Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lastovo- Wypoczynek Czy ZesŁanie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jakuza
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 02.04.2003
Lastovo- Wypoczynek Czy ZesŁanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakuza » 02.04.2006 20:58

8) wybieram się na Lastovo, ale jestem trochę zagubiony .To mało popularne miejsce, kiedy tam wyląduję mam obawy czy znajdę kwaterę jest ich trochę mało ,przykro byłoby nic nie znalezć.Słyszałem też że po POŻARZEjeszcze jest tam bardzo nieciekawie . JEŻELI MOŻECIE PISZCIE BO MOŻE BĘDIE WIĘCEJ CHĘTNYCH DO WYPRAWY NA TĄ WYSPĘ
^aLeX^
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 01.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ^aLeX^ » 01.05.2006 19:31

Byliśmy na Lastovie w ubiegłym roku :) po raz pierwszy i mamy nadzieję że nie ostatni. Zresztą w tym roku jedziemy tam znowu :D .Noclegi załatwiliśmy bez problemu przez internet. Mieszkaliśmy w zatoce Skrivena Luka u Klary i Vinka Frlan. Śladów po pożarze nie było oprócz kilku nadpalonych drzew. My jesteśmy zachwyceni tą wyspą. Polecamy ją osobom lubiącym ciszę i piękne krajobrazy :) . Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej pisz pod e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D .
P.S. JESTEM Z MYSŁOWIC
WoYo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 26.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) WoYo » 02.05.2006 00:30

^aLeX^ napisał(a):P.S. JESTEM Z MYSŁOWIC


Witam ziomala cromaniaka :wink:

Pozdrawiam :D
^aLeX^
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 01.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ^aLeX^ » 02.05.2006 10:29

Również witam :wink:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Lastovo- Wypoczynek Czy ZesŁanie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone