Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto jedzie do Ivan Dolać?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 07.07.2009 22:08

miraculus napisał(a):
Alita napisał(a):Z podstawówki to są raczej Twoje teksty kolego ;) Zażartowali bo mogłeś napisać to bardziej szczegółowo żeby było wiadomo o co chodzi :wink: Pozdrawiam!


Niech sobie zartują z innych postów. Dla mnie to zalatuje wiochą i tyle.

Miastowy się znalazł :D i nie chwal się tak tą pilnością w podstawówce , a w gimnazjum będziesz miał trudniej.
Miłego wieczoru poważny człowieku.
:wink:
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 07.07.2009 22:39

Obrazek

Dokładnie nie widać tego w którym mieszkałem, ale jest ten biały obok. Z dużymi tarasami. Rozumiem, że wkleiłeś to zdjęcie bo jestes w stanie pomóc. Mam nadzieję, że trochę Ci podpowiedziałem.
Pzdr
Ostatnio edytowano 07.07.2009 22:44 przez miraculus, łącznie edytowano 2 razy
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 07.07.2009 22:40

krakuscity napisał(a):
miraculus napisał(a):
Alita napisał(a):Z podstawówki to są raczej Twoje teksty kolego ;) Zażartowali bo mogłeś napisać to bardziej szczegółowo żeby było wiadomo o co chodzi :wink: Pozdrawiam!


Niech sobie zartują z innych postów. Dla mnie to zalatuje wiochą i tyle.

Miastowy się znalazł :D i nie chwal się tak tą pilnością w podstawówce , a w gimnazjum będziesz miał trudniej.
Miłego wieczoru poważny człowieku.
:wink:


No comment
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.07.2009 22:43

miraculus napisał(a):[img]
http://www.miraculus.jpg.pl/prywatna_ga ... 87674.html[/img]

Dokładnie nie widać tego w którym mieszkałem, ale jest ten biały obok. Z dużymi tarasami. Rozumiem, że wkleiłeś to zdjęcie bo jestes w stanie pomóc. Mam nadzieję, że trochę Ci popowiedziałem.
Pzdr

Nie działa ten link. Weź to zdjęcie skopiuj i w jakimś fotoszopie czy cós zaznacz kółkiem rejon...
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 07.07.2009 23:04

Znalazłem ale jest małe zdjęcie więc go nie wklejam.
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 08.07.2009 07:39

Wydaje mi się ża biały domek z dużymi tarasami, o którym piszesz to Tri Palme, do którego wybiera się Bocian.
rozumiem że poszukujesz namiaru na dom obok (z prawej bliżej plaży, z lewej taki dość duży, z tyłu taki bardzo obrośnięty zielenią) tylko którego?
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 08.07.2009 10:29

Jeśli tak to świetnie. Ja byłem w pomarańczowym od moża po lewej od zaznaczonego powyżej. Z tego co pamiętam to nie jest obrośniety zielenią, ale jest bliżej plaży głównej. Bocian czy Ty faktycznie wybierasz sie do Ivan Dolać?
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 08.07.2009 11:19

jeżeli mówimy o tym samym...do pomarańczowego jest wejscie "od tyłu" a gospodarze to Marija i Ivo Caric :)
wydaje mi się że mają jakąś stronkę w necie....
to po sąsiedzku od Tri Palme więc jak nie znajdziesz (Bocian to dobry facet) spróbuj u Bociana, może pomoże ;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.07.2009 14:56

Czyli to ten dom który jest zaznaczony czarną strzałką??
Tri Palme jest w innym miejscu z tego co kojarzę...
Obrazek
To zdjęcie z Vouchera od Tihany.
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 08.07.2009 16:41

Witaj,
Niestety to nie ten. Mój jest 200m na prawo. Jeżeli idziesz brzegiem to jest to pierwszy dom zaraz nad morzem za restauracją "Slavinka". Na tym zdjęciu go nie widać. Zaznaczyłem wczesniej dom posąsiedzku strzałką.
[/b]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.07.2009 22:09

No tak napisałem, ten dom zaznaczony CZARNĄ strzałka na twoim zdjęciu a ja na swoim zdjęciu zaznaczyłem Tri Palme CZERWONĄ... Jak będę to postaram się tam podejść...
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 09.07.2009 07:48

sorry, ale to chyba ja namieszałam :) chyba wczorajsza pogoda zakłuciła moje spojrzenie na zdjęcie ;) Tri Palme jest po lewej stronie "plazy miejskiej" a dom, którego szuka kolega po prawej.... wybaczcie zamieszanie :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.07.2009 11:23

Aga, promile w słońcu robią swoje... :):) a potem nie wie gdzie się mieszkało :) Dobrze, że Marco cały czas na tarasie śpiewał to na słuch można było z plaży wrócić :):)
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 09.07.2009 17:43

Bocian napisał(a):No tak napisałem, ten dom zaznaczony CZARNĄ strzałka na twoim zdjęciu a ja na swoim zdjęciu zaznaczyłem Tri Palme CZERWONĄ... Jak będę to postaram się tam podejść...


Dzięki Bocian za dobre chęci. Można wiedziec kiedy jedziesz? Jeżeli chcialoby Ci się to weź też namiar na ten obok biały z dużymi tarasami. Cała nasza rodzinka uwielbia duże tarasy. Jeszcze jedno, znałem kiedyś jednego Bociana na studiach we Wrocku, ale to byłoby gdyby to był Bocian co lubiał latać wysoko nad tyczką. A jest?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.07.2009 18:51

miraculus napisał(a):
Bocian napisał(a):No tak napisałem, ten dom zaznaczony CZARNĄ strzałka na twoim zdjęciu a ja na swoim zdjęciu zaznaczyłem Tri Palme CZERWONĄ... Jak będę to postaram się tam podejść...


Dzięki Bocian za dobre chęci. Można wiedziec kiedy jedziesz? Jeżeli chcialoby Ci się to weź też namiar na ten obok biały z dużymi tarasami. Cała nasza rodzinka uwielbia duże tarasy. Jeszcze jedno, znałem kiedyś jednego Bociana na studiach we Wrocku, ale to byłoby gdyby to był Bocian co lubiał latać wysoko nad tyczką. A jest?

Zrobię co będę mógł :) W Ivan Dolać będziemy od 31 lipca. Tydzień. W Tri Palme jest duży taras, dla dwóch apartmanów wspólny, zresztą tam są tylko dwa apartmany na górze. W życiu nie byłem we Wrocku :) A takie wysokości to ja bez tyczki łykam... taka praca :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Kto jedzie do Ivan Dolać? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone