Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kornati - czy warto ?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.05.2017 13:15

Kornati jak dla nas pozostawiło lekki niedosyt ale jak się nie spróbuję to nie przekona:). Drugi raz bym już tam nie popłynął...
marynamaj
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 10.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 25.06.2018 18:08

Jutro płyniemy w rejs na Kornaty. Wypływamy małym stateczkiem (na ok 30-35 osób) z Sv. Filip i Jakov. Cena za os. dorosłą 250 kn a za dziecko do lat 12 - 150 kn. W cenie jest śniadanie - kanapki, obiad. - ryba lub mięso oraz napoje i wino w cenie. Jutro mogę napisać kilka słów jakie wrażenia były. Pozdrawiam :papa:
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 26.06.2018 10:12

Nie warto. Nuda.
krzysiek
Pawel_M.
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 21.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawel_M. » 26.06.2018 10:24

Tez uwazam ze nuda, chyba ze sam fakt plyniecia statkiem jest dla was atrakcja, albo ze akurat napotkacie delfiny, ale w tym celu sa inne rejsy z wiekszym prawdopodobienstwem ich spotkania.
mdym
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mdym » 29.06.2018 09:13

marynamaj napisał(a):Jutro płyniemy w rejs na Kornaty. Wypływamy małym stateczkiem (na ok 30-35 osób) z Sv. Filip i Jakov. Cena za os. dorosłą 250 kn a za dziecko do lat 12 - 150 kn. W cenie jest śniadanie - kanapki, obiad. - ryba lub mięso oraz napoje i wino w cenie. Jutro mogę napisać kilka słów jakie wrażenia były. Pozdrawiam :papa:


I jak wrażenia? Też planujemy w najbliższych dniach rejs ze Sv. Filip i Jakov, polecasz ? Możesz podać namiary na organizatora ?
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 29.06.2018 09:20

Powiem tak, warto zobaczyć i się przekonać. 2 raz bym nie popłynął. To jedzenie na statku d...y nie urywa. Porcje małe i w smaku takie see.
Oczywiście na statku jest sklepik i można dokupić jedzenie, napoje, piwo i bardziej % alkohol.
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 29.06.2018 09:53

Według mnie - nie warto , Kornati wyglądają ładnie tylko na zdjęciach lotniczych.
bartos79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 05.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartos79 » 29.06.2018 10:02

Ja również mam zdanie że wycieczka tylko na raz. Płynęliśmy z Pakostane (chyba statkiem DANKA)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2018 10:20

Raz - warto.
_chudy_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) _chudy_ » 02.07.2018 22:14

Byliśmy w zeszłym roku i moim zdaniem jednak warto - klify piękne, warto szczególnie przejść się widokową ścieżką zamiast uderzać na pełne ludzi jeziorko. Sam rejs natomiast rzeczywiście czasochłonny, ale syn (8 lat) się nie nudził. Z mniejszymi dziećmi raczej nie polecam. Jedzenie było ok ale to już pewnie mocno zależy od organizatora.
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 12.08.2018 22:02

W roku 2015 płynęliśmy z Pakostane z Ante na jego Bosko i jak najbardziej uważam, że było warto. W tym roku wróciliśmy do Pakostane ale już nie popłynęliśmy na Kornati, mimo że podchodziłem i zagadałem z facetem od Ante na wybrzeżu, ten sam od lat w tym samym miejscu sprzedaje (teraz po 250 kun) ten sam rejs. Raz wystarczy i tak stwierdziliśmy niemal jednomyślnie całą nasza 5 osobową rodziną. Szkoda czasu i kasy na powtarzanie choć sam kapitan jak i stateczek jest w sam raz, nie za duży i odpowiedni do w miarę kameralnego przeżywania tej całodniowej wycieczki.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Kornati - czy warto ? - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone