Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krk - Baska - 2007

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 20.01.2009 19:16

Ojej , odkopany mój temat z planowanego urlopu na 2007 rok . O kwaterze gdzie ja byłam , jak i o samej Basce przeczytasz dużo w mojej relacji tu :

forum/viewtopic.php?t=16820

Apartament ten bardzo polecam . W razie dalszych pytań bardzo chętnie służę pomocą .

I o dziwo jeszcze w komputerze zachował się z 2007 roku spis kwater z Baski z którymi korespondowałam - wysyłam ci go na maila .
Pozdrawiam - Ewa
kluska
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kluska » 20.01.2009 19:45

ewa-irena

odkopany:)bo przekopywałam całe forum:)
Twoją relację czytałam - a jakże - super opisane:)
za kwatery z góry dzięki!
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 06.02.2009 11:26

Karollek
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 01.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karollek » 17.02.2009 15:20

kluska napisał(a):
ewa-irena napisał(a):Ulżyło mi , bo znalazłam i zarezerwowałam już odpowiadający mi apartament 150 m od plaży i prawie w centrum Baski . I nawet nie chcieli zaliczki , napisali , że jedyne co oczekują , to abym końcem czerwca szczęśliwie do nich zajechała .
Na wysłaną dużą ilość e-maili jednak otrzymałam dość dużo odpowiedzi .
Zainteresowanym mogę przesłać ułożony w wordzie spis apartamentów z którymi korespondowałam z zaznaczeniem odpowiedzi czy są wolne , ceny itp. ( interesował mnie przełom czerwca i lipca ) .



ewa-irena

Mogę prosić na nmiary kwater w Basce?? Najlepiej też tam gdzie Ty byłaś - o ile oczywiście polecasz:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

bardzo dziekuje!


Witam,
ja również bardzo proszę o te namiary na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Będę bardzo, bardzo wdzięczna :-)
nasza-chorwacja.yoyo.pl
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.02.2009
Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) nasza-chorwacja.yoyo.pl » 20.02.2009 14:28

Ja byłem na Krk-u w czerwcu 2007, samo miasteczko robi bardzo duże wrażenie, ma swoją atmosferę. Poza tym sama wyspa jest przesliczna, skały, winnice, . Szczegóły mogę napisać mailem. zapraszam również do odwiedzenia mojej stronki http://www.nasza-chorwacja.yoyo.pl
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.02.2009 14:50

nasza-chorwacja.yoyo.pl napisał(a):... zapraszam również do odwiedzenia mojej stronki http://www.nasza-chorwacja.yoyo.pl


You have tried to access a web page which is in violation of your internet usage policy.

URL: www.nasza-chorwacja.yoyo.pl/
Category: Malware
Bielszczanin74
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bielszczanin74 » 12.01.2012 10:39

rich72 napisał(a):Ewa-Irena - wprawdzie do morza rzeczywiście masz 150 metrów jednak do ładnej plaży masz jakieś 500 m niestety. Jest to można powiedzieć prawie ścisłe centrum Baski jednak nie na starym mieście więc gwar nocny nie powinien tam być uciążliwy. To co widać na planie te wypusty na ul. Palada wyglądają w rzeczywistości tak

Obrazek

więc jak sama widzisz że plaża w tym miejscu praktycznie nie istnieje natomiast nad głową deptakiem który ciągnie się przez prawie całą Baskę przechodzą tysiące ludzi

to jest pełny plan Baski http://www.cromaps.com/vacmap/plan_grada_baska.htm bo w Twoim obcięty jest fragment w którym my mieszkaliśmy a mianowicie całkiem w lewym dolnym rogu - ul. Bodulska - część najdalej odsunięta od centrum i tym samym najcichsza :wink:


Witam,
Z relacji wyczytałem ,że mieliscie apartament na ul.Bodulskiej w dzielnicy Zarok.Czy mógłbym prosić o jakiś namiar ?;)W tym roku też zdecydowaliśmy się na Baske i dzielnicę Zarok -jednak znalezienie namiarów na apartamenty to jakiś dramat -wiekszość jest powiązana z agencjami i nie ma adresów mailowych a agnecje praktycznie nie odpowiadają na zadawane im pytania:(
Dlatego byłbym wdzięczny o podesłanie namiaru na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Maciek
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 12.01.2012 10:44

www.silotourist.com tam masz do wyboru szukanie na mapie i jest kilka apartamentów z Zaroku odpowiedz na zapytanie dostałem po kilku dniach.pozdro
jogimaja
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogimaja » 27.02.2016 19:53

Witam
Mam zamiar wyjechać z dziecmi w połowie sierpnia na wczasy do miejscowości Baśka. Proszę o namiary na sprawdzone apartamenty.Podaje maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Krk - Baska - 2007 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone