Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRVAVICA - prośba o namiary na apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bariii
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.06.2010
KRVAVICA - prośba o namiary na apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) bariii » 16.06.2010 08:46

MAcie jakies namiary na apartamenty w Krvavicy? jesli tak bardzo bym prosił o informacje.
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 16.06.2010 10:03

np. ten:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
można je wyszukać na stronie apartmanów w Makarskiej..
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bariii
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bariii » 16.06.2010 13:39

dziękuję, jednak mało jest ofert z Krvavicy
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 16.06.2010 13:58

może dlatego, że mało jest apartamentów ;) Krvavica to jest mała wioska i dlatego :) jednak ma piękną plażę dlatego polecam :)

jak coś szukaj też w Bratuś bo to odbok- jedno się kończy a 2 zaczyna :)
Bona
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bona » 17.06.2010 10:37

Witam. W ubiegłym roku byliśmy w Krvawicy w apartamencie ALTO, praktycznie pierwszy dom od plaży ( ale jakieś 100-150 m od plaży), apartamenty super, czysto, klima, za 5 osób na przełomie lipca i sierpnia było 75 E, w tym roku wdziałem że coś drozej ale polecam, mają różne apartamenty. Tak naprawdę to chciałbym jeszcze raz tam pojechać ale nie wiem jak będzie z urlopem więc nie rezerwowałem, prawdopdobnie sprubujemy w ciemno. W ubiegłym roku rezerwację robiłem początkiem maja.
Krvawica faktycznie to mała mijscowość ale apartamentów trochę jest, prawdopodobnie większość się nie ogłasza w necie.
Jezeli jakieś pytania to pisz, sprubuje odpowiedzieć.
Grochiczko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 11.01.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grochiczko » 17.09.2013 11:34

Bona napisał(a):Witam. W ubiegłym roku byliśmy w Krvawicy w apartamencie ALTO, praktycznie pierwszy dom od plaży ( ale jakieś 100-150 m od plaży), apartamenty super, czysto, klima, za 5 osób na przełomie lipca i sierpnia było 75 E, w tym roku wdziałem że coś drozej ale polecam, mają różne apartamenty. Tak naprawdę to chciałbym jeszcze raz tam pojechać ale nie wiem jak będzie z urlopem więc nie rezerwowałem, prawdopdobnie sprubujemy w ciemno. W ubiegłym roku rezerwację robiłem początkiem maja.
Krvawica faktycznie to mała mijscowość ale apartamentów trochę jest, prawdopodobnie większość się nie ogłasza w necie.
Jezeli jakieś pytania to pisz, sprubuje odpowiedzieć.


Czy mógłbym prosić o kilka zdjęć tego apartamentu oraz kontakt do gospodarza ? Mamy zamiar wybrać się w 4 osoby właśnie w te rejony :)

Dziękuję :)
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 17.09.2013 20:19

Witaj

Trzy lata temu mieszkałem tu:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Mili gospodarze, pomocni o każdej porze. Domek fajny, z grilem na zewnątrz. Jedyny minus to dojście do plaży, ale Krvavica znajduje się na wzgórzu i trzeba drochę dojść do samej plaży. Miejscowość spokojna bez tłumów, blisko Makarskiej.

Tu masz kilka moich zdjęć.

krvavica-kolo-makarskiej-t16879.html

Pozdrawiam
Grochiczko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 11.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grochiczko » 19.09.2013 23:29

Dzięki wielkie ! :)
rafik
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 11.03.2009
Krvavica 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafik » 14.11.2016 14:46

Witam, małe pytanie.
Czy był ktoś z szanownych forumowiczów w apartamentach ALTO w Krvavicy. Nie podam strony www. bo ktoś pomyśli, że to reklama. Przeszukałem forum, żeby nie było :D ,i i znalazłem jedna opinię zresztą pozytywną. Jeżeli jeszcze ktoś był to będę wdzięczny za odpowiedź.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
KRVAVICA - prośba o namiary na apartament
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone