Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kraina lawendą pachnąca

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 09.07.2015 16:46

Tak właśnie. U nas nawet niektórzy próbują w ogródkach przetrzymać albicje ale baardzo z tym ciężko.
Chociaż pogody tak zmieniają się, że u mnie w ogródku rośnie od 6 lat figa przywieziona z Peljesca i już ma 1,5 m wysokości i jakoś zimy przetrzymuje.
Pozdrawiam :papa:
Ela
gaba30
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 08.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaba30 » 10.07.2015 06:03

Chylę czoła. Czytam od 3 lat relacje na cro.pl, ta jest moim nb one :)
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 10.07.2015 15:34

Piękne "klimaty", zwłaszcza Dubrownik i równie piękne fotki.
A co do albicji to spotkałam sie gdzieś z nazwą chorwacka mimoza, faktycznie są "spokrewnione"
su-petar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 770
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) su-petar » 10.07.2015 20:02

Szacunek za aktywność, wiedzę i wrażliwość na sztukę kamieniarską. Dzięki za wspaniałą relację :D .
Ja też staram się aktywnie spędzać czas na urlopie, zawsze wlokę ze sobą rower (niejedna dętka nie wytrzymała spotkania ze szutrową nawierzchnią), ale w porównaniu z Wami, to jestem cienki Bolek.
PS. w Supetarze dętkę kupiłem u wulkanizatora - oprócz wulkanizacji kół samochodowych prowadził sklepik z dętkami i oponami do rowerów (być może w małych miasteczkach to standard).
Pozdrawiam :papa:
Krabul
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 18.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krabul » 10.07.2015 20:07

Dzięki wszystkim.
W Supetarze i w ogóle na Bracu nie byliśmy, w jednym Konzumie w Makarskiej były dętki i to nawet 28'', ale niestety z wentylem samochodowym - czyli takie jaką wziąłem z Polski...
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 12.07.2015 22:37

Przeczytałam jednym tchem :D Bardzo mi się podobało, lubię takie nagromadzenie atrakcji na jednym wyjeździe, choć aż tak intensywnie to mi się chyba nigdy nie udało....

pozdrawiam :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kraina lawendą pachnąca - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone