Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korcula - zatoczki które koniecznie trzeba zobaczyć

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotr_pp
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.08.2012
Korcula - zatoczki które koniecznie trzeba zobaczyć

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr_pp » 13.04.2013 12:48

Witam wszystkich :)

W tym roku po raz kolejny wybieram się do Chorwacji, tym razem wybór padł na wyspę Korcula. Przeczytałem już mnóstwo relacji z podróży i różnych innych tematów związanych z tą wyspą, dzięki czemu zdobyłem dużo fajnych informacji. W tym temacie chciałbym zadać pytanie osobom, które już były na Korculi jakie zatoczki, plażę koniecznie trzeba zobaczyć, albo które warto zobaczyć (oczywiście jest to mocno subiektywne).

Na pewno należą do nich:

Słynna Pumpatska luka
Korcula-Accommodations-110924016-korcula-excursions.jpg


Podobno bardzo fajnie zjeżdża się do niej. Ma swój urok. Choć pewnie w sezonie turystów na niej nie brakuje?

Bacve
741541.jpg


Czytałem bardzo fajne opinie o tej zatoczce w którejś z relacji. Nie da się ukryć swój urok ma :)

Zitna
zitna-bay-920x300.jpg


Równie przepiękna :)

Zaglav
DSCN3561.JPG


Ze zdjęć nie robi na mnie jakieś większego wrażenia. Czytałem pozytywne posty, choć bywa mocno zatłoczona :)

Babina
cds400_49.jpg


Moim zdaniem przepiękna zatoczka, choć nic o niej nie przeczytałem no forum ;) Znaleziona poprzez panoramio :)

To czekam teraz na Wasze typy, może uda się fajny wątek stworzyć z tego tematu wspólnymi siłami.
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 13.04.2013 15:23

Nie byłem , sam od siebie nic nie dorzucę, ale chętnie będę zaglądał. :D
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 20.04.2013 12:13

Babina to nic specjalnego.
Proponuję Bratinją Lukę (nasz nr 1) ;) a później do Żrnowa na obiad w konobie Belin :)

Tu w naszej relacji znajdziesz więcej kor-ula-2011-najlepsze-z-najlepszych-t33382.html zapraszam :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Korcula - zatoczki które koniecznie trzeba zobaczyć
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone