Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRK, Baska z 2-latkiem we wrzesniu 2013

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hania7
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.07.2013
KRK, Baska z 2-latkiem we wrzesniu 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hania7 » 19.07.2013 09:32

Witam
Zamierzam wybrać się do Baśki na wyspie KRK w drugim tygodniu września 7-14.09.2013. Korzystając z waszych doświadczeń chciałabym się dowiedzieć czy w tym okresie jest bardzo tłoczno na plazy? Jade z malym dzieckiem i nie chcialabym zeby syn biegal miedzy recznikami plazowiczow.
Mam wybraną kwatere przy samym morzu mniej wiecej w srodku zatoki. Obawiam sie jednak ze wieczorami i w nocy moze byc dosyc glosno. Dlatego lepiej jest zabrac kwatere przy morzu czy ok 200m od morza?
Jesli macie jakies sugestie to prosze o porade.
Czy na plazy w Basce dziecko spokojnie pobiega po kamyczkach bez bucikow?
Czy w okolicy Baski sa jakies "bezludne" plaze na ktore mozna dojechac autem?
Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Hania
lukaszwej
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszwej » 19.07.2013 10:02

W tym terminie już nie powinno być tłoku na plaży oraz gwaru na promenadzie :) Byłem w tamtym roku w Basce w czerwcu i było OK. Plaża to drobne kamyczki, także dzieciak i bez bucików pobiega.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 19.07.2013 11:46

spokojnie możesz jechać nie będzie tłoku.byłem w Baśce we wrześniu.było super.co do plaży to dobra właśnie dla rodzin z dziećmi.pozdrawiam :D
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 19.07.2013 13:50

Podłączam się do pytań, bo też być może wylądujemy z 2-latkami w Baśce we wrześniu.

Czy Baśka sprowadza się do tej długiej (zachwalanej w przewodnikach) plaży, wzdłuż której jak widziałam idzie promenada? Czy są jakieś inne plaże (zależy mi na żwirowych, drobnokamienistych) poza główną? Jakoś nie podoba mi się ta permanentna bliskość "miasta", którą widać na wszelkich zdjęciach... Waham się pomiędzy wyspami Krk a Rab, z tym że na Krk rozważam tylko Baśkę... a co będzie jak nam się nie spodoba? ;) Na Rab widać jakby więcej opcji do wyboru (kilka miejscowości w jednym ciągu).
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 20.07.2013 14:25

witam jednemu się podoba drugiemu nie :D ja kilku osobom poleciłem Baśkę byli zobaczyli i twierdzą że było super.ale wybór należy do Ciebie.Co do miasteczka to nie jest to Warszawa jest to mały klimatyczny kurort bliskość miasteczka nie przeszkadza wcale bo po bulwarze z a plaża auta nie jeżdżą.pozdro

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KRK, Baska z 2-latkiem we wrzesniu 2013
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone