Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krótki majowy romans z Wenecją

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2018 22:20

Katerina napisał(a):Moim marzeniem jest kiedyś na campie Vrila w Trpanju pobiwakować.. ( Chociaż to jeszcze nie ten standard, o którym mówimy).Ale męża ciężko namówić, bo wygodnicki jakiś taki :roll:
A niestety, nie dysponujemy taką super chatką jaką Wy macie - pozostawałby tylko namiot :(


Byłem w 2016
(dzięki rekomendacji Gusi)
Tak mi się spodobało,że
coś tam im napisałem nawet:
https://goo.gl/maps/pTv73VJw3b92

Mój "ollinkuziw" taki:
DSCF0037.JPG
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 11.01.2018 22:29

Może i mi się uda kiedyś :P
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.01.2018 22:49

tomekkulach napisał(a):... Mój "ollinkuziw" taki:
Załącznik DSCF0037.JPG nie jest już dostępny
Wyposażony w naklejkę cropelkową ;)
Nasz też ... zarówno na poprzedniej
P8270004.JPG


jak i obecnej budce :)
IMG_20170716_132022.jpg


Ten Peljesac to ja muszę chyba powtórzyć i odczarować ... wtedy na pewno będzie to kemping w Trpanj :)

Katerina napisał(a):Może i mi się uda kiedyś :P
Wiem, że bardzo byś chciała, dasz radę urobić męża kiedyś ;) Możecie zrobić to przecież w drodze kompromisu ... kilka dni kemp. reszta kwaterki :)

Katerina ... czyżbyś przeoczyła Love story ... to niemożliwe 8O , że nie odniosłaś się :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 12.01.2018 00:21

Gusia, Ty mi wyłóż łopatologicznie gdzie, na której stronie i co... bo ja ostatnio jak zombi..

W trakcie pracy przeglądam croplę, już moi uczniowie dziwnie na mnie patrzą, bo mi się rzeczywistości mieszają :wink:
Uwielbiam love stories :P
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2018 08:45

Katerina napisał(a):Gusia, Ty mi wyłóż łopatologicznie gdzie, na której stronie i co... bo ja ostatnio jak zombi..
No na poprzedniej stronieeeee

Katerina napisał(a):W trakcie pracy przeglądam croplę, już moi uczniowie dziwnie na mnie patrzą, bo mi się rzeczywistości mieszają :wink:
Uwielbiam love stories :P
:mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 12.01.2018 09:10

Wszystko jasne, nie jest ze mną tak źle..

Zamieściłaś video gdy ja pisałam komentarz... :mrgreen:

Love story - jak tak można - być tak pięknymi, utalentowanymi i zapewne bogatymi :evil: :?:

Gdyby nie to,że to ranek, to pewnie bym coś cycnęła na poprawę nastroju :wink: :mrgreen:

Piękne obrazy,(tylko ta Lola przypomina mi trochę Posh Spice, której nie lubię)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2018 09:23

Katerina napisał(a):Wszystko jasne, nie jest ze mną tak źle..
Ależ jest! :mrgreen: lalkę Chorwatkę z Chińczyka tyż przegapiłaś u siebie :P
Katerina napisał(a):Zamieściłaś video gdy ja pisałam komentarz... :mrgreen:
No tak myślałam właśnie :wink:

Katerina napisał(a):Love story - jak tak można - być tak pięknymi, utalentowanymi i zapewne bogatymi :evil: :?:
Jak widać można :evil:

Katerina napisał(a):... Piękne obrazy,(tylko ta Lola przypomina mi trochę Posh Spice, której nie lubię)
Oj tam, odłóż tę niechęć na bok :mrgreen: Z tymi nogami mogłaby reklamować rajstopy Gatta :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.01.2018 09:24

Katerina napisał(a):Moim marzeniem jest kiedyś na campie Vrila w Trpanju pobiwakować.. ( Chociaż to jeszcze nie ten standard, o którym mówimy).Ale męża ciężko namówić, bo wygodnicki jakiś taki :roll:
A niestety, nie dysponujemy taką super chatką jaką Wy macie - pozostawałby tylko namiot :(

W namiocie się wspaniale mieszka - pod warunkiem że bura nie przyjdzie, aż za dobrze wiem coś o tym :roll: Namawiaj Małża :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.01.2018 09:27

gusia-s napisał(a):
Katerina napisał(a):Love story - jak tak można - być tak pięknymi, utalentowanymi i zapewne bogatymi :evil: :?:
Jak widać można :evil:

To nie fair :evil:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 12.01.2018 12:07

gusia-s
lalkę Chorwatkę z Chińczyka tyż przegapiłaś u siebie


Ależ nie... 8O Napisałam,że u Chińczyka to musi być podróba, bo moje to pełnokrwiste Chorwatki!Jak znajdę ten post to Ci wkleję :lol: Ta Twoja ma trochę inne oczy, ale myślę,że jednak źródło to samo :mrgreen: Kurczę, może ma tanio ten chińczyk, to bym kupiła zapas na kolejnych parę wakacji :mrgreen:
A w ogóle to skopiowałam Twoje zdjęcie lalki i wykorzystam je być może w odpowiednim czasie, jeśli pozwolisz.. :P
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2018 12:41

Katerina napisał(a): ... Kurczę, może ma tanio ten chińczyk, to bym kupiła zapas na kolejnych parę wakacji :mrgreen:
A w ogóle to skopiowałam Twoje zdjęcie lalki i wykorzystam je być może w odpowiednim czasie, jeśli pozwolisz.. :P [/size]

Nie ma sprawy, bierz co chcesz :mrgreen:
Chińczyk ma po 5 zeta :mrgreen: ale były tylko 3 identyczne jeno w innych kolorach sukienek :mrgreen: Będę miała na uwadze czy nie pojawią się inne :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 12.01.2018 12:50

gusia-s napisał(a):
Katerina napisał(a): ... Kurczę, może ma tanio ten chińczyk, to bym kupiła zapas na kolejnych parę wakacji :mrgreen:
A w ogóle to skopiowałam Twoje zdjęcie lalki i wykorzystam je być może w odpowiednim czasie, jeśli pozwolisz.. :P [/size]

Nie ma sprawy, bierz co chcesz :mrgreen:
Chińczyk ma po 5 zeta :mrgreen: ale były tylko 3 identyczne jeno w innych kolorach sukienek :mrgreen: Będę miała na uwadze czy nie pojawią się inne :mrgreen:


W Cro około 30kn, a w Orebiću 50kn... :o
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2018 13:45

Czysty biznes ... u chińczyka kupić hurtem za równowartość 7-8 kun i w Cro sprzedać po 25 jak leci, no w Orebicu po 35 :mrgreen: Jedną lalką zarobi się na browara :mrgreen: a ile kugli za to będzie 8O
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.01.2018 13:46

gusia-s napisał(a):Czysty biznes ... u chińczyka kupić hurtem za równowartość 7-8 kun i w Cro sprzedać po 25 jak leci, no w Orebicu po 35 :mrgreen: Jedną lalką zarobi się na browara :mrgreen: a ile kugli za to będzie 8O

To może ja ładownie zapełnię lalkami? Jak dobrze pokombinuję to rejs się zwróci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2018 14:05

beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a):Czysty biznes ... u chińczyka kupić hurtem za równowartość 7-8 kun i w Cro sprzedać po 25 jak leci, no w Orebicu po 35 :mrgreen: Jedną lalką zarobi się na browara :mrgreen: a ile kugli za to będzie 8O

To może ja ładownie zapełnię lalkami? Jak dobrze pokombinuję to rejs się zwróci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A ja jeszcze przyczepę całą mogę zabrać ... ale wyszedł biznes :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Włochy - Italia


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Krótki majowy romans z Wenecją - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone