Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kwatery prywatne

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nikki59
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 20.06.2012
kwatery prywatne

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikki59 » 28.07.2012 18:42

Powiedźcie proszę jak w tym roku kształtują się ceny kwater
prywatnych w Chorwacji. Planuję wyjazd na 15 sierpnia, 4 osoby dorosłe, nie oczekujemy luksusów, najwazniejsze zeby było czysto, w koncu bedziemy tam tylko spac :) interesuja mnmie okolice na poludnie od zadaru oraz okolice breli/baskiej vody, nie musi byc blisko morza, od czego ma sie samochod :)

pozdrawiam
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 28.07.2012 18:46

Ja płaciłem w Podgorze za 2+2 55 euro, czysto, klima Wi-fi
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.07.2012 18:57

nikki59 napisał(a):w koncu bedziemy tam tylko spac

To mit.
Wg mnie do 15 euro za osobę jest spoko za w miarę dobry standard. Wszystko zależy od tego gdzie jest apartman.
nikki59
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikki59 » 28.07.2012 18:59

Bocian napisał(a):
nikki59 napisał(a):w koncu bedziemy tam tylko spac

To mit.
Wg mnie do 15 euro za osobę jest spoko za w miarę dobry standard. Wszystko zależy od tego gdzie jest apartman.


wiadomo... nikt by klima nie pogardzil i tarasem z widokiem na morze, szukamy czegos w okilicy 10 euro za osobe.. licze ze na obrzeżach miasteczek cos znajdziemy

pamietam jak rok temu bylismy, tylko wtedy na camp, to stali w makarskiej przy ulicy nawet z tabliczkami 8 euro
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.07.2012 19:09

W apartmanie się nie tylko śpi bo powinna być tam jeszcze kuchnia i kibel z łazienką.
10 ojro za osobę... pewnie znajdziecie, można znaleźć w prawie każdej cenie, zależy gdzie...
nikki59
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikki59 » 28.07.2012 19:12

Bocian napisał(a):W apartmanie się nie tylko śpi bo powinna być tam jeszcze kuchnia i kibel z łazienką.
10 ojro za osobę... pewnie znajdziecie, można znaleźć w prawie każdej cenie, zależy gdzie...


oczywiście, że kuchnia i łazienka, nie pisałam takich rzeczy bo myślałam że to oczywiste...
- miałam na myśli że nie oczekujemy luksusow typu klima, wifi, tv itp pozdrawiam ;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.07.2012 19:16

nikki59 napisał(a):
Bocian napisał(a):W apartmanie się nie tylko śpi bo powinna być tam jeszcze kuchnia i kibel z łazienką.
10 ojro za osobę... pewnie znajdziecie, można znaleźć w prawie każdej cenie, zależy gdzie...


oczywiście, że kuchnia i łazienka, nie pisałam takich rzeczy bo myślałam że to oczywiste...
- miałam na myśli że nie oczekujemy luksusow typu klima, wifi, tv itp pozdrawiam ;)

Oczywiście, że oczywiste :) Wiele razy słyszałem ten mit, że tam się tylko śpią później narzekania :)
Pozdrav.
nikki59
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikki59 » 28.07.2012 19:19

Bocian napisał(a):
nikki59 napisał(a):
Bocian napisał(a):W apartmanie się nie tylko śpi bo powinna być tam jeszcze kuchnia i kibel z łazienką.
10 ojro za osobę... pewnie znajdziecie, można znaleźć w prawie każdej cenie, zależy gdzie...


oczywiście, że kuchnia i łazienka, nie pisałam takich rzeczy bo myślałam że to oczywiste...
- miałam na myśli że nie oczekujemy luksusow typu klima, wifi, tv itp pozdrawiam ;)

Oczywiście, że oczywiste :) Wiele razy słyszałem ten mit, że tam się tylko śpią później narzekania :)
Pozdrav.


narzekania narzekaniami.. 6 razy w Chorwacji pod namiotem - klimatyzacji nie było, za to pająków i węży ( czasem) po dostatkiem, wiec prosiłabym o jakieś konkretne info a nie o łapanie za słówka pozdrawiam ;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.07.2012 19:34

Konkretnie to ci każdy może powiedzieć tylko tam gdzie był wg mnie. Jeśli nie chcesz nad samym morzem to za 10 ojro od osoby spoko. Ja na Pelješcu płacę 40 ojro za 2+2. Z tym, że ja jeżdżę we dwie osoby. Kumpel za 2+2 w Podstrana płacił 55 na początku lipca.
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 28.07.2012 20:40

Szwagierka ma swoj dom do wynajecia w Zubovici, na Pagu za 10 euro po osobie,dzieci maja znizke... sa jeszcze wolne terminy(caly dom za 80 euro lub pokoje2,3,4-osobowe) od 2-ego do 10-ego sierpnia!!!zapraszam.tu info i foty:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 28.07.2012 21:06

ja sobie nie wyobrażam pokoju bez klimy,
nad Balatonem nocowałem w drodze do Cro i miałem bez klimy i po prostu nie dało się wytrzymać, wieczorem otworzyliśmy okna to znowu komary leciały

w Chorwacji na plażę o 9.00 o 13 do pokoju z klimą :D
obiadek, odpoczynek, ewentualnie zakupy,
o 16 z powrotem na plażę, o 20 do pokoju z klimą :D
wieczorkiem już można było trochę odetchnąć,
jak wychodziliśmy na plażę klimę wyłączaliśmy bo tak właściciele kazali ale szybko mroziła, 15 min i już było spoko...
na noc też wyłączaliśmy,
rano pobudka o 7 i wietrzenie pokojów świeżym rannym powietrzem i kawka na tarasie... :D
nikki59
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikki59 » 28.07.2012 21:31

jak to - non stop plaza ? :D wieczorkiem to na zwiedzanie okolicznych miasteczek :)
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 28.07.2012 21:37

blisko morza... 10m ok. 80 E za 4 os. im dalej tym taniej 200-300m od morza ok. 60E... za luksus trzeba płacić...
nikki59
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikki59 » 28.07.2012 22:09

slavko.v napisał(a):blisko morza... 10m ok. 80 E za 4 os. im dalej tym taniej 200-300m od morza ok. 60E... za luksus trzeba płacić...


oj coś chyba przesadzacie z tymi cenami ;)
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 28.07.2012 22:23

nikki59 napisał(a):jak to - non stop plaza ? :D wieczorkiem to na zwiedzanie okolicznych miasteczek :)


wieczorkiem to dzieci już padnięte do spania

a zwiedzanie w dzień przy tym upale to porażka
nie wyobrażam sobie zwiedzania Dubrownika w lipcu dlatego tam nie pojechałem,
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone