Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

krewetki z Trogiru

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.10.2008 06:58

Leon napisał(a):Janusz przipomni my jak sie tutaj wklejaja zdiencia a ja na dniach kupe te surimi porobie zdiencia i was sprubuje przekonac.


Wklejanie-istrukckja 1 - przy pomocy tzw. "żaby"

Wklejanie-instrukcja 2 - przy pomocy fotosika

Ps. Surimi można tak spreparować , aby wyglądało jak krewetka.
piotrek99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 03.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek99 » 13.07.2013 22:39

Dawno nie był odwiedzany ten wątek, ale mam pytanie czy w Trogirze nadal są po tej samej cenie i czy to naprawdę nie są to prawdziwe krewetki? ;) Pozdrav
piotrek99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 03.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek99 » 14.07.2013 15:28

?
mors6
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mors6 » 14.07.2013 19:48

Ddzisiaj były. Ceny nie widziałem napisze w najbliższych dniach.
tomekzkrainypoziomek
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekzkrainypoziomek » 09.08.2013 15:32

Oczywiście że są. Zjadłem w pewnej konobie porcję 5szt. w przepysznym sosie,gdyby nie chleb to bym się nie najadł,zapłaciłem chyba 98kn.
Po czym idziemy z rodzinką przez targ , a tu gość sprzedaje grillowane za 20kn. duże jak palec wskazujący ( ale kląłem) Jednak teraz sie uspokoiłem jak przeczytałem że to mielonka:)
Jak tam jeszcze będę to kupię 4 porcje, bo i tak dobre były.
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 09.08.2013 17:36

piotrek99 napisał(a):Dawno nie był odwiedzany ten wątek, ale mam pytanie czy w Trogirze nadal są po tej samej cenie i czy to naprawdę nie są to prawdziwe krewetki? ;) Pozdrav


Jeżeli mowa o tych sprzedawanych w pawilonie na targu nad kanałem, w sąsiedztwie drewnianego mostu, to przysmak jest sprzedawany każdego dnia. Porcja 20Kn (kurczak toczący bój na tym samym stoisku - 40 Kn).

Kolejki ustawiają się kilkunastoosobowe w porze wieczornej. I to wszystko po surimi ukształtowane a'la krewetka tygrysia.... Wystarczy podejść bliżej, zobaczyć jaką ma strukturę, posmakować (tak, skusiliśmy się na próbną porcyjkę) - to chyba leżało jedynie obok krewetek.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
krewetki z Trogiru - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone