Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krótki zimowy spacer po Pradze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 23.02.2015 15:12

danielZS napisał(a):zimą jest przynajmniej mniej turystów :wink:

Most Karola w marcu o 7-mej rano w środku tygodnia - widok bezcenny, oprócz nas może jeszcze z dwie osoby.
Moja poprzednia wizyta - czerwcowa wycieczka szkolna :oops: - zapamiętałam, że przechodziłam przez ten "słynny most", ale jaki był z niego widok :?: człowiek na człowieku :roll:
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 23.02.2015 21:56

Czyli dla tych, którzy chcą poczuć praski romantyzm, polecamy - Praga poza sezonem :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 23.02.2015 22:17

danielZS napisał(a):Cała relacja z wizyty w Pradze i inne podróże możecie znaleźć na naszym blogu

pozdrawiam i zapraszam :papa:


A ja przy okazji odświeżyłam pamięć :wink: :lol:

:papa:
Pudelek
Cromaniak
Posty: 1974
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pudelek » 24.02.2015 13:45

w Karlstajnie byłem chyba w 2006 roku... patrzę na cennik - wycieczka z przewodnikiem czeskim 150 koron (ceny na oko, bo już nie pamiętam), z angielskim 250. Przy czym informacje o tym, ile kosztuje czeski napisali tylko po czesku i słownie (bez cyfer), aby cudzoziemcy nie mogli tego przeczytać i zrozumieć :D cwaniaczki :P to chyba jedyny raz się z czymś takim spotkałem.
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 27.02.2015 00:29

:hut: Przeczytałam i zapisałam i... i ...i... i... :D właśnie się wybieram do Pragi na weekend troszkę dłuższy za dwa tygodnie. Dzięki za wskazówki :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Krótki zimowy spacer po Pradze - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone