Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ktoś z Wenecji do Cro? zgubiona torba z butami

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 102
Dołączył(a): 14.08.2013
Ktoś z Wenecji do Cro? zgubiona torba z butami

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacaj » 14.08.2017 22:00

Dopadł nas maly Peszek, zostawiliśmy niedużą torbę z butami syna i żony w hotelu pod Wenecja. I teraz może ktoś wpadł na podobny pomysł wakacyjnej wyprawy i pomógłby ją odebrać. Opcja the Best to jesteśmy conajmniej do poniedziałku na pejlesacu. 2 opcja to gdzieś w Cro po drodze do Pl odbierzemy. 3 opcja to ktoś jedzie z Wenecji do Pl i tam odbieramy. Wracać nam trochę nie po drodze a za kuriera do Cro liczą sobie 143 euro. Na cud nie liczę ale może akurat komuś po drodze będzie. Proszę o priv jakby co

Powrót do Forumowy auto-stop.Ktoś z Wenecji do Cro? zgubiona torba z butami
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017