Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto jedzie do Ivan Dolać?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005
Kto jedzie do Ivan Dolać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 05.07.2009 19:46

Witam,
Bardzo proszę o pomoc w uzyskaniu namiarów na kwaterę w której mieszkaliśmy. Jesli jedziecie do Ivan Dolać albo będziecie w pobliżu to dajcie znać.
Dzieki za pomoc
Pzdr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2009 20:13

miraculus napisał(a):....Bardzo proszę o pomoc w uzyskaniu namiarów na kwaterę w której mieszkaliśmy.....

A skąd my mamy wiedzieć w której kwaterze Wy mieszkaliście :?: :lol:
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 05.07.2009 20:50

:lool: :lool: :lool: :lool:
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 05.07.2009 20:55

Koledze chyba chodziło o kwaterę w której 'mieszkaliście' :lol:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 05.07.2009 21:16

miraculus napisał(a):Bardzo proszę o pomoc w uzyskaniu namiarów na kwaterę w której mieszkaliśmy. Jesli jedziecie do Ivan Dolać albo będziecie w pobliżu to dajcie znać.

Rok temu mieszkałem w pobliskiej Zavali. Też proszę o namiary ........... :lol: :lool:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 05.07.2009 22:23

Czytać ze zrozumieniem prosze. Kolega zgubił namiar do swojego apartamentu i prosi o pomoc tubylców... lub przyjezdnych rezydentów - chyba nic nie pokręciłem :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.07.2009 23:50

Znaczy się , że on jest w Ivan Dolac i się zgubił... :)
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 06.07.2009 11:36

miraculus napisał(a):Witam,
Bardzo proszę o pomoc w uzyskaniu namiarów na kwaterę w której mieszkaliśmy. Jesli jedziecie do Ivan Dolać albo będziecie w pobliżu to dajcie znać.
Dzieki za pomoc
Pzdr



Czy o to chodziło w twoim poście.
http://spila.hr/index3.html
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 06.07.2009 16:12

Bahama napisał(a):Czytać ze zrozumieniem prosze. Kolega zgubił namiar do swojego apartamentu i prosi o pomoc tubylców... lub przyjezdnych rezydentów - chyba nic nie pokręciłem :)


Dzięki Bahama za czytanie do końca postów i odrobinę checi dla ich zrozumienia.
Dla tych, którym bielmo padlo na oczy przypominam koniec postu ".... to dajcie znać." I jeszcze raz dla pewności dla tych, którzy opuścili lekcje czytania ze zrozumieniem w podstawówce. "...JEŚLI JEDZIECIE DO IVAN DOLAĆ LUB BĘDZIECIE W POBLIŻU TO DAJCIE ZNAĆ".
Pozdrawiam wszystkich mających poczucie humoru i niską frekWencje w podstawówce i może nie tylko.
Bye for ever.
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 06.07.2009 16:19

bukmacher3 napisał(a):
miraculus napisał(a):Witam,
Bardzo proszę o pomoc w uzyskaniu namiarów na kwaterę w której mieszkaliśmy. Jesli jedziecie do Ivan Dolać albo będziecie w pobliżu to dajcie znać.
Dzieki za pomoc
Pzdr

Witaj,
Dzięki za pomoc bardzo podobna, ale nie ta. Mam zdjecia na karcie to postaram się coś w kleić. Myślę też, że on nie ma strony internetowej. Obok jest fajny dom biały z dużymi tarasami. Tam mieszkali ludzie na warszawskich numerach, ale poza nimi to sami Czesi i Słowacy.
Jeszcze raz wielkie dzieki.
Pzdr


Czy o to chodziło w twoim poście.
http://spila.hr/index3.html
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 06.07.2009 16:46

Z podstawówki to są raczej Twoje teksty kolego ;) Zażartowali bo mogłeś napisać to bardziej szczegółowo żeby było wiadomo o co chodzi :wink: Pozdrawiam!
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 06.07.2009 23:08

Alita napisał(a):Z podstawówki to są raczej Twoje teksty kolego ;) Zażartowali bo mogłeś napisać to bardziej szczegółowo żeby było wiadomo o co chodzi :wink: Pozdrawiam!


Niech sobie zartują z innych postów. Dla mnie to zalatuje wiochą i tyle.
Szczegółowo to napiszę dla tych, którzy naprawdę chcą i mogą mi pomóc. A Sz.P. to w imieniu których sie wypowiada? Tych pierwszych czy tych drugich? Chyba tych pierwszych, I guess.
Pzdr dla obrońców pokszywdzonych ze swoistym poczuciem humoru.
P.s.
Posty pisze z Mlini, gdzie właściciel dał mi od razu wizytówkę. W Ivan Dolać właściciel nie mieszkał na kwaterze. Myslę, że nie musi sie też martwić o obłożenie, bo jest to bardzo atrakcyjne miejsce. Nie pamietałem o spytaniu o dane i tyle.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.07.2009 09:57

A dla niektórych wiocha to nie pamiętać gdzie się mieszkało...
Ja będę w Tri Palme... Wiele apartmanów jest w necie.
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 07.07.2009 18:09

Bocian napisał(a):A dla niektórych wiocha to nie pamiętać gdzie się mieszkało...
Ja będę w Tri Palme... Wiele apartmanów jest w necie.


Witaj Kolego Bocianie,
Ja dokladnie pamiętam gdzie mieszkałem i gdybym miał tam wrocić to nie byłoby żadnego problemu. Chcę mieć namiar na gościa, bo z pewnością jak będę tam chciał zamieszkać w przyszłym roku to trzeba by zarezerwować troszkę wcześniej. W ciemno w tym roku to bylo po prostu szczęście, bo ktoś pewnie nie potwierdził rejestracji. Ja z reguły nie korzystam z usług apartamentów w necie. Nawiasem całego neta sprawdziłem, bo w Mlini mam wireless niezabezpieczony i tej kwatery nie ma. Dodam także, że z pamięcią nie jest tak źle tylko czasem człowiek za szybko pędzi przed siebie tak jak Ty z ta swoją argumentacją.
Pzdr dla całego ptasznika
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.07.2009 21:37

Obrazek
Widać ją tu?[/quote]
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Kto jedzie do Ivan Dolać?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone