Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Latarnia - Veli Rat (Dugi otok) był ktoś ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
seledynka
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 06.07.2007
Latarnia - Veli Rat (Dugi otok) był ktoś ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 19.01.2009 20:17

Witam.Mam w planach wybrać się na latarnie Veli Rat (Dugi otok) . Zanim jednak się zdecyduje chciałabym zapytać was czy ktoś już tam był i może ocenić to miejsce ?
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 20.01.2009 08:32

Hej

Poczytaj sobie TĘ RELACJĘ, jest sporo zdjęć i może znajdziesz informacje które są ci potrzebne.

Pozdr
seledynka
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 06.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 20.01.2009 23:17

kulka53 - wielkie dzięki za link :) Bardzo pomocne informacje :)
seledynka
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 06.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 22.01.2009 15:40

Skusiłam sie na tydzień w tych bajecznych klimatach ...dzięki :D
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 22.01.2009 15:44

Seledynko, gratuluję i ............. zazdroszczę.
Sądzę, że nie będziesz żałowała bo okolica wydaje się naprawdę wspaniała.

A podziękowania należą się Danusi :D - autorce relacji, za to że chciało się jej swój pobyt w okolicach latarni opisać i obfocić.

Może i Ty coś napiszesz po powrocie, jak było :?:

Pozdr
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 22.01.2009 16:55

seledynka napisał(a):Skusiłam sie na tydzień w tych bajecznych klimatach ...dzięki :D


Też zazdroszczę :wink: - fajnie byłoby tam pobyć cały tydzień 8) , a nie kilka godzin :( tylko... Mam nadzieję, że przez ten tydzień będziesz mieć taką wspaniałą słoneczna pogodę, na jaką my trafiliśmy :D

I tak jak napisał Kulka, liczę na to, że po powrocie :idea: opiszesz, jak było :!:

Pozdrawiam, Danka
seledynka
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 06.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 22.01.2009 17:15

Ta pozytywna zazdrość :D świadczy tylko o tym że naprawde warto odwiedzić to miejsce.Szczerze mówiąc to za bardzo nie zainteresowałam się jaka tam pogoda bywa najczęściej :? Jednak zachwyciła mnie ta okolica i to przekonało mnie do spędzenia tam tygodnia. Jasne że jak tylko wyjazd dojdzie do skutku to zdecydowanie podziele sie wrażeniami i fotkami ...ech jeszcze tyle czasu :wink:
Filipki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 02.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Filipki » 16.06.2009 17:03

Byłem tam,widziałem....i się zakochałem:-)W miejscowości oczywiście!!!W tym roku zamierzam się wybrać tam ponownie.Powiem krótko-RAJ NA ZIEMI!!!!!!Wszystko już zostało napisane o tym miejscu.Dodam tylko dla zainteresowanych,że na plaży "tłum"się smaży także nago!To dla naturystów info.Bez skrępowania opalają się tam razem zarówno golasy jak i tekstylni.Hmmmm.Co jeszcze...Dla tych co nurkują.Nie widziałem,ale słyszałem,że nieopodal na dnie leży zatopiony statek.Minusem jest to,że nie ma tam z tego co wiem możliwości rozbicia namiotu,ale może coś się zmieniło.Są za to wypasione apartamenty,ale oczywiście słono kosztują :cry: W samym miasteczku jest świetna knajpka w której miałem przyjemność zjeść wspaniałe spaghetti z langustą którą jeszcze żywą samemu wybiera się z ogromnego akwarium stojącego w knajpce.Cholercia!!!Że też nie potrafię wklejać fotek!!!!!! :? To chyba tyle...[/img]
seledynka
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 06.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 05.07.2011 19:10

Witam. Zajrzałam na sekundke bowiem poczta mi przypomniała o tym forum a wyjeżdżających jest pewnie dużo :) Napisze tylko słówko że byliśmy w tej latarni Veli Rat tydzień i to był błąd :roll: szczerze pisząc to ja żałuje myśle ze jest wiele piękniejszych miejsc do zakwaterowania. Oprócz tego że pokój cholernie drogi to naprawde samo przebywanie tam jest maksymalnie wkurzające. Pokój znajduje sie przy samym wejściu do latarni i okno są od strony drzwi głównych i to była masakra bo wiadomo okna sa na wysokości zaglądającego człowieka :? dzień w dzień od rana do nocy turyści centralnie pukali nam w okna lub najnormalniej w świecie wkładała głowe do pokoju z pytaniem czy można zwiedzić latarnie brrrr Własciciele tam mają w nosie turystów którzy ich wiecznie szukają by otworzyli im wejście na latarnie. Całymi dniami masa ludzi pod oknami nie przesadze pisząc centralnie w oknach byliśmy na ciągłej obserwacji i milion pytań czy latarnia czynna brrrr jednym słowem zatrzymanie się tam na dłużej to porażka. Odwiedzić to miejsce w ciągu dnia to jak najbardziej polecam ale kwaterunku już nie.Plaże w pobliżu latarni głównie z kamieniami i tłumy przyjeżdzajace z okolic w efekcie czego ścisk na kamieniach. Była mała plaża piaszczysta ale była zwykle zajęta przez grupy zorganizowane i oczywiście tłum. My wsiedliśmy w samochód i szukaliśmy zatoczek no i udało znaleźć sie około 3 km od latarni piękną plaże gdzie ludzi mało i ślicznie :) no i tam przez tydzień było nasze miejsce na wypoczynek bo okolice latarni przypominało centrum a nie zaciszne miejsce także radze wszystkim którzy chca tam zostać na pare dni wziąć pod uwage że będą wypoczywać w samym centrum turystycznym. Podsumowując moim zdaniem to miejsce warto zwiedzić przejazdem ale nie planowac tam tygodnia czy dwóch bo okolice z plażami też nie sa spełnieniem marzeń naprawde jest wiele więcej uroczych miejsc niż to. To tyle z mojej strony pisania na szybkiego :)
Jeszcze raz podsumuje :) Warto tam być na jeden dzień warto zobaczyć widok z latarni no i to wszystkie plusy i minusy
seledynka
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 06.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 05.07.2011 20:12

Próba czy umiem fotki wklejać :)


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Latarnia - Veli Rat (Dugi otok) był ktoś ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone