Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto jedzie 24 lipca do Chorwacji?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marioooo
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marioooo » 20.07.2009 10:57

Witajcie. Jedziemy kolo południa 23.07. Nocleg za Budapesztem. Rano dalej na Chorwację. Jesteśmy z Tarnowa.
remulus
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) remulus » 20.07.2009 13:05

Witam, my wyjezdzamy 24 lipca o 17 ze świdnicy, jadą dwa samochody.
Reader37
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reader37 » 20.07.2009 21:37

Witam Cromaniaków!
Wyjazd 24.07. do Lokva Rogoznica.

Woman jesli możesz wejdz na GG.

Pozdrav.
:D
mesyjasz
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 27.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mesyjasz » 21.07.2009 09:13

dbh napisał(a):
mesyjasz napisał(a):
ewa2009 napisał(a):Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji z południa Polski okolice Katowic i postanowiliśmy jechać przez Węgry.
Planujemy ominąć płatny odcinek na Słowenii.
Czy jest Ktoś kto jedzie w tym czasie i zna trasę? Bardzo chętnie się przyłączymy :)



My jedziemy na 4 auta z Mielca.. na noc 24 tego.. na Pag...trasa ta sama...Barwinek-Presov przez 68 do Kosic i dalej na Regeszege..


o ktorej wyjezdzacie bo my z Debicy na 2 auta tez 24.07 wyjezdzamy do Omis i tez trasa Barwinek Kosice Miscolc Budapest




Jedziemy na noc.. nad ranem chcę być na promie na PAG.....
Wyjazd około 20-21 szej
dbh
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbh » 21.07.2009 12:35

mesyjasz napisał(a):
dbh napisał(a):
mesyjasz napisał(a):
ewa2009 napisał(a):Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji z południa Polski okolice Katowic i postanowiliśmy jechać przez Węgry.
Planujemy ominąć płatny odcinek na Słowenii.
Czy jest Ktoś kto jedzie w tym czasie i zna trasę? Bardzo chętnie się przyłączymy :)



My jedziemy na 4 auta z Mielca.. na noc 24 tego.. na Pag...trasa ta sama...Barwinek-Presov przez 68 do Kosic i dalej na Regeszege..


o ktorej wyjezdzacie bo my z Debicy na 2 auta tez 24.07 wyjezdzamy do Omis i tez trasa Barwinek Kosice Miscolc Budapest




Jedziemy na noc.. nad ranem chcę być na promie na PAG.....
Wyjazd około 20-21 szej


no my planujemy wyjazd ok 16. wiec ewentualnie do zobaczenia na trasie. czym jedziecie jesli mozna wiedziec?
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 21.07.2009 15:12

Ja wyjeżdżam z Krakowa 25 lipca koło 17:00 - 18:00 kierunek Istra wykorzystuję całą autostradę w Słowenii :P
vielki
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 21.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) vielki » 21.07.2009 15:33

dbh napisał(a):wiec ewentualnie do zobaczenia na trasie. czym jedziecie jesli mozna wiedziec?


po drodze bedziesz mijal wieeeele polskich samochodow :-)
dbh
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbh » 21.07.2009 15:34

vielki napisał(a):
dbh napisał(a):wiec ewentualnie do zobaczenia na trasie. czym jedziecie jesli mozna wiedziec?


po drodze bedziesz mijal wieeeele polskich samochodow :-)


no w szczegolnosci do Barwinka przewinie sie ich ogromna ilosc :D
urbinio
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) urbinio » 21.07.2009 16:32

Ja smigan do novaliji tylko ze wyjezdzam w pt rano przez Słowacje i Węgry czerwona mazda oczywiscie z CB. Zlapiemy sie na radyjku. Szerokości Cronomaniacy :D
woman
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) woman » 21.07.2009 16:47

[quote="Reader37"]Witam Cromaniaków!
Wyjazd 24.07. do Lokva Rogoznica.

Woman jesli możesz wejdz na GG.

Pozdrav.


moje GG to 5143955 jestem teraz caly czas dostępna, o której i skąd wyjeżdżacie? możesz też pisać na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dbh
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbh » 21.07.2009 17:10

urbinio napisał(a):Ja smigan do novaliji tylko ze wyjezdzam w pt rano przez Słowacje i Węgry czerwona mazda oczywiscie z CB. Zlapiemy sie na radyjku. Szerokości Cronomaniacy :D


to Ty do Barwinka bedziesz z 6h jechal, ja mam do Barwinka 2h a startujemy kolo 16.
jaka mazda oprocz tego ze czerwona. ja w razie czego CB #19 a pozniej w SK #28 wolaj pawel_alfa
pozdro
urbinio
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) urbinio » 21.07.2009 17:32

dbh napisał(a):
urbinio napisał(a):Ja smigan do novaliji tylko ze wyjezdzam w pt rano przez Słowacje i Węgry czerwona mazda oczywiscie z CB. Zlapiemy sie na radyjku. Szerokości Cronomaniacy :D


to Ty do Barwinka bedziesz z 6h jechal, ja mam do Barwinka 2h a startujemy kolo 16.
jaka mazda oprocz tego ze czerwona. ja w razie czego CB #19 a pozniej w SK #28 wolaj pawel_alfa
pozdro


Tylko ze ja to bede wyjezdzal rano pewnie kolo 7 zeby z Warszawy wyjechac bez zadnych problemow i zeby chlodniej bylo wiec pewnie plus minus z jakims odpoczynkiem kolo 14 bede na granicy :) Mazda 323F BJ poczatek rejestracji WE. A tygdzie jedziesz w ktory region?? Jedziesz z noclegiem czy bezposrednio??
dbh
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbh » 21.07.2009 18:12

urbinio napisał(a):
dbh napisał(a):
urbinio napisał(a):Ja smigan do novaliji tylko ze wyjezdzam w pt rano przez Słowacje i Węgry czerwona mazda oczywiscie z CB. Zlapiemy sie na radyjku. Szerokości Cronomaniacy :D


to Ty do Barwinka bedziesz z 6h jechal, ja mam do Barwinka 2h a startujemy kolo 16.
jaka mazda oprocz tego ze czerwona. ja w razie czego CB #19 a pozniej w SK #28 wolaj pawel_alfa
pozdro


Tylko ze ja to bede wyjezdzal rano pewnie kolo 7 zeby z Warszawy wyjechac bez zadnych problemow i zeby chlodniej bylo wiec pewnie plus minus z jakims odpoczynkiem kolo 14 bede na granicy :) Mazda 323F BJ poczatek rejestracji WE. A tygdzie jedziesz w ktory region?? Jedziesz z noclegiem czy bezposrednio??


ja bede sie staral dojechac na strzala ale nie wiem czy mnie spanie nie zlamie bo w nocy pracuje jako kierowca do 9 rano pozniej sie moze cos przespie i bedziemy gonic. pozdro
dbh
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbh » 22.07.2009 13:53

urbinio a ty jak bedziesz jechal ze spaniem czy bez ?
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Kto jedzie 24 lipca do Chorwacji? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone