Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto jest teraz w Rovinji ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leusia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.08.2012
Kto jest teraz w Rovinji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) leusia » 07.07.2014 19:54

Witam.
Czy ktoś jest teraz w Rovinji lub okolicy :?:
Wybieram się na Istrię w najbliższą niedzielę 13 lipca 2014r., zastanawiam się właśnie nad Rovinją i chciałabym zapytać jak w tej chwili wygląda tam sytuacja z wolnymi apartamentami, ponieważ wybieram się tam w ciemno (2 dorosłe osoby + dziecko 3 lata) :?:
Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi - najbardziej zależy mi na info odnośnie wolnych apartamentów i cen, bo nie wiem czy obawiać wyjazdu w ciemno? :roll:
Jeśli ktoś zechce napisać coś odnośnie samej miejscowości również będę bardzo wdzięczna. Czy jest tam jakaś promenada wzdłuż wybrzeża, żeby można było pospacerować z wózkiem ? :D
Ostatnio edytowano 08.07.2014 01:05 przez leusia, łącznie edytowano 1 raz
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Kto jest teraz w Rovinij ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 07.07.2014 20:06

Co do apartamentów to niestety Ci nie odpowiem, natomiast promenada nadmorska jest i to dość długa :) . Jest też duży park i wiele uliczek gdzie można pospacerować :D Zajrzyj może do działu z relacjami. pzdr :)
leusia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.08.2012
Re: Kto jest teraz w Rovinij ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) leusia » 07.07.2014 20:18

Super bardzo dziękuję, miejsce do spacerowania jest dla mnie bardzo istotne :)

Teraz czekam jeszcze za jakąś info odnośnie apartamentów od kogoś, kto aktualnie tam przebywa lub przebywał niedawno:)
Z góry dziękuję za info :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: Kto jest teraz w Rovinij ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.07.2014 21:14

leusia napisał(a):Teraz czekam jeszcze za jakąś info odnośnie apartamentów od kogoś, kto aktualnie tam przebywa lub przebywał niedawno:)

Nie czekaj a jeżeli już to informacja podana dziś - jutro może być nieaktualna ( przecież o tym wiesz).
W tym interesie jest dynamika, ciągły ruch. Pokoje wolne a za godzinę mogą być zajęte.
Z doświadczenia wiem, .... zawsze coś się znajdzie. Powodzenia. :D
leusia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.08.2012
Re: Kto jest teraz w Rovinij ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) leusia » 07.07.2014 22:34

Tak, zdaję sobie sprawę, że jest duża dynamika, ale czułabym się pewniej, gdyby teraz KTOŚ tam był i potwierdził, że faktycznie są wolne miejsca za jakąś przyzwoitą cenę :oops:
Czasami jak czytam opowieści niektórych osób odnośnie poszukiwań lokum ogarnia mnie przerażenie 8O
Byłam w Chorwacji (dalmacja) dwa lata temu i nie było żadnych problemów ze znalezieniem lokum, ale był to początek września, a teraz w grę wchodzi lipiec i dlatego mam obawy :wink:
leusia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) leusia » 08.07.2014 01:04

:cry: Nie ma nikogo z cro teraz w Rovinji :?: :(
:papa:
leusia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) leusia » 09.07.2014 19:21

:cry: :)
isik
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) isik » 10.07.2014 23:22

Ja wróciłem 7 czerwca z Rovinj,bardzo urokliwe miejsce.Nocleg znalazłem w 5 minut.Cena 47,5 za 3 osoby.Jedna sypialnia i jeden pokój z aneksem kuchennym,taras i klima.Byłem blisko plaży Cuvi.Do centrum można podjeżdżać samochodem i zaparkować blisko plaży przy hotelach za darmo.Nieraz chodziliśmy pieszo do centrum i zabierało nam to 15 minut.Polecam miasto,dobra miejscówka na wypady do Kamenjaka(bardzo polecam),Puli i innych miejsc.
leusia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) leusia » 12.07.2014 00:11

Bardzo dziękuję za informacje ;))) To, że tak szybko znalazłeś lokum jest bardzo optymistyczne, chociaż w sumie był to czerwiec, a teraz mamy lipiec więc może być różnie:/
A możesz dać namiar na tą kwaterkę, tak w razie czego ?
isik
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) isik » 13.07.2014 23:31

isik napisał(a):Ja wróciłem 7 czerwca z Rovinj,bardzo urokliwe miejsce.Nocleg znalazłem w 5 minut.Cena 47,5 za 3 osoby.Jedna sypialnia i jeden pokój z aneksem kuchennym,taras i klima.Byłem blisko plaży Cuvi.Do centrum można podjeżdżać samochodem i zaparkować blisko plaży przy hotelach za darmo.Nieraz chodziliśmy pieszo do centrum i zabierało nam to 15 minut.Polecam miasto,dobra miejscówka na wypady do Kamenjaka(bardzo polecam),Puli i innych miejsc.


Wróciłem 7 lipca,pomyliłem się.Przyjechałem do Rovinj po wcześniejszym pobycie w Basce na Krk.
mairsz
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 13.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mairsz » 14.07.2014 00:29

Byliśmy 2 tygodnie temu reszta tu

Rovinj jest wspaniałe
4 razy byliśmy i każdy raz coraz lepszy
polecam

Miasto nie jest takie małe są 2 albo 3 porty
jachty, promy, rybacy etc,

Plaże faktycznie są trochę z boku ale tam gdzie zawsze mamy apartament ;)

Plaże głownie kamieniste w fajnym parku sosnowym
jak na Chorwację to ewenement dużo alejek dla rowerzystów,
dużo barków też ;) fajne trasy do spacerowania.

Rovinj jest blisko Włoch można pojechać do Wenecji
samochodem to tylko 2,5 godziny lub statkiem
€72 od osoby w obie strony.
mairsz
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 13.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mairsz » 14.07.2014 00:32

Polecam Pizzerie LEONE
Markus1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markus1 » 22.07.2014 11:53

W tym roku właśnie tam jadę Apartamenty Amarin kojarzy może ktoś okolicę?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Kto jest teraz w Rovinji ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone