Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kto do Czwarnogóry w II poł. sierpnia?

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
gringo68
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.07.2006
kto do Czwarnogóry w II poł. sierpnia?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gringo68 » 06.07.2006 10:21

Startujemy ok. 20-go sierpnia. Jedziemy przez Słowację, Węgry i Serbię. Mamy kilka ciekawych namierów na apartamenty i do połowy lipca chcemy podjać ostateczną decyzję. Najprawdopodobniej będzie to Canj albo Lucice albo Rafailovici albo Kruce.

Jeśli ktoś jedzie w tym terminie w tamte strony , niech się odezwie. Można bedzie się spotkać, a może i pojachać razem, zawsze to raźniej...;)
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 06.07.2006 10:43

Jadę do Dubrownika 20-go sierpnia przez Słowację, Węgry i chyba Serbię.
Aktualnie szukam noclegu w połowie drogi (w okolicach Novi Sad lub Rumy w Serbii), ale jakoś żaden motel na moje imejlowanie nie odpowiada :-/
gringo68
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gringo68 » 06.07.2006 11:40

Zastanawiamy się czy jechać z noclegiem czy bez. Jesli z noclegiem, to znajomi mówią, że nie ma problemy ze znalezieniem motelu czy to jeszcze na egrzech Czy w Serbii. Jadąc non-stop będziemy się musieli zmieniać z żona. Od nas jest to ik. 1350 km....
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 06.07.2006 11:48

Moim skromnym zdaniem 1350 km to trochę za dużo na raz. Tym bardziej, że 2-ga połowa trasy to raczej górzysta jest.
Widziałem w sieci sporo moteli w tej okolicy, ale tak mi się zachciało mieć zarezerwowany.
gringo68
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gringo68 » 06.07.2006 12:21

Dlatego myślimy wyjechać pod wieczór. Nocą przemknać przez łatwy i płaski odcinek na Węgrzech, tak aby na rano dojechać do gór w Serbii. W zeszłym roku jechaliśmy non-stop 1400 km z powrotem z Bułgarii. Jest to do zrobienia, chociaż faktycznie jest też to dość męczące....
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 06.07.2006 12:30

Pora wyjazdu nie wpływa na odległość, a fakt, że 2-ga połowa drogi jest bardziej męcząca (bo górzysta) tylko pogarsza sprawę.
Kilka lat temu wracałem z Dubrownika bez noclegu i powiem tak: nigdy więcej.
Niektórzy jadąc non-stop argumentują swoją decyzję tak: "ja jestem w stanie tyle przejechać". Ja też jestem. Oczywiście każdy jedzie jak chce, ale wydaje mi się, że nie jest to kwestia własnych możliwości, bo prawie każdy jest w stanie prowadzić przez 20h, ale kalkulacji ryzyka. Ja nie będę jeździł więcej niż 1000-1100km dziennie, a teraz planuję nocować po ok 900-1000km.
gringo68
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gringo68 » 06.07.2006 12:45

Dlatego piszę, że przypadku jazdy non-stop będziemny się zmieniać z żoną za kierownicą. Ona nocą przez Węgry, ja w dzień resztę trasy. Prowadzi dobrze, o ile nie lepiej ode mnie ;) Oczywiście, że jedne kierowca nie zrobi takiej trasy. Rok temu jadac do Bułgarii w pierwszy dzień zrobiłem prawie 1000 km i to już było naprawdę ciężkie, w motelu obaliłem z marszu dwa piwa i spałem jak zabity prawie 10 godzin.... Z powrotem jadąc non-stop przez rumunię, jechalo się lepie właśnie noca - zaro ruchu, jazda na luzie, trzeba tylko było zatrzymywyć się co dwie godziny na przewietrzenie no i rozmawiać po drodze....
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 06.07.2006 13:02

krzysiekrz napisał(a):Jadę do Dubrownika 20-go sierpnia przez Słowację, Węgry i chyba Serbię.
Aktualnie szukam noclegu w połowie drogi (w okolicach Novi Sad lub Rumy w Serbii), ale jakoś żaden motel na moje imejlowanie nie odpowiada :-/


Witam osobiście polecam Novi Sad, bardzo ładne miasto, nowoczesne a i starówka też jest. Podaje linka z hotelami, motelami i nie tylko.
http://www.virtualnigrad.com/?c=6
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 06.07.2006 13:05

Paolo, jeśli nocowałeś w którymś z tych moteli, to daj znać.
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 06.07.2006 21:25

Niestety w motelach nie nocowałem. U siostry, mieszka w Novim Sadzie.
kkrzys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 12.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkrzys » 07.07.2006 18:50

krzysiekrz napisał(a):Paolo, jeśli nocowałeś w którymś z tych moteli, to daj znać.

Nie wiem jak jest obecnie ,ale kilka lat temu w czasie przejazdu przez Serbie bez problemu można było przenocować na prywatnych kwaterach,wystarczyło zapytać w Suboticy czy Nowym Sadzie,jeśli nie znajdziesz motelu próbuj w ten sposób.
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 07.07.2006 19:14

kkrzys, dzięki za info. To na pewno będzie taniej.
bbja
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bbja » 17.07.2006 11:47

My też jedziemy do Dubrovnika. Przylatujemy 15 sierpnia i zostajemy do 29 ale w miedzyczsie chcielibyśmy ponocować w Czarnogórze. Podobno to nie tak daleko od Dubrovnika. I będe bardzo wdzieczny za jakies namiary na miejsca ktore warto pozwiedzac.
bbja
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bbja » 01.08.2006 23:44

gringo68 napisał(a):Startujemy ok. 20-go sierpnia. Jedziemy przez Słowację, Węgry i Serbię. Mamy kilka ciekawych namierów na apartamenty i do połowy lipca chcemy podjać ostateczną decyzję. Najprawdopodobniej będzie to Canj albo Lucice albo Rafailovici albo Kruce.

Jeśli ktoś jedzie w tym terminie w tamte strony , niech się odezwie. Można bedzie się spotkać, a może i pojachać razem, zawsze to raźniej...;)

Jeśli macie jakieś namiary na noclegi w czarnogórze i jesteście się w stanie tą informacją podzielić to jestem niezmiernie chętny adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :) Chyba zmieniliśmy zdanie i zamiast do chorwacji z krótkim wypadem do czarnogóry pojedziemy do czarnogóry z krótkim wypadem do chorwacji. 15 sierpien 2 osoby i od 20 2 kolejne. (Znajomi dolatują)

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
kto do Czwarnogóry w II poł. sierpnia?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone