Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

koszt przejazdu z Polski do Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Darek9634
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 26.08.2009 19:39

Też jestem po przeliczeniu kosztów przejazdu ( przygotowanie samochodu, benzyna, winietki, opłaty, nocleg trazytowy, zmęczenie) i zastanawiam się czy taniej by nie wyszedł przelot samolotem.
Romo
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romo » 26.08.2009 20:10

Ja właśnie przeliczyłem. Jechałem VW Borą TDI w 3/4 dystansu z włączoną klimatyzacją. W sumie podczas całych wczasów zrobiłem 4300 km. Trasa: Warszawa - Molunat - Warszawa ( w jedną stronę ok. 1645 km) oraz oczywiście wycieczki na miejscu. Za paliwo na cały ten dystans zapłaciłem 1004 zł. Autostrady w Chorwacji kosztowały łącznie 205 zł, za winietkę słowacką zapłaciłem 10E, czyli ok. 42 zł. W Chorwacji płaciłem kartą Visa mBanku - kurs kuny 0.59 PLN. Zatem łączny koszt przemieszczania się podczas urlopu wyniósł 1251 zł. Jechaliśmy we trzy osoby. Czyli 417 na osobę. Uważam, że rewelacja. Przygotowania samochodu nie liczyłem, bo i tak przegląd i wymianę niektórych elementów musiałbym zrobić miesiąc później, natomiast zmęczenie jest wkalkulowane w przyjemność jazdy samochodem i pokonywania trasy. Także nie liczyłem. Pozdrowionka
Doktor
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doktor » 26.08.2009 21:59

grax napisał(a):ja jade 31.08 teraz w niedziele. Mam 2000km jade z Kolobrzegu do Orebic. w obie mysle ze 1200zl sie zmieszcze...duuuzo.. :/
witaj, Ja wyjeżdzam 3 września ze Szczecina, wiec mam troszke bliżej. Jade oczywiscie A6 na Berlin, pozniej Lipsk, Monachium, Salzburg....itd. Muszę jeszcze usiasc do dokładnego wytyczenia trasy, ale mysle, ze tez tak powinienes jechac.
Pozdrawiam....
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

koszt przejazdu z Polski do Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
x
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2014