Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Książka o Chorwacji

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Felcor
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 16.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Felcor » 16.05.2016 19:00

Vjetar napisał(a):
Felcor napisał(a):A coś zbliżone bardziej do przewodnika?


Te relacje są jak przewodnik. :)
W każdej z nich wymienione są pozycje "papierowe".

Pzdr



Ale wolałbym papierową wersję :D

Będąc w sklepie widziałem:
(nie mogę linku wstawić) Pomysł:Chorwacja Przewodnik
bardzo ciekawie było wszystko napisane ;)
Felcor
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 16.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Felcor » 18.05.2016 17:11

Rozumiem, że nie ma ciekawych przewodników takich dokładnych w których jest dosyć dokładny opis miejsc Chorwacji, tradycji i tak dalej?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.05.2016 17:24

Nie znalazłeś nic w zamieszczonych linkach :roll: :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.05.2016 17:27

https://chamo.bj.uj.edu.pl/uj/search/qu ... eme=system

Zerknij na to. Może coś znajdziesz. Sa też inne spisy.
Felcor
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 16.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Felcor » 18.05.2016 17:31

Myślicie że w bibliotekach można znaleźć tego typu książki/przewodniki? Bo muszę ją najpierw zobaczyć, zanim kupię ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.05.2016 17:32

Felcor napisał(a):Myślicie że w bibliotekach można znaleźć tego typu książki/przewodniki? Bo muszę ją najpierw zobaczyć, zanim kupię ;)


A wszedłeś na link i poczytałeś ?
Felcor
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 16.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Felcor » 18.05.2016 18:33

Coś jest, tylko muszę na żywo zobaczyć to książkę jak ona w środku wygląda
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 18.05.2016 19:38

Felcor napisał(a):Coś jest, tylko muszę na żywo zobaczyć to książkę jak ona w środku wygląda

Wiesz co myślę? Młody jesteś i masz typowe dla swojego pokolenia podejście... Podajcie mi wszystko na tacy bo przecież ja nie będę się wysilał :? Zapewne umiesz posługiwać się internetem, wiesz jak korzystać z biblioteki i znasz adres najbliższej księgarni? To pokaż, że jesteś mężczyzną i wiesz jak z tej wiedzy korzystać :!:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.05.2016 19:46

Siemka, nie chce byc chamem, ale znalezienie ksiazek/przewodnikow ogolnie o Chorwacji zajelo mi wlasnnie ok 15min( tez jestem poczatkujacy, ale chyba z tego mniej leniwego pokolenia ;), bez obrazy oczywiscie), w tym czasie znalazlem takze kilka przewodnikow o miastach, ktore mnie interesuja. Ksiazki w formacie pdf. Kilka niestety trzeba bylo zamowic ;) Dla chcacego nic trudnego.
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 18.05.2016 19:51

Polecam "Dalmacja poza czasem" - przeglądałam w biblioteczce u znajomego Górala :) niestety nie znalazłam tej książki, chciałam kupić, ale ciężko ją dostać :(
Felcor
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 16.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Felcor » 18.05.2016 19:58

Wyobraźcie sobie że nie jestem do końca aż tak leniwy i byłem dużo w mieście i nie znalazłem nic takiego ciekawego. Znaczy może znalazłem ale szukam czy może coś jest jeszcze ciekawszego ;) Byłem m.in w Empiku i w innych księgarniach/antykwariatach więc troszkę szukałem. W Empiku znalazłem jedną ciekawą książkę, ale nie jestem pewny i pytam Was, co czytaliście i co polecacie. Dzięki wam szukałem na internecie te książki i patrzę gdzie można je zobaczyć na żywo i gdy tylko coś mi wpadnie w oko to próbuję znaleźć daną książkę w księgarni, jak na razie przypadły mi do gustu 3 książki, ale dopóki nie zobaczę jej zawartości na żywo to nie kupuje, a nie chcę też wydać 40 zł na darmo jeżeli za tą cenę mógłbym kupić coś fajniejszego. Zresztą jestem młodym pokoleniem, i nie czytam chętnie książek, dlatego też chcę coś by mnie zainteresowało. Zawsze to krok do przodu :wink:

Pozdrawiam :papa:
Felcor
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 16.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Felcor » 22.05.2016 20:31

Pozostały mi dwa przewodniki nad którymi mam dylemat i nie mam pojęcia który wybrać, dlatego zwracam się z pytaniem do was, bo może macie/mieliście w ręce któryś z tych przewodników? :)

Chorwacja w kraju lawendy i wina, Wydawnictwo Bezdroża

lub ten

Chorwacja, przewodnik ilustrowany,Katarzyna Firlej-Adamczak, Sławomir Adamczak, Wydawnictwo Pascal


Czekam na odpowiedzi i mam nadzieję że w końcu dokonam zakupu.
Obie książki patrzyłem w Empiku i obie mają fajną treść tylko ta druga jest kolorowa a pierwsza nie ;)
paw_el
Croentuzjasta
Posty: 449
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 22.05.2016 21:26

polecam ten przewodnik chorwacja

mam kilka przewodników z tej serii i są najlepsze
Felcor
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 16.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Felcor » 22.05.2016 21:29

Troszkę za drogi jak dla mnie, czekam dalej na odpowiedź ;)
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 22.05.2016 21:36

Ja chciałem kupić w kraju wina i lawendy http://bonito.pl/k-90349037-chorwacja-przewodnik
Czy warto?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Książka o Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone