Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kradzież na stacji benzynowej

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 12.08.2012 16:12

Janusz Bajcer napisał(a):
czekor68 napisał(a):Niestety kilka razy spotkałem się z takimi przypadkami na kempingach.I możesz sobie tylko wyobrazić jak inni wczasowicze spoglądali na polskie rejestracja gdy to się rozniosło.


Czy to było kilka razy na kempingach w Chorwacji :?:
Byłem 10 razy, nie spotkałem się z przypadkiem kradzieży u mnie lub u sąsiadów. :idea:


Na szczęście nie było to w Chorwacji tylko we Włochach i na Słowacji.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 12.08.2012 18:18

weldon napisał(a):
greenrs napisał(a):Sami sobie zapracowaliśmy na taką opinię...

Mów za siebie. :evil:

U mnie nikt nie łazi za turystami, nie przestrzega, nie wiszą wszędzie ostrzeżenia,
nie przekłada toreb, nieopatrznie położonych pod stolik, jak ... w Hiszpanii.

Może to Hiszpanie? ... Allbo Grecy ... wszak u nich kryzys :smo:


Polecam wycieczkę tuż za naszą zachodnią granicę, gdzie od czasu zniesienia kontroli granicznych rozkwita plaga kradzieży dokonywanych przez naszych rodaków... Ale to tylko jeden malutki przykładzik. Zapewne każdy mógłby sypać innymi, ale nie będziemy się tu licytować bo to nie allegro.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 12.08.2012 18:29

a ja uważam że fajnie że taki post się znalazł na tym forum ( szkoda tylko kasy i laptopa :( )
za kilka dni jade nad Bałtyk i napewno lepiej będę pilnował autka
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.08.2012 18:39

greenrs napisał(a):
weldon napisał(a):
greenrs napisał(a):Sami sobie zapracowaliśmy na taką opinię...

Mów za siebie. :evil:

U mnie nikt nie łazi za turystami, nie przestrzega, nie wiszą wszędzie ostrzeżenia,
nie przekłada toreb, nieopatrznie położonych pod stolik, jak ... w Hiszpanii.

Może to Hiszpanie? ... Allbo Grecy ... wszak u nich kryzys :smo:


Polecam wycieczkę tuż za naszą zachodnią granicę ...

Byłem - nic nie ukradłem.

Mów za siebie :evil:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 12.08.2012 18:45

weldon napisał(a):Byłem - nic nie ukradłem.

Mów za siebie :evil:
[/color]


Ja też nie.

Dyskusja zbędna.
skywalker_01
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skywalker_01 » 12.08.2012 18:50

Tu, za naszą granicą kradną z kulturą, jak nie ma nas przy samochodzie.
Czytałem, że w Portugalii i w Hiszpanii jak parkujesz na podrzędnych parkingach przy stacjach benzynowych, czy to w dzień, czy w nocy podjeżdżają autami, terroryzują bronią lub nożami, czyszczą auto z zawartości łącznie z gotówka i kartami. Wtedy zostaje się dopiero w....... "czarnej Dopuie" :cry:
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 12.08.2012 18:56

Kacper111 napisał(a):a ja uważam że fajnie że taki post się znalazł na tym forum ( szkoda tylko kasy i laptopa :( )
za kilka dni jade nad Bałtyk i napewno lepiej będę pilnował autka

generalnie fakt dobra przestroga i uwrażliwienie ze nie jest to popołudniowy niedzielny :lol: wypad z rodziną nad wodę tylko jedziemy z kupą kasy i wypasionym sprzętem a to wszystko iddzieline tylko szyba od potencjalnych chętnych
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.08.2012 19:07

greenrs napisał(a):
weldon napisał(a):Byłem - nic nie ukradłem.

Mów za siebie :evil:
[/color]


Ja też nie.

Dyskusja zbędna.

No to po co powtarzasz utarte za zachodnią granice, nic nie warte slogany?

Ja o nich mam swoje zdanie, ale zachowuję je, w miarę możliwości, dla siebie, nie uogólniając.
Pisząc, że sami sobie zasłużyliśmy na coś, stawiasz nas w głupiej, niezasłużenie, sytuacji.
Więcej wiary w siebie, a zauważysz, że niczym nie różnimy się, a nawet, w wielu przypadkach
jesteśmy lepsi od tych, którzy uważają nas za pijaków, złodziei itd.

Właśnie wróciłem z Hiszpanii i muszę przyznać, że pod względem złodziejstwa, to u nas jest raj na ziemi, wręcz w ogóle problem nie istnieje.

Pozdrawiam
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 12.08.2012 20:41

No to kupcie sobie audi a6 i wtedy to już pozostaje tylko ognisko przy nim rozpalić aby nie dżwignęli :D
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 12.08.2012 20:45

zeby mieć pewność że podpieprzą to passata później golfa a audi jest następne ale chyba A4 z racji czestszego wystepiwania
mar00ha_
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mar00ha_ » 13.08.2012 19:11

greenrs napisał(a):Sami sobie zapracowaliśmy na taką opinię...


Chyba Ty...



mar00ha
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 13.08.2012 19:38

weldon napisał(a):No to po co powtarzasz utarte za zachodnią granice, nic nie warte slogany?


Powiadasz - slogany?

Miało nie być dyskusji, ale odpowiem krótko.

Z racji posiadania rodziny za zachodnią granicą, bywam tam dosyć często. Wiem z bezpośrednich rozmów, jak powszechny jest tam problem kradzieży dokonywanych przez Polaków, robiących sobie krótkie wypady z przygranicznych miejscowości. Nie chodzi tu tylko o samochody ale m.in. o rowery, kradzieże sklepowe czy chociażby plądrowanie ogródków.

Jakoś po naszej stronie nikt nie słyszał o podobnym procederze w wydaniu niemieckim.

I to tyle, bo wątek jest o czymś innym.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 13.08.2012 19:45

Bo ci Niemcy to łamagi :) Nic sobie zorganizować nie potrafią.
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 13.08.2012 19:48

greenrs napisał(a):
weldon napisał(a):No to po co powtarzasz utarte za zachodnią granice, nic nie warte slogany?



Jakoś po naszej stronie nikt nie słyszał o podobnym procederze w wydaniu niemieckim.

.


Bo u nas sami mieszkańcy już wszystkie wartosciowe i potencjalnie do ukradzenia rzeczy sami ukradli a niemcy jako naród praktyczny nie lubią bezsensownych wyjazdów
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: UWAGA!!! Złodzieje na stacjach INY w CHORWACJI!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 22.12.2012 23:45

jest rada na takie zachowanie płacić kartą :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kradzież na stacji benzynowej - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone