Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011
KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 19.07.2013 14:07

W tym roku planowany był pierwszy wyjazd do Grecji, ale... tydzień przed wyjazdem szybka zmiana decyzji i po raz 3 wybraliśmy się do CRO, tym razem w ostatni tydzień czerwca 8) Tradycyjnie już po załatwieniu urlopu i wstępnych przygotowaniach... syn zaczął ostro kaszleć i zaczęły się nerwowe wycieczki do "znachorów" (rok temu tuż przed wyjazdem angina). W końcu w piątek zapada męska decyzja, nie ma gorączki dajemy sobie luz i w sobotę po pracy jedziemy w ciemno. I była to słuszna decyzja, syn zapomniał o kaszlu po pierwszej kąpieli w wyjątkowo rześkim Adriatyku tego roku :mrgreen: , a wyjazd okazał się jednym z najlepszych :D

Zdjęcia z drogi... Austria jak zawsze "pięknie" nas wita. Nocleg po drodze w, już chyba wszystkim znanym, Oekotel, macie rację godny polecenia.

Obrazek

Obrazek

Za to w CRO na pogodę nie ma co narzekać, chociaż w tym roku bez upałów. Rano miały być jeszcze Plitvice, ale ze względu na jazdę w ciemno (okazało się, że na miejscu kwater nie brakuje) i trochę przez zmęczenie obraliśmy kierunek na Baske.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 19.07.2013 15:23

Super,przysiadam się....można wiedzieć ile kosztuje nocleg w hotelu?
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.07.2013 15:31

Przysiadam się również i ja i czekam na dalszy ciąg relacji :D
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 19.07.2013 16:18

Jeśli jedziemy do Wenecji, to jestem też i ja. :D

loverosa napisał(a):....można wiedzieć ile kosztuje nocleg w hotelu?

Co do cen w Oekotelu, dwójka 24 Euro od osoby. :wink:
absb
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.01.2012
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) absb » 19.07.2013 19:21

Witam
Przyłączę się i ja.
We wrześniu wybieramy się z Żoną w ciemno do Chorwacji, a po drodze planujemy zwiedzić Austrię i Wenecję.
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 19.07.2013 20:11

"i trochę przez zmęczenie obraliśmy kierunek na Baske." No to takie zmęczenie to ja popieram i pozdrawiam:D :D
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 20.07.2013 13:15

Kolejna nowa relacja - super. Przysiadam się :)
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 20.07.2013 14:31

super ja też się przysiadam i czekam na cd :D
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 20.07.2013 20:34

Obecna :oczko_usmiech:
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 22.07.2013 09:22

Witam wszystkich :papa:
Nie wspomniałem wcześniej co zapomnieliśmy zabrać na wakacje, zwykle po 1h w aucie przychodzi olśnienie i zaczyna się wyliczanka :wink: W tym roku o dziwo tylko dwie rzeczy: naklejka magnetyczna CRO została na lodówce :evil: , a maska do nurkowania w łazience :roll:

Do Baski docieramy dość wcześnie i po 5min. poszukiwań i przeciskania się stromymi, wąskimi uliczkami znajdujemy nocleg blisko plaży. Pierwszy wyjazd w ciemno i już się przekonałem do braku rezerwacji :) Mieszkanie wynajmujemy u sympatycznych staruszków, którzy tylko chorwacki znają. Jakoś tam się dogadujemy bez większych problemów, ale weryfikuje to mój pogląd o dużej zbieżności naszych języków :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wieczorami bardzo klimatyczna pogoda 8)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bardzo sympatyczny kelner-naganiacz zapraszał nas do restauracji z takimi cudami. Jak tylko nas usłyszał od razu zaczął nawijać: "Żubrówka, sok jabłkowy pyyyycha", nie mógł się nachwalić :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 22.07.2013 09:32 przez kataryniarz, łącznie edytowano 1 raz
mysza86
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 23.01.2013
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza86 » 22.07.2013 09:31

Chętnie pozwiedzam razem z wami :)
A co to za knajpka? Ojj Bask, już tylko 3 tygodnie :) Powiedz, czy te plaże w całej baskiej sa takie wąziutkie?
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 22.07.2013 09:34

mysza86 nazwy knajpy nie pamiętam, plaża tylko w tym miejscu taka wąska, dalej w kierunku Zarok jest już szerzej.
mysza86
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 23.01.2013
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza86 » 22.07.2013 12:18

Dzięki, bo juz się bałam że wszędzie tak wąsko ;)
Zdjęcia piekne aż chce się tam być :)
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 23.07.2013 08:54

Po 3 dniach plażowania zaczęło mi się nudzić jak zwykle i już myślami byłem w Austrii. Ze względu na konieczność korzystania z Lokomotiv-u udało się tylko podskoczyć do Vrbnika po winko Zlahtina, pyyycha :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bardzo "klimatyczne" miasteczko :)
Obrazek

Decydujemy się na obiad w Vrbnik-u, marzy mi się "schabowy" z ziemniaczkami 8) Dostaję 3 kotlety z kością o strukturze podeszwy i podobnym smaku ;) Niestety o ile owoce morza (za którymi nie przepadam) są naprawdę super (opinia żony), to "normalne" jedzenie pozostawia wiele do życzenia. Drugie podejście do "schabowego" zrobiłem w Basce, ale to samo nijakie jedzenie. O wiele lepiej smakowało nam w Zivogosce Blato :)

Czas wreszcie zmienić miejsce pobytu, ile można leżeć na plaży ;) Kierunek Włochy... Austria coraz bliżej :hut:

Obrazek
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 23.07.2013 12:08

Decydujemy się na obiad w Vrbnik-u, marzy mi się "schabowy" z ziemniaczkami 8) Dostaję 3 kotlety z kością o strukturze podeszwy i podobnym smaku ;) Niestety o ile owoce morza (za którymi nie przepadam) są naprawdę super (opinia żony), to "normalne" jedzenie pozostawia wiele do życzenia. Drugie podejście do "schabowego" zrobiłem w Basce, ale to samo nijakie jedzenie. O wiele lepiej smakowało nam w Zivogosce Blato :)

Czas wreszcie zmienić miejsce pobytu, ile można leżeć na plaży ;) Kierunek Włochy... Austria coraz bliżej :hut:

Schabowy w Chorwacji to przestępstwo! :oczko_usmiech:

W Austrii, to już co innego...


:papa:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
KRK - Baska, Wenecja i okolice, Malta i Edelweissspitze 2013
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone