Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kwatera wrzesień

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yzydor
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 14.05.2012
kwatera wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzydor » 14.05.2012 21:20

Witam wszystkich.

Poszukuje w okresie 1-16 wrzesień fajnej kwaterki dla 2 rodzin łącznie 7 osób.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.05.2012 21:54

W terminie znajdziesz na miejscu.
yzydor
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 14.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzydor » 15.05.2012 07:20

No właśnie już od 4 lat jeżdżę i za każdym razem na miejscu szukamy i zawsze trafiamy idealnie i z miejscem i ceną. w ubiegłym roku byliśmy pod koniec czerwca z zakładką na lipiec i na PAGu znaleźliśmy kwaterę w takim miejscu za 30eur ;)

Obrazek

A pytam o wrzesień w kontekście miejsca jakie byście polecili, bo na PAGu słyszałem że w tym okresie wieje.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.05.2012 08:42

Przesunąłbym termin ze startem na 6. Na początku września jest 3-4 dniowe załamanie pogody-zwykle. A polecić można wszystko:) Jak 4 razy już byłeś to chyba jakieś typy masz?:)
yzydor
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 14.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzydor » 15.05.2012 08:47

No tak ale jak z temperaturami i pogoda w środku września. Jeszcze tak późno nie zdarzyło mi się tam być.

A był może ktoś na Murter ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.05.2012 09:00

A w Dubrowniku Był ?:)
Bo jak się boisz, że będzie zimno to bardziej na dół trza jechać. A z pogodą to tak jak piszę, na początku września jest załamanie a potem jakby dalej lato. Wieczory oczywiście trochę chłodniejsze. Nie wiem jak bardzo lubicie upały, ja w lipcu i sierpniu nigdy nie byłem więc nie wiem jaka wtedy jest patelnia.
yzydor
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 14.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzydor » 15.05.2012 09:23

No właśnie byłem w sierpniu na Makarskiej i powiem szczerze że o 13 trzeba było się chować do kwatery klimatyzowanej i dopiero po 17 można było wyjść. No ale zależy co kto lubi. Ja mogę mieć i skwar i umiarkowaną temperaturę ważne żeby nie lało co mi się zdarzyło na Pagu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.05.2012 09:59

No to może okolice Stonu? Baza do, Dubrownika, Mostaru, wina, owoce morza....
wojtekx37
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtekx37 » 15.05.2012 12:00

o której zachodzi słoneczko na początku września w okolicach Makarskiej?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 15.05.2012 17:37

arturac napisał(a):Przesunąłbym termin ze startem na 6. Na początku września jest 3-4 dniowe załamanie pogody-zwykle.

Zadziwiające ........3 razy z rzędu byłem we wrześniu 1-20 i jakoś załamania 3-4 dniowego pogodowego nie zauważyłem. :?
O ile mnie pamięć nie myli to w zeszłym roku było załamanie pogodowe w lipcu i w dodatku tygodniowe....pamiętam ten lament ludzi co wrócili z Cro w lipcu.

Zatem chyba nikt nie wie co będzie....

Pozdrav

wojtekx37 napisał(a):o której zachodzi słoneczko na początku września w okolicach Makarskiej?

20:30 już ciemak.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.05.2012 17:57

maniust napisał(a):Zadziwiające ........3 razy z rzędu byłem we wrześniu 1-20 i jakoś załamania 3-4 dniowego pogodowego nie zauważyłem. :?


No to ładnie było pite, że nawet zmiany pogody nie zauważyłeś :) Ja byłem 4 razy we wrześniu i zawsze było:)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 16.05.2012 06:30

arturac napisał(a):No to ładnie było pite, że nawet zmiany pogody nie zauważyłeś :) Ja byłem 4 razy we wrześniu i zawsze było:)

2009 - Rovinj , Pula , Porec , Kanał Limski (2-15 września) - popadało pół dnia chyba 5 września.
2010 - Vodice , Primosten , Trogir ,Krka , Kornati (3-16 września) - zero kropli - lampa non stop
2011 - Tucepi , Makarska , Split , Dubrovnik , Brać (1-14 wrzesień)- 3 (dosłownie) krople na mnie spadły w drodze z Bol do Sumartin

To gdzie te załamanie 3-4 dniowe arturac? :lol:

.........a rakija się lała , lała .......na hektolitry.... :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2012 11:32

u mnie było :twisted:
ryan_ab
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryan_ab » 17.06.2012 19:44

Może ktos z was konkretnie polecic jakis nocleg w okolicach dubrovnika na ten okres od 1 do 15? lecimy samolotem, wiec ciezko bedzie tak szukac na miejscu. To nie musi byc dubrovnik, moze byc cos blizej lotniska lub okoliczne miejscowosci....

Dziekuje!
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 19.07.2012 22:08

ryan_ab napisał(a):Może ktos z was konkretnie polecic jakis nocleg w okolicach dubrovnika na ten okres od 1 do 15? lecimy samolotem, wiec ciezko bedzie tak szukac na miejscu. To nie musi byc dubrovnik, moze byc cos blizej lotniska lub okoliczne miejscowosci....

Dziekuje!

Miejscowość Mlini, bylismy w podobnym okresie ubiegłego roku ( obecnie kilku Cromaniaków tam przebywa)
Wpisz Mlini w wyszukiwarkę a znajdziesz kilka polecanych adresów ,
a to podaję dla przykładu.
forum/viewtopic.php?t=35617&postdays=0&postorder=asc&start=0

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone