Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto w Breli korzystał z ... :)

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bigdada
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigdada » 25.08.2005 23:31

Wlasnie wrocilam i uwazam,ze nie masz sie czym przejmowac ... kosztowalo mnie to razem z plyta 14 kun a Spilcie 20 kun


dzięki agi72 za odpowiedź, dzięki niej zaoszczędze pare złociszy nie kupując dodatkowej karty :]

jeszcze cos Cie interesuje..?


Noo oczywiście :) pogoda. No i ceny, czy mozna liczyc pod koniec sezonu na to że byt tam będzie tańszy :twisted: Chcemy troszkę pozwiedzać, to nasz dziewiczy wyjazd do Cro a dzięki tutejszym Cromaniakom już myślę że nie ostatni :] Po powrocie krutka relacja
agi72
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 31.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) agi72 » 26.08.2005 12:51

bigdada napisał(a):
Wlasnie wrocilam i uwazam,ze nie masz sie czym przejmowac ... kosztowalo mnie to razem z plyta 14 kun a Spilcie 20 kun


dzięki agi72 za odpowiedź, dzięki niej zaoszczędze pare złociszy nie kupując dodatkowej karty :]

jeszcze cos Cie interesuje..?


Noo oczywiście :) pogoda. No i ceny, czy mozna liczyc pod koniec sezonu na to że byt tam będzie tańszy :twisted: Chcemy troszkę pozwiedzać, to nasz dziewiczy wyjazd do Cro a dzięki tutejszym Cromaniakom już myślę że nie ostatni :] Po powrocie krutka relacja


Co do pogody to ja nie moge narzekac choc przeszlam burze i kilka deszczy..nie jest to jednak tak uciazliwe jak u nas :D.. a co do cen juz kilka razy bylo wspominane,ze jest tam drozej no i tak jest np. 2 litrowa coca cola kosztyje od 11 do 14 kun mleko ok 5 kun..bagietki co tam jest bardzo popularne,choc teraz juz nanie moge patrzec :D zalezy od wielkosci ale taka przyzwoita 6 kun gaz 3.05 i wszedzie tyle samo a nie tak jak u nas co stacja to inna cena :D a paliwo dokladnie nie pamietam ale cos okolo 7,8 kuny..jak juz wiesz lepiej sie oplaca placic karta,mi wyszlo jakies 5,5 za zl..pozdrawiam i sluze dalsza pomoca :D
SONATA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 15.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) SONATA » 26.08.2005 13:14

Gratuluję cierpliwości przy oglądaniu 1400 zdjęć. Już widzę zasypiających znajomych i rodzinę przy prezentacji fotografii, którch sam autor dobrze nie pamięta "gdzie to było zrobione". A swoją drogą czy autor 1400 zdjęć zobaczył coś poza nimi w Chorwacji ? ( Chyba , że siedział tam ze 4 tygodnie).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.08.2005 13:24

jeśli ... zrobił 1400 zdjęć ... moim zdaniem widział naprawdę bardzo dużo ... choć może przez EVF :D ... względnie LCD ... :lol:

jeśli chodzi np. o filmy ... to mam podobne zdanie ... ziewam już po 1 min. :lol: (chyba, że film pokazuje np. tygrysa goniącego za zwierzyną ...) :lol:

natomiast w ogólności ... każdy robi .. co lubi ... :lol:
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 26.08.2005 16:02

SONATA napisał(a): fotografii, którch sam autor dobrze nie pamięta "gdzie to było zrobione". A swoją drogą czy autor 1400 zdjęć zobaczył coś poza nimi w Chorwacji ? ( Chyba , że siedział tam ze 4 tygodnie).


Pragnę uspokoić, że "autor" nie ma problemu z pamięcią i oprócz robienia zdjęć zajmował sie również innymi bardzo przyjemnymi rzeczami. :)
A robienie średnio 120 zdjęć dziennie - naprawdę, dla właścicieli aparatów cyfrowych nie jest wielkim osiągnieciem.
Ale widocznie "autorka" pytania chyba niewtajemniczona...
Poprzednia strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Kto w Breli korzystał z ... :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone