Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto był w miejscowosci Marina (zarezerwowałem ap)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcek_pl
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 20.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcek_pl » 21.07.2009 10:05

Negri.ice napisał(a):Trochę już czytałam, nie wiem jednak czy w pobliżu Mariny jest jakiś supermarket??:)
Negri


Mam wrażenie, że jest w Marinie taki sklep samoobsługowy, ale czy to jest supermarket jakiejś większej sieci to nie pamiętam.

Za to masz stamtąd 10 km do Trogiru, gdzie jest kilka supermarketów, bazarek no i piękne miasteczko do zwiedzania.

:D
Negri.ice
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Negri.ice » 21.07.2009 14:30

Dzięki serdeczne za inf, czy masz jakieś rady dla kogoś, kto pierwszy raz wybiera się do Chorwacji? jestem nowicjuszką :D
marcek_pl
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 20.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcek_pl » 21.07.2009 14:50

Negri.ice napisał(a):Dzięki serdeczne za inf, czy masz jakieś rady dla kogoś, kto pierwszy raz wybiera się do Chorwacji? jestem nowicjuszką :D

Ojoj :-D wyszukiwarka na tym forum :-).

A tak poważnie? Będzie dobrze! Pogodę masz gwarantowaną, piękne widoki, mili ludzie, wakacje... Czego chcieć więcej?

Sretan put!

:-D

Ja startuję 2.08 do Vinisce.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 21.07.2009 16:35

[quote="Negri.ice"]Hej!
Czy był ktoś z uczestników forum w Marinie u rodziny Najev?
nie wiem jednak czy w pobliżu Mariny jest jakiś supermarket??:) /quote]
ja byłam, to były moje pierwsze wakacje w CRO
sama pani.. o matko.. Teresa? chyba Teresa, jest bardzo, bardzo fajna i kochana! Jej posesja jest też niezła. Ma 2 domy jesen nowszy, pokoje pewnie ładniejsze. My byliśmy w apartamencie 8 osobowym i był fantastyczny, nic lepszego nie jest mi potrzebne. Jest grill, była tam hustawka dla dzieci, stół tenisa stołowego, no fajnie tam jest! ale jest kawałek spacerkiem do plaży.., trzeba przejść przez Jadrankę, jest przejscie podziemne, można podjechac samochodem ale parking jest platny. My całą ekipą chodziliśmy pieszo, a jedna osoba jechała z dziecięcym majdanem. Przy plaży, jest sklep samoobsługowy, wszystko w nim jest, rano mini targ, a my i tak codziennie jeździliśmy do Trogiru na targ, spacery itd, Trogir jest cudny i blisko więc jeździliśmy.
Ogólnie mi się tam podobało, podobała mi się chata i właścicielka. Bardzo nam pomogła jak nam zachorowało dziecko, zawsze można na nią liczyć
oj rozpisałam się :wink:
Negri.ice
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Negri.ice » 21.07.2009 22:18

Rzeczywiście śledziłam inne wątki i jest dużo przydatnych rad, więc dzięki, dziękuję też Tobie Ita za szeroką odp w sprawie NAJEV- p. się nazywa Stanisława, więc może to nie to samo ale Twój opis miejsca-huśtawka, stół do tenisa, grill itp jest zbliżony- jedziemy tam w 4 osoby, mam nadzieję, że wyjazd się uda, zamierzamy po zwiedzać trochę Trogi, Split-ale dokładnym planem wycieczki zajmę się nieco bliżej wyjazdu. Ita wielu forumowiczów twierdziło, że na Marińskim brzegu jest jak nad jeziorem-czy Ty też miałaś takie odczucia?? pozdr.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 21.07.2009 23:50

Stanisłava!!! oczywiscie!!! nie martw się bedziecie zadowoleni!!nie jak nad jeziorem,to po prostu zatoka, ale jest fajnie, nie ma jezowców, fajna baza wypadowa,przyjemnego pobytu, bedzie fajnie! Pozdrówcie Stanisławę od Poznaniaków ;)
Negri.ice
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Negri.ice » 23.07.2009 14:26

Dzięki serdeczne:) Oczywiście pozdrowimy, nie ma sprawy :) a gdybyś miała zaproponować inne miejsce w Chorwacji na przyszłość co byś zaproponowała??
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 23.07.2009 16:50

tak naprawdę to można polecać i polecać, ale musisz sama dojść gdzie chcesz pojechać, np czytając relacje innych i ogladając zdjęcia. Forum to kopalnia wiedzy i pomysłów. Teraz sama czytam i wybieram, w tym roku jak pojadę to pod namiot więc tam gdzie nam się spodoba tam staniemy :D
Negri.ice
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Negri.ice » 28.07.2009 14:27

Dzięki jeszcze raz, okazało się, że p. Stanisława nie może nam zagwarantować miejsc u siebie tylko o sąsiadów więc zrezygnowaliśmy ze względu na niższy standard, niż ten, który Ona oferuje-a poza tym to nie fair, że napisała że ma wolne pokoje, a potem napisała że to u sąsiadów.. nie wiem czy nie zrobimy tak, że pojedziemy wzdłuż wybrzeża i wybierzemy sobie miejscowość sami-na zasadzie, że coś na pewno znajdziemy-jeśli chodzi o nocleg dla 4 osób..:)

pozdrowionka
Mati91
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mati91 » 07.06.2010 16:44

Witajcie, w tym roku zamierzamy po raz pierwszy pojechać na Chorwację :) Jesteśmy aktualnie w trakcie rozmów w sprawie załatwienia jakiegoś apartamentu właśnie w Marinie. Moje pytanie czy ktoś był w:
APARTMENTS-CARAPINA
Prališće 19
21222 M A R I N A
HRVATSKA
http://www.carapina-apartments.com

Dokladnie chodzi o HAUSE 1, apartament A1. Piszcie co sądzicie o tym. Jeśli ktoś by miał inną propozycje z namiarami, to proszę pisać, nie musi być koniecznie w Marinie.
kaja1407
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja1407 » 08.06.2010 09:59

Ja włąsnie wróciłam z tych apartamentów z tym że z domku H2. Domek H2 nowy i naprawde bardzo fajny. W samej Marinie cięzko znaleźć ten apartament jest on raczej w strone Trogiru niz w kierunku centrum Mariny. Prališće to jest praktycznie 3/4 Mariny ;) także po przyjeździe najlepiej pytać o Silvij niż o samą nazwę apartamentu. Jeżeli cos to pomoże to hotel jest kawałek za restauracją Biały Galeb - ok 100 m w lewo pod stromy podjazd :) ale tak jak pisałam najlepiej zatrzymać się przy tej restauracji i tam zapytać dokładnie gdzie się dalej kierować. pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku :)
atomic
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 05.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic » 09.06.2010 13:33

Zatoka w Marinie, jak i ona sama nie jest najładniejsza i tak naprawdę jedynym jej atutem jest bliskość Trogiru. Oczywiście to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać. Poza tym jest sklep samoobsługowy, piekarnia, kilka małych knajpek i to wszystko...Bardzo dobre apartmany u Pani Zary, kiepskie u dużego kolesia z wąsami przy drodze... :)
edzia-max
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia-max » 12.06.2011 15:26

A ja wszystkich przestrzegam przed rodziną Najev.
Zwykli naciągacze, ceny nie adekwantne do warunków.
Martab
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martab » 27.09.2012 11:04

majka&sajgon napisał(a):Byliśmy w Marinie w 2002 roku w Villi Iwan, jadąc od strony Primosten prawie na końcu tej miejscowości. Mieliśmy dobrą miejscówkę , wychodząc z podwórka przechodziliśmy przez ulicę i byliśmy na plaży. Do tego super widok z balkonu - morze a za nim góra.Dużo apartamentów w Marinie jest w środku osiedli więc z balkonu nie widać morza a do plaży daleko! Na początku Mariny jest port, centrum (sklepiki, kantor, bazar na cypelku, restauracje) a za nimi plaża. Jest to dobra miejscowość wypadowa bo w okolicy jest dużo do zobaczenia. Primosten z widokiem na pełne morze- prześliczne ok 16km; Trogir z urokliwą promenadą-bazar z owocami bardzo dobrze zaopatrzony-ok. 12 km, następnie Split-39km, wodospady Krka i Sibenik. W drodze do Trogiru jest Hotel Medena i centrum sportów wodnych ( rowery wodne, skutery, banan na wodzie, spadochron za motorówką, skałka do wspinaczki na wodzie i wiele innych atrakcji). W barze na plaży blisko naszego apartamentu co wieczór grał jakiś zespół na żywo-dodatkowa atrakcja! My jadąc tam pierwszy raz byliśmy zauroczeni ale po zobaczeniu okolicznych miejsc drugi raz tam już nie pojedziemy bo są ładniejsze miejsca. W tym roku jedziemy troszkę dalej, Środkowa Dalmacja miejscowość Brist. W razie jakiś wątpliwości służymy pomocą.
Pozdrawiamy



A czy masz bezpośredni kontakt z właścicielem Villi Ivan w Marinie , jeżeli tak to bardzo proszę o podanie.
Pozdrawiam.
Pawelrally
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawelrally » 04.05.2016 21:51

Uwaga ! Odświeżam wątek :)
Amatorzy Chorwacji, początkujący odkrywcy... na pierwszy rzut poszła Marina, zaliczka wpłacona, miejsce klepnięte, więc wyjścia nie ma... Apartamenty TELBAN, napiszcie proszę info dot. miejsca do plażowania, dobro google maps odrobinę pomogło, jednak nie ma to jak fachowe opinie ludzi którzy tam byli i doświadczyli dobra MAriny na własnych skórach, więc wdzięczny będę wraz z moją watachą za info dot. tej miejscowości... Tak, wiem, że to świetna baza wypadowa, że trogir jest cudny itd. jednak chciałbym wiedzieć czy, aby plażowac z dzieciaczkami i piękniejsza połówką należy uciekać poza marinę, czy może są jakieś ciekawe plaże ?

z góry dzięki za info !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Kto był w miejscowosci Marina (zarezerwowałem ap) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone