Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lata odwiedzin Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dalmatino
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 31.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatino » 19.02.2005 11:09

Amelka napisał(a):Dalmatino, dla Ciebie specjalnie te wyliczanki, bo jak rozumiem Ty jak moja córka jesteś pól Chorwatem i pól Polakiem, a to baaardzo dobra mieszanka :)
a córka ile ma lat? 8)
patart
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) patart » 19.02.2005 16:15

w 2001 i 2002 i 2 razy w tym samym miejscu (crikvenica) ze wzgledu na male dzieci ;) blisko !! w tym roku planuje gdzies dalej na pd mozecie cos podpowiedziec ??
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 19.02.2005 17:29

Dalmatino, jeśli chcesz wiedzieć ile lat ma córka Amelki, zajrzyj do Akademii na stronę 13. :wink: :)

Pozdrav
Jola
Amelka
Croentuzjasta
Posty: 199
Dołączył(a): 17.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amelka » 19.02.2005 23:21

Dalmatino,
Karolina (czyli chorwacka Dragica :)) urodzila się w okrągłym roku 2000, więc łatwo liczyć ile ma lat :)
Dla Ciebie stanowczo za młoda :)
Jolu, medal za spostrzegawczość i pamieć! :D
Amelka
Dalmatino
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 31.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatino » 22.02.2005 15:28

Amelka napisał(a):Dalmatino,
Karolina (czyli chorwacka Dragica :)) urodzila się w okrągłym roku 2000
...poczekam 8)
Amelka
Croentuzjasta
Posty: 199
Dołączył(a): 17.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amelka » 22.02.2005 17:51

Dalmatino napisał(a):
Amelka napisał(a):Dalmatino,
Karolina (czyli chorwacka Dragica :)) urodzila się w okrągłym roku 2000
...poczekam 8)


jesli poczekasz tak między CRO a PL to kiedys ją w końcu namierzysz :))
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 26.03.2005 10:24

2000 Rabac-Hotel Pollux
2001 Rabac-Hotel Pollux
2002 Lovran-Hotel Excelsior
2003 Rabac-Hotel Mediteran
2004 Rabac-Hotel Medieran;Żivogośće-Camping Dole
2005 ? Dalmacja
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 26.03.2005 11:51

A o to moje pobyty :lol: :hut:

1/1969r- Jugosławia :lol:
.ObjazdówkaIstria,Rijeka,Opatija ,Zadar,Split,Dubrownik,Mostar,Kotor,Sv.Stefan, Mostar,Jajce,Zagreb

2/1988r - Istria :D

3/1999r - Rab/po drodze Postojna/ 8O

4/2000r - Rab oraz Funtana na Istrii/w drodze Plitvice/ 8)

5/2001r - Tucepi/ze zwiedzaniem Splitu i Dubrownika/ 8O

6/2002r - Hvar/Stari grad/ oraz ponownie Tucepi/w drodze powrotnej Trogir/ :wink:

7/2003r - Brac oraz Korcula-powrót przez BiH/Mostar,Jajce/ 8)

8/2004r - Drvenik z wypadem do płn Czarnogóry-zatoka Kotorska 8O


pzdr :papa: :papa:
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 26.03.2005 12:04

Ja byłem tylko 3 razy :
2001 Crikvenica
2002 Tribunj
2003 Orebic

wszystko oczywiście z intensywnym zwiedzaniem , dzięki czemu zobaczyłem już niemal całe wybrzeże Chorwacji od Puli po Dubrovnik i kilka fajnych rzeczy w głębi kraju.

Ale myślę , że ilość pobytów nie ma tu aż takiego znaczenia. Znam jedną rodzinkę , która od wyjazdu wakacyjnego oczekuje wyłącznie ciepłej wody w morzu i ładnej pogody. Preferują wylegiwanie sie na plaży. Byli dwukrotnie w Chorwacji i nie zobaczyli prawie nic poza miejscowościami w których mieszkali i Jeziorami Plitvickimi. Jeżdżą co roku i za kilka lat będą mogli powiedzieć , że byli 5 razy , ale nie będzie to odzwierciedlać znajomości kraju. Ja wolę wypoczynek ze zwiedzaniem , jest wtedy nieporównanie więcej wspomnień.
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 26.03.2005 12:19

jacol8 napisał(a):Ja byłem tylko 3 razy :
2001 Crikvenica
2002 Tribunj
2003 Orebic

wszystko oczywiście z intensywnym zwiedzaniem , dzięki czemu zobaczyłem już niemal całe wybrzeże Chorwacji od Puli po Dubrovnik i kilka fajnych rzeczy w głębi kraju.

Ale myślę , że ilość pobytów nie ma tu aż takiego znaczenia. Znam jedną rodzinkę , która od wyjazdu wakacyjnego oczekuje wyłącznie ciepłej wody w morzu i ładnej pogody. Preferują wylegiwanie sie na plaży. Byli dwukrotnie w Chorwacji i nie zobaczyli prawie nic poza miejscowościami w których mieszkali i Jeziorami Plitvickimi. Jeżdżą co roku i za kilka lat będą mogli powiedzieć , że byli 5 razy , ale nie będzie to odzwierciedlać znajomości kraju. Ja wolę wypoczynek ze zwiedzaniem , jest wtedy nieporównanie więcej wspomnień.


Oczywiscie ,że masz racje jacol8.Pobyty trzeba zawsze połączyć ze zwiedzaniem ciekawych miejsc.Ja np.najczęściej dzielę urlop na dwa tygodniowe pobyty w róznych miejscach/np w tym roku będzie to Murter i zwiedzanie Np.Krka,Sibenik, Kornaty,Vodice i jeszcze kilka mniejszych
miejscowości o których czesto mowa na forum oraz drugi pobyt w Tucepi/stara miłośc / bardziej relaksowy ale także z wypadami
. :lol:

Chyba nie będę za bardzo orginalny ale mogę się pochwalić,że przejechałem całe wybrzeże chorwackie od Poreca do Zatoki Kotorskiej
oczywiście jadranką - to też jest przepiękne przeżycie.

PS na szczęście jest jeszcze wiele wysp/po odliczeniu na których byłem to chyba jakieśi 1178!!!/ i miejsc do zobaczenia.

pzdr :papa: :papa:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 17.05.2010 22:03

przez pomyłke wpisałem w stary wątek :cry: więc kasuje :lol:
Ostatnio edytowano 17.05.2010 22:18 przez krakuscity, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



Lata odwiedzin Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone