Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 11.06.2015 14:24

majchrzy napisał(a):Jednak szukamy czegoś nad samym morzem ale hotelik super.
Dzięki :D


No tak, od drzwi hotelowych do morza jest jakieś 150 metrów.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 11.06.2015 14:28

m@rc1n napisał(a):Witam. Wybieram się do Baski w 4 osoby w terminie 27 lipca na 8 noclegów. Proszę o namiary na tanie apartamenty w miarę blisko morza. Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuje


Szczerze mówiąc to w tym terminie możesz mieć już ciężko ze znalezieniem czegoś w Bašce.
dorata
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorata » 08.08.2015 10:18

a macie jakąś kwaterę na krk, wybieram się z rodziną (2+3) pod koniec sierpnia, i nie chciałbym jechać w ciemno, zwłaszcza z 3 dzieci. byłbym wdzięczny za sprawdzone namiary, jak ktoś ma to podam email
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 09.08.2015 19:03

dorata napisał(a):a macie jakąś kwaterę na krk, wybieram się z rodziną (2+3) pod koniec sierpnia, i nie chciałbym jechać w ciemno, zwłaszcza z 3 dzieci. byłbym wdzięczny za sprawdzone namiary, jak ktoś ma to podam email


W temacie kwater na wyspie Krk niestety nie pomogę, my byliśmy tam w hotelu.
tomcat
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomcat » 10.08.2015 10:26

dorata napisał(a):a macie jakąś kwaterę na krk, wybieram się z rodziną (2+3) pod koniec sierpnia, i nie chciałbym jechać w ciemno, zwłaszcza z 3 dzieci. byłbym wdzięczny za sprawdzone namiary, jak ktoś ma to podam email


Byłem na przełomie czerwiec/lipiec na Krk miasto Krk.
Kwatera 5 osób (2 sypialnie, kącik jadalny, kącik kuchenny) z duzym tarasem. Bylismy zadowoleni z warunków. Namiar moge przesłac na maila.

Tomek
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 10.08.2015 12:51

tomcat napisał(a):
dorata napisał(a):a macie jakąś kwaterę na krk, wybieram się z rodziną (2+3) pod koniec sierpnia, i nie chciałbym jechać w ciemno, zwłaszcza z 3 dzieci. byłbym wdzięczny za sprawdzone namiary, jak ktoś ma to podam email


Byłem na przełomie czerwiec/lipiec na Krk miasto Krk.
Kwatera 5 osób (2 sypialnie, kącik jadalny, kącik kuchenny) z duzym tarasem. Bylismy zadowoleni z warunków. Namiar moge przesłac na maila.

Tomek


Miasto Krk na Kyrku ...to bym sobie odpuścił ...polecam Vrbnik ..zwłaszcza w sezonie :wink:
do-chorwacji-przez-meke-t46704-210.html
tomcat
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomcat » 10.08.2015 23:51

mervik napisał(a):
tomcat napisał(a):
dorata napisał(a):a macie jakąś kwaterę na krk, wybieram się z rodziną (2+3) pod koniec sierpnia, i nie chciałbym jechać w ciemno, zwłaszcza z 3 dzieci. byłbym wdzięczny za sprawdzone namiary, jak ktoś ma to podam email


Byłem na przełomie czerwiec/lipiec na Krk miasto Krk.
Kwatera 5 osób (2 sypialnie, kącik jadalny, kącik kuchenny) z duzym tarasem. Bylismy zadowoleni z warunków. Namiar moge przesłac na maila.

Tomek


Miasto Krk na Kyrku ...to bym sobie odpuścił ...polecam Vrbnik ..zwłaszcza w sezonie :wink:
do-chorwacji-przez-meke-t46704-210.html


To już subiektywne odczucie.
Mieliśmy spokojną kwaterę blisko zróżnicowanych plaż co nie było bez znaczenia dla dzieci.
10 min od starego miasta.
Świetne miejsce na start wycieczek po wyspie.
I ze wszystkich miejsc najbardziej nam odpowiadało - to tez subiektywne odczucie zależy kto co chce
Baska - tłuuuuuuuuuuuuuuuuuuumy a był pierwszy tydzień lipca więc pewnie to jeszcze nie był szczyt ale plaża fajna i pomosty do skakania
Vrbnik - klimatyczny na jeden dzień, w górę i w dół, super plaża za miastem no i zlathina

Tomek
jerro
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerro » 12.08.2015 08:32

Witam!
Czy jest ktoś aktualnie w Baśce, bo sprawę mam :D :D
A konkretnie potrzebuję sprawdzić jedną miejscówkę, a dokładnie rzecz biorąc to jej usytuowanie w Baśce :wink:
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 06.06.2016 18:59

tomcat napisał(a):
dorata napisał(a):a macie jakąś kwaterę na krk, wybieram się z rodziną (2+3) pod koniec sierpnia, i nie chciałbym jechać w ciemno, zwłaszcza z 3 dzieci. byłbym wdzięczny za sprawdzone namiary, jak ktoś ma to podam email


Byłem na przełomie czerwiec/lipiec na Krk miasto Krk.
Kwatera 5 osób (2 sypialnie, kącik jadalny, kącik kuchenny) z duzym tarasem. Bylismy zadowoleni z warunków. Namiar moge przesłac na maila.

Tomek



Cześć . Można prosić o namiary na kwaterę n apriv? Jedziemy w osób sześć. Może skorzystamy z adresu?
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 07.06.2016 20:05

dorato1 napisał(a):
tomcat napisał(a):
dorata napisał(a):a macie jakąś kwaterę na krk, wybieram się z rodziną (2+3) pod koniec sierpnia, i nie chciałbym jechać w ciemno, zwłaszcza z 3 dzieci. byłbym wdzięczny za sprawdzone namiary, jak ktoś ma to podam email


Byłem na przełomie czerwiec/lipiec na Krk miasto Krk.
Kwatera 5 osób (2 sypialnie, kącik jadalny, kącik kuchenny) z duzym tarasem. Bylismy zadowoleni z warunków. Namiar moge przesłac na maila.

Tomek



Cześć . Można prosić o namiary na kwaterę n apriv? Jedziemy w osób sześć. Może skorzystamy z adresu?


Pisz lepiej bezpośrednio na priv do tomcat.

Miło, że odświeżyłaś moją relację ... aż mi się zatęskniło do tych fajnych plaż, chętnie bym tam kiedyś wrócił 8) :roll:
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 07.06.2016 21:22

Jedziemy w tym roku na wyspy Krk i bardzo chętnie obejrzałam Twoje bardzo ciekawe, ładne zdjęcia i przeczytałam relację. Plaże super. Cala wyspa jest dla nas trochę tajemnicza gdyż jest mało relacji. Ciekawość będzie pod koniec czerwca zaspokojona :D
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 08.06.2016 07:23

dorato1 napisał(a):Jedziemy w tym roku na wyspy Krk i bardzo chętnie obejrzałam Twoje bardzo ciekawe, ładne zdjęcia i przeczytałam relację. Plaże super. Cala wyspa jest dla nas trochę tajemnicza gdyż jest mało relacji. Ciekawość będzie pod koniec czerwca zaspokojona :D


To życzę Wam udanych wakacji :papa:
babciaolkairysia
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 01.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) babciaolkairysia » 04.07.2016 04:15

Witam
Mogłabym prosić namiary na wasz apartament .
Z góry dziękuje i pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 04.07.2016 06:21

babciaolkairysia napisał(a):Witam
Mogłabym prosić namiary na wasz apartament .
Z góry dziękuje i pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Niestety nie mam żadnych namiarów na apartamenty bo na wyspie Krk byliśmy w hotelu.
Grzmija
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzmija » 14.09.2016 12:43

Piter_M czy mógłbyś wysłać mi na priv nazwę hotelu w ktorym byliście? aaa i proszę nazwę biura z ktorego jechaliście. Z góry dzieki :-) Wybieramy się z dzieciakami 11 lat i roczne bliźniaki i rozwiazanie z jedzonkiem jest jak najbardziej wskazane :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone