Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kwatery w miejscowości Razanj.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007
Kwatery w miejscowości Razanj.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 05.04.2007 21:00

Witajcie
Wybieramy się latem do Cro na 2 tygodnie. Tydzień na Peljesacu i tydzień w okolicach Sibenika, Splitu. Chcielibyśmy zwiedzić te dwa miasta. Studiując forum zdecydowalismy się na bazę w miejscowości Razanj - wynika, że jest to mała niezatłoczona miejscowość. Szukamy namiarów na kwatery. Najchętniej od osób, które już tam były. A może macie inne ciekawe propozycje miejscowości w tamtym rejonie.

Pozdrawiam
Grzesiek
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 06.04.2007 08:40

Spróbuj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
koleżanka tam była i bardzo chwaliła
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 06.04.2007 10:19

ewa-irena napisał(a):Spróbuj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
koleżanka tam była i bardzo chwaliła


Dzięki za odpowiedź.

Szukamy apartamentów w tamtej okolicy do ok. 50 EUR za A4.

Pozdr.
Grzesiek
Aro_G
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aro_G » 31.03.2008 11:39

Witam.
Korzystając z nazwy tematu chciałem zapytać, czy znacie może apartamenty Daksa w miejscowości Razanj. Wybieram się tam w terminie 12.08 - 21.08.2008 r.. Niestety na forum szukałem, ale nic na ich temat nie znalazłem być może dlatego że istnieją prawdobodobnie od roku.
Jest to mój pierwszy wyjazd do HR dlatego niechciałbym spalić się już na początku. Do tej pory urlopowałem tylko na Greckich wyspach.
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 03.04.2008 19:06

Aro_G napisał(a):Witam.
Korzystając z nazwy tematu chciałem zapytać, czy znacie może apartamenty Daksa w miejscowości Razanj. Wybieram się tam w terminie 12.08 - 21.08.2008 r.. Niestety na forum szukałem, ale nic na ich temat nie znalazłem być może dlatego że istnieją prawdobodobnie od roku.
Jest to mój pierwszy wyjazd do HR dlatego niechciałbym spalić się już na początku. Do tej pory urlopowałem tylko na Greckich wyspach.


Razanj to niby mała wioska, ale rozciągnięta na obszarze kilku kilometrów. Niestety nie kojarzymy apartamentów, o które pytasz.
To, co możemy podpowiedzieć, to dowiedzcie się jak daleko macie do "ludzkiej" plaży, zwłaszcza jeśli wybieracie się z dziećmi.
Razanj to generalnie cicha i spokojna osada (sklep i 3 knajpki).
Nam się podobało.
Aro_G
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aro_G » 03.04.2008 21:11

Dzięki Gregory.
W każdym bądź razie przynajmniej zdjęcia apartamentów wyglądają ok. Zobaczymy jaka będzie rzeczywistość.
Osobiście lubię ciche i spokojne miejsca na urlop więc pewnie mi się spodoba. Dzieci mamy takie że do wody wejdą wszędzie, chociaż zapewne ze względów bezpieczeństwa przydałaby się jakaś mała plażyczka z łagodnym zejściem do wody. A może coś podpowiesz odnośnie "ludzkiej" plaży w tamtej okolicy.
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 04.04.2008 12:35

Pisząc "ludzka" plaża mam na myśli miejsce gdzie mozna poplażować, spędzić dzień, a nie tylko pływać.
Plaża, która była koło naszego domu to było kilka betonowych schodków i nic więcej - woda około 1m głęboka przy samym zejściu. Nawet nie było gdzie rozłożyć maty. Nasze dzieci dobrze sobie radzą w wodzie, ale nie podobało im się na tej namiastce plaży. Dlatego od razu rozejrzeliśmy się za czymś innym i znaleźliśmy "ludzką" plażę, gdzie było i łagodne zejście do wody dla np. maluchów i miejce gdzie z brzegu można było skoki trenować, i generalnie było OK. Mieliśmy tam około 300m od domu.
To miejsce znajduje się u podnóża góry, na której szczycie stoi widoczna twierdza, a raczej jej resztki. To było niestety jedynym minusem, bo około 19 nie było już tam słońca.
Podobno w innej częśći Razanja też znajduje się taka rodzinie przyjazna plaża.
Jeśli masz jeszcze pytania o Razanj to chętnie odpowiem.
Pozdrawiam G.
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 17.04.2011 20:24

Witam.
Chciałbym zapytać o ville rozalija w rogoznicy. Na stronie która tu jest podana zabardzo nic nie widać. Konkretnie chciałbym wiedzieć czy ktoś tam z Was był , jak tam jest z plażą jaka to miejscowość.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 17.04.2011 20:55

To jest chyba ta sama oferta
Tu jest więcej zdjęć

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 17.04.2011 22:28

Wydaje mi się że to nie jest to samo.
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 18.04.2011 16:50

Obie podane we wcześniejszych postach strony pokazują to samo . Jak jużpisałam , była tam moja koleżanka . Wypytam ją przy okazji i odpiszę
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam Ewa
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 18.04.2011 21:34

Gregory napisał(a):Witajcie
Wybieramy się latem do Cro na 2 tygodnie. Tydzień na Peljesacu i tydzień w okolicach Sibenika, Splitu. Chcielibyśmy zwiedzić te dwa miasta. Studiując forum zdecydowalismy się na bazę w miejscowości Razanj - wynika, że jest to mała niezatłoczona miejscowość. Szukamy namiarów na kwatery. Najchętniej od osób, które już tam były. A może macie inne ciekawe propozycje miejscowości w tamtym rejonie.

Pozdrawiam
Grzesiek


Grzesiek,
napisz do mnie, mam ciekawe oferty w Razanj
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sabka14
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sabka14 » 25.06.2013 10:16

Witaj Grzesiek....w zeszłym roku bylismy w miescowosci razanj u chorwata HELENA RAMLJAK zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link POLECAM...W TYM ROKU TEŻ TAM JEDZIEMY GOSPODARZE MILI LUBIĄ POLAKÓW,NA KWATERACH JEST CZYSTO,DO PLAŻY 80M ALE NA PŁYTACH BETONOWYCH ,,,ALE JEST W POBLIŻU ŻWIRKOWA PLAŻA RÓWNIEŻ....CENY W TYM ROKU 58E ZA APARTAMENT 4os..pozdrawiam i polecam
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 07.07.2013 19:23

byl ktos moze w apartamentowcu Falkusa? Varoš 28
Ražanj
Hrvatska, Croatia
Krisku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisku » 16.07.2013 08:46

Myślę, że będziesz zadowolony. Osobiście tam nie mieszkałem, ale jest po sąsiedzku z moją kwaterką i podczas "plażingu" i "browaringu" koledzy z Polski nigdy złego słowa nie powiedzieli.
A kiedy tam będziesz? Jeśli można wiedzieć :wink:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kwatery w miejscowości Razanj.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone