Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kornati - czy warto ?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.08.2015 12:48

To chyba bez znaczenia z godziną wypłynięcia.
Trzeba wstać wcześniej.
Warto.
Klaudyna82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klaudyna82 » 15.08.2015 12:50

Dziękuję!
Flacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flacha » 18.08.2015 12:54

Takie głupie pytanko mam :). Czy na tych wszystkich stateczkach są toalety? :).
Z Primosten warto płynąć? Ma ktoś polecony stateczek, biuro? Czy może lepiej pojechać do Pakostane i kupić tam bilety u ANTE.?

Aha i czy z rocznym dzieckiem jest sens sie wybierać? Wózek itp./?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.08.2015 13:16

Jest toaleta, wózek można zabrać choćby po to, aby dziecię się przekimało.
Z Primosten nie wiem. Z Ante warto.
rafalz
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 19.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalz » 19.08.2015 18:40

Czy warto proszę zobaczyć, mój film z bieżącego roku :)

youtube.com/watch?v=WlgLE5rUelw
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 03.05.2017 22:43

Podbiję troszkę temat.
Jako, że w tym roku będę stacjonował w Pakostane to po głowie chodzi mi rejs na Kornati. Wszędzie czytam, że warto, filmików na YT też się naoglądałem. Rozumiem, że wizytówką parku narodowego są piękne widoki, kąpiel w uroczej zatoczce i ewentualną możliwość zobaczenia delfinów. A czy jest tam coś, co zainteresuje dzieci w wieku 3 i 6 lat? Bo ja mam mieszane uczucia co do celowości wyprawy na Kornati. Z tego co piszecie to całodzienna wyprawa, z czego większość czasu spędza się na łodzi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.05.2017 22:54

Slavko1974 napisał(a):Podbiję troszkę temat.
Jako, że w tym roku będę stacjonował w Pakostane to po głowie chodzi mi rejs na Kornati. Wszędzie czytam, że warto, filmików na YT też się naoglądałem. Rozumiem, że wizytówką parku narodowego są piękne widoki, kąpiel w uroczej zatoczce i ewentualną możliwość zobaczenia delfinów. A czy jest tam coś, co zainteresuje dzieci w wieku 3 i 6 lat? Bo ja mam mieszane uczucia co do celowości wyprawy na Kornati. Z tego co piszecie to całodzienna wyprawa, z czego większość czasu spędza się na łodzi.

Osiołki na Jeziorem Mir to chyba za mało dla Twoich dzieci.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 03.05.2017 23:15

Slavko1974 napisał(a):Podbiję troszkę temat.
Jako, że w tym roku będę stacjonował w Pakostane to po głowie chodzi mi rejs na Kornati. Wszędzie czytam, że warto, filmików na YT też się naoglądałem. Rozumiem, że wizytówką parku narodowego są piękne widoki, kąpiel w uroczej zatoczce i ewentualną możliwość zobaczenia delfinów. A czy jest tam coś, co zainteresuje dzieci w wieku 3 i 6 lat? Bo ja mam mieszane uczucia co do celowości wyprawy na Kornati. Z tego co piszecie to całodzienna wyprawa, z czego większość czasu spędza się na łodzi.

Szczerze ? Drugi raz bym nie popłynął. My startowaliśmy z Kukljicy i statek, którym płynęliśmy, wypełniony był na maksa. Zatoczka taka sobie, bez plaży, tylko spad do morza i kamulce. Jezioro, ciekawie wygląda tylko na plakatach. W bezpośrednim kontakcie bajoro, w którym tapla się masa ludzi. Bez dzieci z kumplami można się szarpnąć ( wino i żarcie na statku ok.) Myślę, że rejs mniejszym statkiem, z kąpielą w jakiejś odludnej zatoczce, byłby lepszym wyborem. Ale to moje zdanie.
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 04.05.2017 05:11

Janusz Bajcer napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):Podbiję troszkę temat.
Jako, że w tym roku będę stacjonował w Pakostane to po głowie chodzi mi rejs na Kornati. Wszędzie czytam, że warto, filmików na YT też się naoglądałem. Rozumiem, że wizytówką parku narodowego są piękne widoki, kąpiel w uroczej zatoczce i ewentualną możliwość zobaczenia delfinów. A czy jest tam coś, co zainteresuje dzieci w wieku 3 i 6 lat? Bo ja mam mieszane uczucia co do celowości wyprawy na Kornati. Z tego co piszecie to całodzienna wyprawa, z czego większość czasu spędza się na łodzi.

Osiołki na Jeziorem Mir to chyba za mało dla Twoich dzieci.


W zeszłym roku nie było osiołków, chyba że w tym dniu co byliśmy z rodziną je gdzieś schowali. :roll:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15639
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.05.2017 08:35

Ja byłam...oj dawno temu w 2003 r. z samym mężem (start w Murter) i dla nas to była nuda. Zdecydowana większość czasu siedzi się na statku....

Koleżanka w minione wakacje z RM wzięła rejs na Bol i jej córki (4 i 8 lat) były znudzone.... Nawet kąpiel nie zatarła nudnego wrażenia....
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.05.2017 08:39

Jak dla nas szału nie było... płynęliśmy z Primosten. Znajomi i ich dzieci się rozchorowali:)a nasza wtedy 7 letnia córka się wynudziła się...
Ostatnio edytowano 04.05.2017 13:16 przez amatus1, łącznie edytowano 3 razy
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 04.05.2017 09:14

No cóż, Wasze opinie są jednoznaczne. Na razie rejs na Kornati odkładam na bok, popłynę tam kiedyś bez dzieci.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.05.2017 10:00

Slavko1974 napisał(a):No cóż, Wasze opinie są jednoznaczne. Na razie rejs na Kornati odkładam na bok, popłynę tam kiedyś bez dzieci.

Albo jak dzieci będą np. przed maturą :wink:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.05.2017 13:06

amatus1 napisał(a):Jak dla nas szału nie było... płynęliśmy z Primosten. Znajomi i ich dzieci się rozchorowali:)a nasza wtedy 7 letnia córka wynudziła się...
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 04.05.2017 13:10

amatus1 napisał(a):(...) Znajomi i ich dzieci się rozchorowali (...)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Kornati - czy warto ? - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone