i żwir, a może jakaś infrastruktura dodatkowa (choćby płatna) - basen, zjeżdżalnia, etc

6) Sklep - fajnie by było gdyby istniała szansa dojścia pieszo

7) Restauracja - jak powyżej, choć tutaj w razie potrzeby można dojechać

8) Kuchnia i inne:
- kuchnia z wyposażeniem
- klimatyzacja (bo rozumiem, że bez tego trudno jest wytrzymać)
- zmywarka

9) Inne:
- taras najlepiej zacieniony
- i niestety internet - bo nie wszyscy mogą się z pracą rozstać na dłużej (i to nie z własnego wyboru)

10) Opcje:
- ekspres do kawy
- basen

Będę wdzięczny za wszelkie informacje

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lato 2015 - pierwszy wyjazd do Chorwacji dla rodziny 3+3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone