Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kraków - Makarska - Gliwice autostopem. 2800 km, 48 aut :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 07.10.2010 09:13

Powiem tak:
GAAAaaaŁY 8O 8O MI WYSZŁY na tą relację, wczoraj zasiadłam, i przeczytałam całą.
Jesteście wielcy i niesamowici!
Ja też bym chciała przeżyć taką podróż, ale... jestem za leniwa :P
Wielki szacun dla Was...
No i jako jedna z nielicznych tutaj ( albo licznych - nieujawnionych ;) ),
wiem co to znaczy "osiedla na obrzeżach Krakowa".
Mieszkam pod Krakowem, a podczas studiów mieszkałam w różnych częściach Kr ;)
Pozdro i czekam na CD.
k.
:D
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 21.11.2010 20:23

?
Będzie coś jeszcze?
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 22.11.2010 14:14

Dzisiaj połknąłem całą relacje.
Jeżeli w przyszłym roku będziesz także autostopował, to jestem pierwszy do przeczytania Twojej kolejnej relacji.
Jest świetna i ile humoru zawiera, mimo, czasami nieciekawych sytuacji.
Być może pojadę do Chorwacji w 2011, jak będzie autostopowicz z kraju - ZABIERAM!
Dobrą robotę przy okazji bycia na forum, zrobiliście oboje dla przyszłych autostopowiczów-cromaniaków.
PZDR.
mnowak355
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 08.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mnowak355 » 11.11.2011 19:28

cholera. przeczytałem od początku a tu nie ma końca. Pozdrawiam czekam na końcówkę.
plessant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 13.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) plessant » 12.11.2011 10:27

Gratuluję pomysłu i odwagi. Szkoda, że już koniec, a ja dopiero teraz tu trafiłem :( . Dołączam się do grona ludzi od dziś :oops: zabierających autostopowiczów.
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 13.11.2011 17:07

No cóż to już rok :roll:
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 02.12.2011 09:33

Zdecydowanie dołączam waszą opowieść do najlepszych na cro forum. Szacunek. Nie ma to jak młodość.

Ale to se ne vrati :(
cintus
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 26.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cintus » 09.04.2012 16:27

Witam !

Ja się w tym roku wybieram do CRO stopem ! Zobaczymy jak mi pójdzie :) Może jest ktoś chętny ze mna sie wybrać :D

A co do relacji to po prostu brak słów FENOMENALNA i dziękuje Ci bo dużo mi pomogłeś :D W organizacji podroży na lipiec lub sierpien :D Właśnie nie wiem kiedy lepiej w sierpniu czy lipcu :)

Pozdrowionka :)
hagi1212
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hagi1212 » 10.04.2012 10:18

cintus napisał(a):Witam !

Ja się w tym roku wybieram do CRO stopem ! Zobaczymy jak mi pójdzie :) Może jest ktoś chętny ze mna sie wybrać :D

A co do relacji to po prostu brak słów FENOMENALNA i dziękuje Ci bo dużo mi pomogłeś :D W organizacji podroży na lipiec lub sierpien :D Właśnie nie wiem kiedy lepiej w sierpniu czy lipcu :)

Pozdrowionka :)

Lepiej w lipcu - cieplejsze noce, a to jest bardzo ważne w podróży stopem.
Sam byłem własnie pod koniec sierpnia i nocka w okolicach Wiener-Neustadt nie była przyjemnością, choć była bezchmurna ;)
Pozdro i nie planuj tak wcześnie niczego bo Ci nie wypali :) Stop to spontan, tylko wtedy wychodzi doskonale.
Martynek
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 08.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martynek » 19.04.2012 18:54

szkoda, że relacja nie została dokończona, jestem bardzo ciekawa finału. sama niedlugo wybieram się na stopa do Chorwacji, tyle, że podróż nieco dłuższa, bo z Trójmiasta do Dubrownika, ale wierzę, że się uda! szczególnie dużo wiary dodała mi ta relacja. Również miałam plan spisać swoje przeżycia, ale chyba zrezygnuje po tak rewelacyjnej opowieści :) Pozdrav.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.04.2012 06:49

Martynek napisał(a):szkoda, że relacja nie została dokończona, jestem bardzo ciekawa finału. sama niedlugo wybieram się na stopa do Chorwacji, tyle, że podróż nieco dłuższa, bo z Trójmiasta do Dubrownika, ale wierzę, że się uda! szczególnie dużo wiary dodała mi ta relacja. Również miałam plan spisać swoje przeżycia, ale chyba zrezygnuje po tak rewelacyjnej opowieści :) Pozdrav.


Takich opowieści jest tu bardzo mało, więc spisuj wszystko i jak wrócisz to koniecznie opisz to w relacji ... i nie rezygnuj przypadkiem :)
hydraulik_
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) hydraulik_ » 20.04.2012 13:36

cześć wszystkim

jeśli ktoś jeszcze zaglądał do tego wątku i czekał na zakończenie, jestem winien 2 słowa wyjaśnienia.
Tak się złożyło że jakiś czas po tamtej wycieczce nasze autostopy z moją współtowarzyszką podróży się rozjechały i się nie składało na pisanie kontynuacji.... :) potem zawsze miałem pisać "w najbliższy weekend" no i tak zeszły prawie 2 lata 8O

a tymczasem powróciłem na niezawodne forum w poszukiwaniu paru informacji odnośnie majowego weekendu na Chorwacji, a jakże.


ostania część relacji zaczęła wtedy powstawać, w weekend planuję zlokalizować stary dysk na którym powinna się odnaleźć i zakończyć opowieść :)
Martynek
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 08.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martynek » 20.04.2012 17:27

no to całe szczęście, bo właśnie wczoraj opowiadałam o tej relacji koleżance, która też się wybiera, i nie będę ukrywać, ze wyrazilam swoje obawy o jakimś tragicznym wydarzeniu (jak to poważnie zabrzmiało!) niemniej jednak bardzo sie ciesze, ze nic sie nie stalo i czekam na zakonczenie przygody! pozdrawiam :)


nie obiecuje, ale tez postaram sie coś skrobnąć jak wróce, wprawdzie bedzie sie wielkimi krokami zbliżała sesja, ale postaram sie mocno ;)
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 21.04.2012 15:36

Hydrauliku, ja to mam chyba najbardziej spóźniony zapłon ze wszystkich użytkowników bo dopiero od wczoraj do dzisiaj przeczytałem całą relację :D
REWELACYJNY sposób pisania i komentowania, można się od ciebie sporo nauczyć :wink:
Ja w lipcu wybieram się do Makarskiej ale by coach) żona nie chciałaby słyszeć o autostopie :roll:
Podobnie jak innym, mnie też przypomniały się czasy licealno-studenckie i podróże autostopem :lol:
Pozdrawiam serdecznie - miłego weekendu majowego w Cro))))))))))))))0
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 21.04.2012 20:06

hydraulik_ napisał(a):cześć wszystkim

jeśli ktoś jeszcze zaglądał do tego wątku i czekał na zakończenie, jestem winien 2 słowa wyjaśnienia.
Tak się złożyło że jakiś czas po tamtej wycieczce nasze autostopy z moją współtowarzyszką podróży się rozjechały i się nie składało na pisanie kontynuacji.... :) potem zawsze miałem pisać "w najbliższy weekend" no i tak zeszły prawie 2 lata 8O

a tymczasem powróciłem na niezawodne forum w poszukiwaniu paru informacji odnośnie majowego weekendu na Chorwacji, a jakże.


ostania część relacji zaczęła wtedy powstawać, w weekend planuję zlokalizować stary dysk na którym powinna się odnaleźć i zakończyć opowieść :)


Kurcze!!! Tak fajna relacja, że dopiero teraz zauważyłem daty postów z przed dwóch lat. Bombowa inna niż pozostałe w tym dziale.
A majówka stopem?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Kraków - Makarska - Gliwice autostopem. 2800 km, 48 aut :) - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone