Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kozarica / Planik - plaże

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcinos75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 02.06.2011
Kozarica / Planik - plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinos75 » 09.03.2012 11:54

Witam, czy ktoś może był na tych kempingach i wie czy na którejś z tych plaż jest choć kawałek zwirowo-piaszczystej plaży?
Wiem, że na Kozaricy jest kamienista i betonowa plaża, ale z tego co pamiętam( byłam kilka lat temu) był tam kawałeczek plazy żwirkowo-piaszczystej , odpowiedniej dla dzieci..?
To samo pytanie mam odnośnie plaży Puntica niedaleko kempingu Planik.
Na stronie www jest napisane, że plaża jest kamienista ale dno piaszczyste- czy faktycznie tak jest?
Na tej plaży również bylismy rok temu , ale nie kąpalismy się i nie przyszło nam wtedy do głowy aby to sprawdzić .Wiem, że w Razanac , niedaleko Punticy jest plaża piaszczysta- Punta.Był na niej ktoś z Was , drodzy forumowicze ? Czy plaża jest ok? Jak daleko jest od centrum miasteczka?
Jesli ktoś coś wie na ten temat, byłabym wdzięczna
:D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.03.2012 14:03

Hej.

TU masz trochę zdjęć z Planika i plaży.


marcinos75 napisał(a):To samo pytanie mam odnośnie plaży Puntica niedaleko kempingu Planik.
Na stronie www jest napisane, że plaża jest kamienista ale dno piaszczyste- czy faktycznie tak jest?


W zasadzie tak.

O piaszczystej Punta nic nie wiem.


Jak coś to pytaj.
marcinos75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinos75 » 09.03.2012 17:56

Dzięki , relację już przeczytałam:D
Mam pytanie , jak długo z kempingu idzie się do plaży ?Czy są jakieś skróty :roll: ?
Gdzie w pobliżu jest jakiś większy, tani sklep typu Lidl?
Byliście na Planiku w lipcu- czy wtedy też było w miarę pusto?
Chcemy wynająć namiot lub przyczepę - wiesz może jak rozmieszczone są przyczepy do wynajęcia- czy są blisko siebie ? W jakim są stanie?
Czy w Razanac dzieje się coś ciekawego wieczorami, jest gdzie wyjść?

Pozdrawiam
:)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.03.2012 14:37

Do plaży idzie się przyjemnie (z górki) jakieś 10 minut.

Większy tani sklep typu Lidl jest w Zadarze (c.a. 18 km) albo Pag (market Lorenzo)
Jest jakiś market w Posedarje ale tam nie robiliśmy zakupów.

Byliśmy w lipcu i było w miarę pusto.
Oceniam "zaludnienie" na ok. 65%

O przyczepach do wynajęcia nic nie wiem (oprócz tego, że są)
W reklamówce na tej stronie:
http://www.planik.hr/download/planik_prospekt.pdf
Rent a tent/camping house

Namioty do wynajęcia są blisko siebie (stworzona jest taka "osada").
Ma tej mapie
http://www.planik.hr/download/mapa.pdf
na parceli pomiędzy "G" a "C" (taka wyspa).
Wygladają elegancko, w miarę nowe, z wyposażeniem.

Czy coś się dzieje wieczorami?
My w ciągu pobytu trafiliśmy na festyn.
I to tyle.
Są trzy knajpy, które wieczorami przeżywają małe oblężenie.


Pozdrav
Dryblas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dryblas » 01.04.2012 16:02

Generalnie Razanac to oaza ciszy i spokoju my byliśmy na kempingu Putnica (przechodzisz na 2 stronę ulicy i jesteś na plaży) i bardzo sobie chwalę, prawdopodobnie powrócę tam w tym roku.
Jeżeli szukasz wieczornych rozrywek to polecam Kozarice, ale plaza żwirowo kamienista jest naprawdę maleńka, większość to betonowe nabrzeże.
marcinos75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinos75 » 01.04.2012 19:50

Puntica odpada ze względu na to, że nie ma tam namiotów ani przyczep do wynajęcia:( a tego własnie szukamy.
Z kolei firmy typu Vacansolei maja niefajnie rozmieszczone namioty do wypożyczenia- jeden zaraz obok drugiego lub na przeciwko siebie..

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kozarica / Planik - plaże
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone