Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipca !

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
glapishon
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 18.04.2013
Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipca !

Nieprzeczytany postnapisał(a) glapishon » 18.04.2013 13:29

Drodzy CROprzyjaciele, POMOCY! Wybieram się już 4 raz do Chorwacji i tym razem tochę się spóźniłem z wyszukiwaniem ofert. jadę w połowie lipca lecz nie wiem gdzie. Nasza rodzinka to 2+1 i szukamy czegoś przy morzu i z klimą w cenie 40-70 euro, koniecznie z kawałkiem żwirkowej plaży dla synka (4 lata.) Bardzo dziękuje za wszelkie informacje i namiary, w miarę możliwości poproszę o jakieś fotki. Każdy kto z dzieckiem jeździ wie o co mi chodzi ! Mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrav !

Marcin
patria
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 09.12.2012
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) patria » 18.04.2013 14:08

MY też jedziemy z 4 latką do chorwacji w połowie lipca ,podaj maila to prześle ci namiary na kwaterę w której będziemy bo są jeszcze wolne kwatery. Pozdrawia
ciechu
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.04.2013
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) ciechu » 19.04.2013 15:01

ja tez jestem zainteresowany podaje maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 19.04.2013 17:47

patria napisał(a):MY też jedziemy z 4 latką do chorwacji w połowie lipca ,podaj maila to prześle ci namiary na kwaterę w której będziemy bo są jeszcze wolne kwatery. Pozdrawia

Patria moge tez poprosic o namiary dzięki z góry. :D
GremliN
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.08.2012
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) GremliN » 23.04.2013 11:44

Witam.
Moge prosic o przeslanie namiaru na ta kwater?? Bo poszukuje cos dla 6 osob doroslych i 2 dzieci czegos w sierpniu. Nocleg tak od 11 sierpnia na 12 dni. Moj mail - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kusia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 01.05.2013
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) kusia » 01.05.2013 09:41

witam , czy ja tez moge prosioc o jakies namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gnesa
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.04.2013
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) gnesa » 02.05.2013 19:53

ja też poproszę namiary - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, dzięki:)
propionat
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.08.2007
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) propionat » 04.05.2013 16:14

proszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
glapishon
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 18.04.2013
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) glapishon » 05.05.2013 13:20

Bardzo dziękuję za pomoc !!! Wybrałem Zaborić !

Polecam się w przypadku pytań na temat okolic KALEBOVA LUKA i SEVID pierwsze nawiedziłem dwa razy drugie raz.
Posiadam wiedzę na temat apartamentów SANDRA KALEBOVA LUA I VILLA MILJAK / VILLA MATIJA SEVID .
Pozdrav !
Kasia_1982
Croentuzjasta
Posty: 149
Dołączył(a): 07.04.2010
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia_1982 » 05.05.2013 20:10

Witam,podpinam sie...rowniez poprosze o namiary, ekipa 3 doroslych + synek 4 lata, tez lipiec :) Blisko do plazy,taras z widokiem na morze (warunek obowiazkowy),okolice Krk,Istria,zeby nie bylo za daleko,kwota do 100 eur za dzien, najchetniej mala zabita dechami dziura :) gdzie odpoczniemy od halasu i ludzi (jesli wogole jest to mozliwe w Cro w lipcu... :( )
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 06.05.2013 13:01

glapishon kiedy byleś w Sevid?
Jedziemy w tym roku, a ostatnie relacje są sprzed3 lat na forum.
AnnaK1891
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.05.2013
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaK1891 » 06.05.2013 15:28

Witam,
Ja również się podpinam szukam apartamentu dla 7 osób ( jedna rodzinka 2+1 druga rodzinka 2+2), blisko plaży okolice od Zadar do Pakostane, w lipcu na okolo 10-12 dni. Jeżeli macie jakieś fajne namiary na kwatery bardzo proszę piszcie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Jeżeli jesteście zainteresowani ja również mogę podać namiar na fajne "lokum" w Zaboric. Pozdrawiam
alwer
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.05.2013
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) alwer » 06.05.2013 21:57

Nigdy wcześniej nie jeździłem za granicę na odpoczynek i chyba czas zacząć! Pomóżcie, kochani, z tymi linkami i poradzie miejsca, gdzie można spędzić tydzień opalając się na dobrej plaży i kąpiąc się w czystej wodzie w towarzystwie żony i dwóch panienek 6 oraz 14 lat. Interesuję mnie pokój lub pokoje z tarasem i widokiem na morze oraz ceną do 90 euro za dobę (z aneksem kuchennym i prywatną łazienką).
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 06.05.2013 22:02

alwer napisał(a):Nigdy wcześniej nie jeździłem za granicę na odpoczynek i chyba czas zacząć! Pomóżcie, kochani, z tymi linkami i poradzie miejsca, gdzie można spędzić tydzień opalając się na dobrej plaży i kąpiąc się w czystej wodzie w towarzystwie żony i dwóch panienek 6 oraz 14 lat. Interesuję mnie pokój lub pokoje z tarasem i widokiem na morze oraz ceną do 90 euro za dobę (z aneksem kuchennym i prywatną łazienką).

Za taką cenę to z pewnością coś znajdziesz. Radzę doprecyzować termin, rejon i wielkość "kurortu".
glapishon
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 18.04.2013
Re: Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipc

Nieprzeczytany postnapisał(a) glapishon » 15.05.2013 14:25

Byłem w Sewidzie w zeszłym roku pod koniec lipca. Bardzo urokliwe miejsce, miałem apartament z widokiem na zatokę i wysepkę ŚKOLIJĆ, na którą pływaliśmy z synkiem (ja płetwy, on pontonik).
Sewid to wielki raj dla lubiących łowić i jeść ośmiornice, złapałem ich kilka i powiadam wam, jescze takich dobrych nie jedliśmy !!! Okolica bardzo fajna krajobrazowo, podczas spacerku można zobaczyć otwarte morze, bardzo skaliste i przerażające brzegi, kilka wysp. Wieczorami cumują luksusowe jachty, pięknie oświetlone po zachodzie słońca. Największe wrażenie robi droga dojazdowa i widok na cały cypel SEVID. Blisko jest do sklepu z pełnym asortymentem oraz restauracją od strony drugirj zatoki. Przez cały dzień przy plaży stoją dwie budki, świeże pieczywo i warzywka z owocami. Sevid to dobra baza wypadowa do Sybenika, Trogiru, Splitu. Z większych miasteczek w pobliżu proponuję Rogoznicę z piękna Mariną Frapą, targiem rybnym, kafejkami, kantorami, pocztą i kilkoma sklepami. Większość kwater ma plaże betonowe z wejściami żwirkowymi idealnymi dla bobasów, są również platformy wyrwane z morza i skał gdzie zejść do wody można po drabinie lub stromych schodach ... Pozdrawiam gorąco, ja w tym roku odpoczywam w Żaborić. POZDRAV !
Załączniki:
DSC00101.JPG
widok z tarasu :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kto poleci? Przy plaży, z dzieckiem na 2 tyg połowa lipca !
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone