Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kwatera z 2 sypialniami

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009
Kwatera z 2 sypialniami

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 06.01.2010 21:41

Witam
Przejrzałem forum ale nic nie znalazłem - więc może ktoś coś poradzi (choć cały czas szukam).
Chodzi mi o apartament w Chorwacji. Wymagania to:
- klimatyzacja,
- ze względu na dzieci bliska i w miarę fajna plaża (żwirkowa),
- 2 sypialnie w apartamencie oraz dostawka w salonie.
Aha - w tamtym roku byliśmy w Igrane więc prosiłbym inne rejony ;)
Cena max to 100euro.
Z góry dzięki za jakiekolwiek namiary.
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.01.2010 21:45

lukasz1977 napisał(a):Przejrzałem forum ale nic nie znalazłem .....

Nie wierzę :lol:
lukasz1977 napisał(a):....Z góry dzięki za jakiekolwiek namiary....

kilkaset namiarów wystarczy na początek ?
www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17804 w punkcie "d" postu nr 2 masz te, tzw. "sprawdzone" :wink:
ghorgh
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghorgh » 06.01.2010 21:48

Hej!
Własnie chciałem wkleić tego samego linka:) Kupa roboty włożona w to zestawienie! Mój wielki szacun.
Może na stronie po prosty admini założyli by odsyłacz i tam niech się znajdują zebrane stronki. Szkoda, ze taka masa pracy jest niedostrzegana, a przecież niesłychanie pomocna.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.01.2010 21:58

ghorgh napisał(a):....Może na stronie po prosty admini założyli by odsyłacz i tam niech się znajdują zebrane stronki......

Nie ma sensu :wink:
Przed i po zalogowaniu się na górze strony pojawia się taki baner:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

tam m.in to właśnie jest.....................i też nic nie daje :wink:
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 06.01.2010 22:02

Ok, ok - zestawienie super - ale w taki sposób to ja przejrzałem bardzo dużo ofert w necie - napisałem, bo może ktoś był i coś widział coś fajnego. I może może coś polecić.
Na pewno przed wrzuceniem tematu przejrzałem naprawdę sporo a i maili dosyć dużo poszło.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 06.01.2010 22:03

Tego jeszcze nikt nie widział :wink: ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrav. :)
ghorgh
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghorgh » 07.01.2010 10:47

A no właśnie!
Bo to są dwa tematy - jeden to: "gdzie ja znajdę noclegi?", a drugi - "polećcie coś gdzie jest sensownie!".
O ile ten pierwszy można by faktycznie zrzucić na karb wyszukiwarki - to jednak mozna by zrobić zakładkę, gdzie były by wszystkie linki. Takie "Cropelkowy pomocnik kwaterunkowy" - w zakładce noclegi.
Co do poleceń już konkretnych miejsc... to kwestia taka jakby bardziej osobista:)
Polecamy między znajomymi, żeby tylko dla nas zostało:) Ale może warto po prostu wtedy wyraźnie podkreślić - "szukam sprawdzonej kwatery tam i tam + koszty". Z drugiej strony - co mnie wygodne, to tobie uwiera, znów kwestie bardziej indywidualne. Znajomemu "A" moge polecić to czego znajomemu "B" nie polecę - bo mają inne wymagania. A "diabeł tkwi w szczegółach":) Trzeba się dobrze znać, by nie usłyszeć "wyrazów wdzięczności" :)
Pzdr

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kwatera z 2 sypialniami
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone